Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei p20/p20 pro представени 27.03.2018

@bodo и в крайна сметка не разбрах, за лага в A11, защото няма и се чудиш какво да пишеш. Big Grin
Иначе червени са супер, както и са черни отпред са уникални.
И недостатъците на Huawei P20 Pro са, че няма безжично зареждане, няма стерео жак, камерата не е това, което тука се опитвате да я изкарате.
И това за мене, не са недостатъци, просто за флагман трябва да ги има, а и това доказва, че не струва тия пари, защото другите ги предлагат тия неща.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Аксесоари

Безжичното зареждане не е чак такава болка за умиране, колко хора изобщо го знаят какво е това и как се използва? Колко извън тоя форум?
Камерата си прави добри резултати, и то много добри.
Коя прави по-добри? S9 не снимал по-добре от S8, а той е с камерата на S7. Значи тия не са мръднали от две години и половина. Супер. И ще хвалим тях?
Жака... тъпо, да, но и новите HTC нямат, iPhone след 7-цата също няма, други Android също нямат. Не си мислете, че скоро и Galaxy няма да имат - и тях ще ги резнат. Те и сменяема батерия имаха, ама с S6 се промени играта.
А това "безжично" зареждане не виждам с какво е по-удобно, като нито е по-бързо от бързото с кабел, нито е толкова безжично - телефона пак трябва да стои в/у някаква поставка, аз под наистина безжично разбирам все едно да хваща сигнала като WiFi (бая футуристична мисъл, ама айде), то така пак стои на едно място, и по кабел стои на едно място. И каква е разликата, като по кабел дори е и по-бързо.
Реално само за жака съм съгласен, но за огромно съжаление е тенденция.

Какво А11 бре?

Едит... С къстъм софт спец за модела... [Изображение: 512ddb8db9452b136c6e699397ce1a4a.jpg]

https://www.youtube.com/watch?v=LaMfdczTn94 Ето колеги за това не харесвам П20 про просто не е толкова добър за колкото го представят само дето има 3Х зум и това е, гледам тестовете на 4К тв не си правете труда да ги глледате на по малки екрани

(2018-04-14, 16:02:54)hazART написа:  И това за мене, не са недостатъци, просто за флагман трябва да ги има, а и това доказва, че не струва тия пари, защото другите ги предлагат тия неща.

Значи съм те разбрал правино!
Понеже йФОн 8 :
- има смешно малък екран
- има смешна разделителна способност
- няма жак за слушалки
- има само 2 GB РАм
- има мижава батерия
- няма двойна камера
- няма слот за карта памет

Занчи не струва 1500лв, щото другите ги предлагат тия неща! А е в класа меду Нокиа 2 и 3, които го превъзхождат като хардуер, и са сглобени със същите материали и в същия завод като него! Wink

(2018-04-14, 15:49:58)Tsekist написа:  Не е само дисплея има поне още 2 неща, които изброихме по горе в коментарите просто за 1700лв не покрива флагманските характеристики по добре е С9+ за тези пари......
Ма той и S9/9+ не покрива флагманските изисквания. Особено за тия дето са си го купили с 9810. А за това че има проблем с разговорите, батерията и една камара други, изобщо да не комемтираме. Щото обикновени Леново и Донги, са по ка1чествени и безпроблемни. Даже може да се говори през тях! Lol Lol Lol

(2018-04-14, 15:49:58)Tsekist написа:  .....а, защо пък  да не изчакаме още 3 месеца да посъберем още едни 200лв и да си купим най добрия и най-завършения смартфон за 2018 Wink
Следващия Мейт, с 980. Съгласен съм! Wink

(2018-04-14, 16:12:59)MUFC написа:  Значи съм те разбрал правино!
Понеже йФОн 8 :
- има смешно малък екран
- има смешна разделителна способност
- няма жак за слушалки
- има само 2 GB РАм
- има мижава батерия
- няма двойна камера
- няма слот за карта памет

Занчи не струва 1500лв, щото другите ги предлагат тия неща! А е в класа меду Нокиа 2 и 3, които го превъзхождат като хардуер, и са сглобени със същите материали и в същия завод като него! Wink

Ма той и S9/9+ не покрива флагманските изисквания. Особено за тия дето са си го купили с 9810. А за това че има проблем с разговорите, батерията и една камара други, изобщо да не комемтираме. Щото обикновени Леново и Донги, са по ка1чествени и безпроблемни. Даже може да се говори през тях! Lol  Lol  Lol

Следващия Мейт, с 980. Съгласен съм! Wink

в голяма грешка си мойка хаха нищо вярно не си написал ексинос е по добър процесор от кирина в пъти дисплея дори дисплея на Ноут 8 е по хубав от този на п20 про батерията на прото е 4000мач а държи само 16 минути повече от С9+, който е с 3500мач стига си приказвал глупостии НЕ СЛЕДВАЩИЯ НОУТ чакаме не смешен лъжлив китаец братт

(2018-04-14, 16:08:22)alisali1234 написа:  Безжичното зареждане не е чак такава болка за умиране, колко хора изобщо го знаят какво е това и как се използва? Колко извън тоя форум?
Камерата си прави добри резултати, и то много добри.
Коя прави по-добри? S9 не снимал по-добре от S8, а той е с камерата на S7. Значи тия не са мръднали от две години и половина. Супер. И ще хвалим тях?
Жака... тъпо, да, но и новите HTC нямат, iPhone след 7-цата също няма, други Android също нямат. Не си мислете, че скоро и Galaxy няма да имат - и тях ще ги резнат. Те и сменяема батерия имаха, ама с S6 се промени играта.
А това "безжично" зареждане не виждам с какво е по-удобно, като нито е по-бързо от бързото с кабел, нито е толкова безжично - телефона пак трябва да стои в/у някаква поставка, аз под наистина безжично разбирам все едно да хваща сигнала като WiFi (бая футуристична мисъл, ама айде), то така пак стои на едно място, и по кабел стои на едно място. И каква е разликата, като по кабел дори е и по-бързо.
Реално само за жака съм съгласен, но за огромно съжаление е тенденция.

Безжичното зареждане не е кой знае какво, но при флагманите важи принципът на мечо Пух - "колкото повече - толкова повече", те затова са флагмани. А то нито това, нито стерео жак, а ако не сте наясно - този жак дава аналогов звук, който е по-добър от цифровия, освен че е удобство - един порт за зареждане и слушалки невинаги е практично. Наличието на този жак ти дава и по-голям избор на слушалки. И ако Епъл махат, защото не могат да измислят нищо, други добавят дори. P20 серията няма и HDR на дисплея. И за пореден път се стига до извода, че телефонът е хубав, има си силната страна - камерата. Има си и слабите страни.

Това за камерите на S9, S8 и S7 не е вярно просто, можеш да провериш моделите на сензорите.

Чекист. В едно видео мога да изкарам 2А батерия да изкара един час повече от 4А... Хванете телефона у вас пък правете тестовете. Тва в тубата е точно за такива като тебе.

(2018-04-14, 16:23:14)Tsekist написа:  в голяма грешка си мойка хаха нищо вярно не си написал ексинос е по добър процесор от кирина в пъти ...
Ай стига бе! Верно ли? Ексиноса.... Lol Lol Lol Tooth Tooth Tooth Rofl_mini Rofl_mini Rofl_mini Rofl_mini
http://www.trustedreviews.com/news/galax...ck-3451731
https://www.androidcentral.com/samsungs-...-explained

(2018-04-14, 16:23:14)Tsekist написа:  НЕ СЛЕДВАЩИЯ НОУТ чакаме не смешен лъжлив китаец братт
Еми ходете си в темата за НОУТА тогава. Какво търсите тука под вола? Виме?! Lol
Може от темите за НОУТ 7 да почнете да чакате. А не от някакъв лъжлив китаец, браат. Интересно защо киснете само тука? Нещо ви плаши, притеснява...а?
Или се опитвате да блеснете с познания!? Последното ви се получава. Признавам! Grater Grater Grater

(2018-04-14, 16:41:42)eksoldier написа:  Чекист. В едно видео мога да изкарам 2А батерия да изкара един час повече от 4А... Хванете телефона у вас пък правете тестовете. Тва в тубата е точно за такива като тебе.

името ми е цекист не чекистмай те хвана яд нещо оптимизацията ви куца като пиле хухахуха

И продължават разни интересни и забавни мнения да се ръсят тук.За ексинос, видиш ли колко е добър (а иначе реват защо не са с дракона иначе), дрънкаме смешки за лилавите дисплеи и батерията, която не се знае дали няма да реши да се превърне в нещо друго...! А на всичко отгоре и фенове на огризки ни хвалят "чудото на чудесата - сега и в червено - невероятна иновация, патент на купертинци"

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

(2018-04-14, 16:43:53)MUFC написа:  Ай стига бе! Верно ли? Ексиноса.... Lol  Lol  Lol  Tooth  Tooth  Tooth  Rofl_mini  Rofl_mini  Rofl_mini  Rofl_mini
http://www.trustedreviews.com/news/galax...ck-3451731
https://www.androidcentral.com/samsungs-...-explained

Еми ходете си в темата за НОУТА тогава. Какво търсите тука под вола? Виме?! Lol
Може от темите за НОУТ 7 да почнете да чакате. А не от някакъв лъжлив китаец, браат. Интересно защо киснете само тука? Нещо ви плаши, притеснява...а?
Или се опитвате да блеснете с познания!? Последното ви се получава. Признавам!  Grater  Grater  Grater

толкова си невеж, че дори сравняваш С9 с П20 про нама смисъл да се говори с теб. Киста тук заради такива заблудени души като теб за да им кажа някои истини след, което те да кажат не не е така също като теб и аз да ви се посмея малко на глупавите и неуместни хвалби за този–тези китайци айде бягай да гледаш данни в нета сега  Big Grin

Ок Цекист, оптимизацията куца като за световно. Тва е най шибаният телефона хаха, не виждам какво дириш тука като е такъв и не те кефи. Wink

(2018-04-14, 16:52:21)maktub19 написа:  И продължават разни интересни и забавни мнения да се ръсят тук.За ексинос, видиш ли колко е добър (а иначе реват защо не са с дракона иначе), дрънкаме смешки за лилавите дисплеи и батерията, която не се знае дали няма да реши да се превърне в нещо друго...! А на всичко отгоре и фенове на огризки ни хвалят "чудото на чудесата - сега и в червено - невероятна иновация, патент на купертинци"
Никога не съм искал и харесвал СД ползвам само Ексинос и съм доволен тези, които мрънкат не разбират от смартфони пълни глупости говориш с изключение за това угризкофон ли беше кво беше Smile

Разхода на батерията изцяло зависи от софтуера, а не чак толкова от големината като Ампер. Ако софтуера събужда устройството по 45 пъти в минута както прави Google Play services ще си замине бързо. И ако съм собственик на тези сървиси мога много лесно да накарам батерията на даден телефон да държи по-малко като същото важи и в обратната посока на даден модел да държи повече.
До колкото за айфон, че се спомена в темата направо не искам да говоря. Както се радваха преди на жив тапет, че вече могат да си слагат така се радват сега, че бил червен на цвят. Айфон купиш ли си означава, че идея си нямаш какво правиш, а просто си даваш парите за нещо, което е модерно да се притежава. До това, че имал 2GB RAM и му били достатъчни защото бил писан не на Java ми то това говори колко е евтин, а ние  колко глупави, че си го купуваме и обсъждаме за да помагаме да става известен та да се нареждат на опашка да си го купуват и препродават. Надявам се никой да не се е засегнал изказвам си мнението  
с добри намерения  Storstark

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows

(2018-04-14, 16:52:47)Tsekist написа:  толкова си невеж, че дори сравняваш С9 с П20 про нама смисъл да се говори с теб. Киста тук заради такива заблудени души като теб за да им кажа някои истини след, което те да кажат не не е така също като теб и аз да ви се посмея малко на глупавите и неуместни хвалби за този–тези китайци айде бягай да гледаш данни в нета сега  Big Grin

Леко ще прехапеш нещо, Лефскарски! Lol

Аз истини не видях! Видях млад човек, с време за губене, който още е неосъзнат за някои неща. И "Кисти" тук, за да четка его, и да го остави на масата до ключовете на БМВто. Visslar
По-големичките тук помнят какво се говореше навремето за Епъл поклонниците.
Всичко ново, е добре забравено старо....

Мисля, че това е интересно ревю. https://youtu.be/BJelj40UkuU

(2018-04-14, 17:22:34)MUFC написа:  Леко ще прехапеш нещо, Лефскарски! Lol

Аз истини не видях!  Видях млад човек, с време за губене, който още е неосъзнат за някои неща. И "Кисти" тук, за да четка его, и да го остави на масата до ключовете на БМВто. Visslar
По-големичките тук помнят какво се говореше навремето за Епъл поклонниците.
Всичко ново, е добре забравено старо....
Спокойно няма да се прехапя ок айде спирам да говоря истините за това говно наречено Хуауей то се видя, че сте същите като угризфон феновете погълнати от маркетинга даже прилапани

Карайте си спокойничко без лични нападки и всичко ще си е наред Smile Изразявайте си мнението и уважавайте мненията на околните не всеки е роден научен. Отношението трябва да е приоритет.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows

(2018-04-14, 16:57:56)rado__8 написа:  Разхода на батерията изцяло зависи от софтуера, а не чак толкова от големината като Ампер. Ако софтуера събужда устройството по 45 пъти в минута както прави Google Play services ще си замине бързо. И ако съм собственик на тези сървиси мога много лесно да накарам батерията на даден телефон да държи по-малко като същото важи и в обратната посока на даден модел да държи повече.
До колкото за айфон, че се спомена в темата направо не искам да говоря. Както се радваха преди на жив тапет, че вече могат да си слагат така се радват сега, че бил червен на цвят. Айфон купиш ли си означава, че идея си нямаш какво правиш, а просто си даваш парите за нещо, което е модерно да се притежава. До това, че имал 2GB RAM и му били достатъчни защото бил писан не на Java ми то това говори колко е евтин, а ние  колко глупави, че си го купуваме и обсъждаме за да помагаме да става известен та да се нареждат на опашка да си го купуват и препродават. Надявам се никой да не се е засегнал изказвам си мнението  
с добри намерения  Storstark

Тук си в голяма грешка. Оптимизация на огризките спрямо хардуера е много по на ниво от доста голям % Андроиди. И поради тази причина РАМ-та е по малко там защото именно знаят как да пишат софтуер. Езика няма толкова голямо значение, колкото програмиста. И така и не се научихте повечето, че използване на РАМ не е бързодействие при зареждане, а при вече заредени аппове и бързина на ПРЕзараждането им.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

(2018-04-14, 19:38:38)Pelikana написа:  Тук си в голяма грешка. Оптимизация на огризките спрямо хардуера е много по на ниво от доста голям % Андроиди. И поради тази причина РАМ-та е по малко там защото именно знаят как да пишат софтуер. Езика няма толкова голямо значение, колкото програмиста. И така и не се научихте повечето, че използване на РАМ не е бързодействие при зареждане, а при вече заредени аппове и бързина на ПРЕзараждането им.

Pelikana да затова нямат сплит скрийн и опция, която да отвори директно две  желани приложения при ноут 8 е това и така заради това им стига на угризкафон 2 3 гб рам нямат функции на системата като тази на Сам Декс тука е рамта


Прикачени файлове Миниатюри
   

(2018-04-14, 19:38:38)Pelikana написа:  И така и не се научихте повечето, че използване на РАМ не е бързодействие при зареждане, а при вече заредени аппове и бързина на ПРЕзараждането им.

Колкото повече RAM, толкова повече кеширани в рам паметта фонови процеси (приложения), които се зареждат бързо. Има разлика между кеширан фонов процес и работеща услуга. Първото се прави още със зареждането на системата, а второто в последствие като отваряш програмите и излизаш от тях с Home. Някои приложения остават да работят на заден план и с излизане от тях с back бутона. За това в Android колкото повече RAM е заета е по-добре и файда от 3 GB свободна RAM няма, но някои производители така си управляват RAM мениджманта, че да държат много свободна RAM и да заблуждават потребителите.

(2018-04-14, 17:47:12)Tsekist написа:  ... то се видя, че СМЕ същите като угризфон феновете погълнати от маркетинга даже прилапани
Пийс! Приемам откровението!

Вярно че маркетинга натиска, но когато здравия разум надделее, нещата си падат на място!
Ако не тази година, сигурен съм догодина, Самсунг ще изкарат топ флагман, без дефекти и неудачи в конструкцията. И дано няма ноч, и копиране точно от Хуавей, щото последните се изложиха безкрайно с ноча....

(2018-04-14, 19:38:38)Pelikana написа:  Тук си в голяма грешка. Оптимизация на огризките спрямо хардуера е много по на ниво от доста голям % Андроиди. И поради тази причина РАМ-та е по малко там защото именно знаят как да пишат софтуер. Езика няма толкова голямо значение, колкото програмиста. И така и не се научихте повечето, че използване на РАМ не е бързодействие при зареждане, а при вече заредени аппове и бързина на ПРЕзараждането им.

Хм. До скоро ползвах една огризка... Това с оптимизациите са митове и легенди. В реално ползване са доста бавни. А и се усеща липсата на рам памет. Хем аз бях с 3 гб. Като прибавим и бавните замаскиращи анимации... Един оптимизиран Андроид (pixel, oneplus...) е доста по-бърз в ежедневна работа. Единствено в игрите имат осезаемо предимство. Там спор няма.

Но както и да е. Темата е за хуауей, да не се отклоняваме.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9

Ама защо пак намесихте самсунг? Споменах назад че хуавей се изложиха, и за мен лично е така. Няма да си купя нито P20 Pro, нито S9+ въпреки че е по - добър от китаеца. Факт е просто. Който не го признава негова си работа, просто не знам защо се дразни обаче. Фен си на хуавей, кажи просто и ясно, не признавам друга марка и това е. Не оправдания като няма проблем че няма жак, другите и те нямат, какво като няма карта памет, то кой ползва и има проблеми, безжично зареждане не е удобно, и каква толкова екстра е, леко копиран дизайн и грозен моч - бе то се крие.... Стига се оправдавахте и излагахте, не сте виновни за недоразумението на китайците. Ще се научат след време, просто много рано се пробваха да ловят рибоци. Но пък с толкова пари за реклама може да се получи Smile

Sent from my SM-G935F
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 6 гост(и)