Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei p20/p20 pro представени 27.03.2018

Не, въобще не го взех заради камерата.
Взех си го, защото имам G4, а исках нещо по-ново. И така получих нов телефон с нов андроид 8, получавам редовно ъпдейти на системата и камерата, батерията ми издържа повече от нужното, за разлика от тази на G4. Какво повече да искам Smile
Аз си имам телефон, който снима отлично-рутнат G4 с rom и камерата на LG V30 , а и мисля да скачам на DSLR.
В момента основно снимам с P20, но когато искам да снимам нещо наистина важно, особено на ръчен режим, залагам на G4.
Нямам все още доверието към P20!
Аксесоари

(2018-04-22, 17:30:38)greensmoke7777 написа:  Нормално е да съм активен в темата, след като имам телефона. И след като снимах с Pro и сравних с P20 и видях ,че разлика НА ПРАКТИКА няма. Камерата на P20/P20 Pro не е толкова велика ,колкото се изкарва.
Тука огромна част от хората с 1-2 изключения, които имаме телефона, пишат мнения на базата на платени сайтчета и клипчета в youtube.
Аз говоря от собствен опит-тръгнах да купувам Pro с огромните очаквания, очаквайки разликата между него, P20 и другите, които имам да е някаква извънземна, а на практика това не се оказа така.

Най-добрите камерафони са :

За снимки (на хартия и най-вече според продажбите и абсолютно нищо друго):

1.Huawei P20/Pro
2.Samsung S9 
3.Iphone X
4.Google Pixel

За видео (на хартия и най-вече според продажбите и абсолютно нищо друго):

1.Huawei P20/PRO
2.Samsung S9
3.Iphone X
4.Google Pixel

В реалността!

За снимки:

1.Nokia 808
2.LG V20
3.Huawei P20/Pro ,които повече изпъкват с най-богатата си функционалност ,отколкото с върхово качество при снимане, което трябва да се очаква от 40/20 и 8 мегапиксела при Pro или 20/24 и 12 мегапиксела при P20. За гадните им филтри, рисувани снимки ,антишум и разкрасителни простотии,липса на детайли,аберации и тн даже няма да пиша!
Богатата функционалност е нещо много хубаво, но и качеството трябва да отговаря на нивото,за което има претенции, а към момента това не се вижда.

За видео възможности:

1. LG V30

Знам, мразите LG, но на практика от G4 нататък, колкото и да ги мразите и да се смеете, камерите им много трудно могат да бъдат надминати от който и да е флагман.

Само на реклама iPhone и Pixel са много добри камери, а като видя V20 сложен, вместо V30 мога да си правя изводи за направилия класацията - както казваш: според продажби, но не и според качества. Защото от изброените в трите класации V30 може да бъде "победен" само евентуално от P20/P20 Pro и LG от години са лидер в камерите, но поради слабия маркетинг остават в сянка.

И къде видя V20?
Не виждаш ли,че пише V30?

Ok,сега видях, объркал съм се и съм написал v20. Ще го поправя.

Аз не виждам и нищо впечатляващо в Pixel, остави къде са класирали V30, не очаквам LG да бъдат оценени по достойнство, но вината си е тяхна.

Щом не виждаш нищо впечатляващо в Пиксела, може би е време за очила?!

Pixel XL / Android 9 Pie

И то с голям диоптър !

А може на вас да ви е време за промяна. Чудно защо не скачате за подобно изказване относно iPhone. Като цяло вече всеки флагман снима добре и има слабости в определени моменти. А че Sony липсва тук, предвид, че масово се ползват сензори на Sony? Така че ако на мен ще ми помогнат очила, при вас проблемът ще да е по-труден за решаване.

Никой не може да си позволи да критикува камерата на 2XL. Феноменална камера и до днес. Гугъл постигнаха прекрасни резултати с 1 леща където другите успяват с 2, та вече и 3. Гугъл създадоха trend в който всеки пиксела има най-добрата камера за годината в която е излезнал ( 2016 XL, 2017 2XL и евентуално 3XL за 2018 ). iPhone X спокойно се нарежда зад Note 8, S9+, 2XL и V30 като възможности въпреки че резултатите са много близки и трудно различими.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 

Това да кажеш ,че не виждаш нищо впечетляващо в Пиксел (говорим за камерата) поне за мен е несериозно !

(2018-04-22, 18:57:51)martoo написа:  Това да кажеш ,че не виждаш нищо впечетляващо в Пиксел (говорим за камерата) поне за мен е несериозно !

Е и?

Е аз пък имах G4 и за времето си беше топ, обаче отдавна има телефони, които го надминаха. И като хардуер говоря.

(2018-04-22, 14:01:01)greensmoke7777 написа:   Lol Lol Lol Lol Lol Lol Lol 
ХАХАХАХХАХАХХАХА...

2 минути се смях, по-смешно нещо тая седмица не бях чел.
Оправи ми деня, благодаря  Smile

(2018-04-22, 17:30:38)greensmoke7777 написа:  Нормално е да съм активен в темата, след като имам телефона. И след като снимах с Pro и сравних с P20 и видях ,че разлика НА ПРАКТИКА няма. Камерата на P20/P20 Pro не е толкова велика ,колкото се изкарва.
Тука огромна част от хората с 1-2 изключения, които имаме телефона, пишат мнения на базата на платени сайтчета и клипчета в youtube.
Аз говоря от собствен опит-тръгнах да купувам Pro с огромните очаквания, очаквайки разликата между него, P20 и другите, които имам да е някаква извънземна, а на практика това не се оказа така.

...

(2018-04-22, 17:57:54)greensmoke7777 написа:  Не, въобще не го взех заради камерата.
Взех си го, защото имам G4, а исках нещо по-ново. И така получих нов телефон с нов андроид 8, получавам редовно ъпдейти на системата и камерата, батерията ми издържа повече от нужното, за разлика от тази на G4. Какво повече да искам Smile
Аз си имам телефон, който снима отлично-рутнат G4 с rom и камерата на LG V30 , а и мисля да скачам на DSLR.
В момента основно снимам с P20, но когато искам да снимам нещо наистина важно, особено на ръчен режим, залагам на G4.
Нямам все още доверието към P20!

Много има за писане по тези коментари, най вече за противоречията за Г4 които изписа и как батерия, версия на андроид и т.н. не били важни и Г4 не бил "изживял времето си" ... Ама ще ги пропусна ...няма смисъл от толкова спам пък и едва ли ще разбереш какво ли ще ти кажа ...


Само за това ти изречение " след като снимах с Pro и сравних с P20 и видях ,че разлика НА ПРАКТИКА няма." да питам ...забележи питам ... случайно единственото смислено нещо с което камерата на 20про да превъзхожда камерите на останалите флагмани включително п20 да е нещото наречено zoom? Това ли НА ПРАКТИКА е няма разлика?

Когато говорим за КАМЕРА-G4 далеч не е изживял времето си! Както и Nokia 808, който е дори по-стар.
Особено сега с камерата на LG V30 и неговите 30 екстри ,които получих спрямо стоковата на G4-няма как това да е ретро!
И да, когато говорим за КАМЕРАТА в телефона, когато ЗА МЕН е НАЙ-ВАЖНОТО нещо , неща като батерии, андроиди и тн НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ и мога да преглътна,че батерията ми пада като за световно, че съм с андроид 6 и т.н.
Тоест мога да преглътна,че КАТО ТЕЛЕФОН, горе-долу е изживял вече времето си. Но говорим за камерата!

Когато говорим само за ТЕЛЕФОН, НОВ ТЕЛЕФОН, естествено,че има ОГРОМНО значение това,че получаваш чистак нов телефон, с чистак батерия, която пада бавно, чистак нов андроид 8 с чести ъпдейти по системата и камерата. Но в този случай не съм го взел само заради камерата,a по-скоро от любопитство към нея. Което излиза на второ място. Да, важна ми е камерата, но точно в този случай ,когато исках просто нов телефон, не ми беше най-важна!
Затова не снимам важните и мога да кажа сериозните неща с P20, а снимам с G4.
За ежедневие-залагам на P20. При разходка из града и неангажиращи снимки също.

За P20 и Про говоря като краен резултат-снимах, сравних,уж Про трябваше да е по-добър като краен резултат, а то накрая излезнаха еднакви снимки.
Еднакви! Да не говоря ,че тогава нямаха и ъпдейт и особено ръчния им режим беше ужас!
Е, що да взимам Про?
Но забележи, тук не споря,че камерата на Про е по-лоша-абсолютно Про е по-добър, на хартия, на теория и като функции е по-добър ,но като краен резултат с P20 изкарах същите снимки. Но както ти казах, не тръгнах да взимам P20/Pro заради камерата, а защото исках нов телефон, а не телефон , който да замени ИЗЦЯЛО в снимането G4. Това няма как да стане! Ако исках такъв телефон, щях да си купя V30, а защо да си купувам V30, след като съм с rom-a и камерата на V30?
Просто исках нов телефон. И бях любопитен за нещо ново и по-различно от Samsung/Iphone/LG.

То наистина става смешно с това g4. Толкова много се изписа и пак се продължава !

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Тотал объкване ама нормално ... "неща като батерии, андроиди и тн НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ" и в следващия момент "естествено,че има ОГРОМНО значение това,че получаваш чистак нов телефон, с чистак батерия, която пада бавно, чистак нов андроид 8 с чести ъпдейти по системата и камерата." и това в едно мнение ...
И да G4 не е само камера ... само камера са разните фотоапарати с които G4 не може да се мери, нито кой да е телефон ...тук нещата са малко по комплексни ... и те питам за това, защото ти подскачаше като опарен кога се кажеше че ГГ4 е изживял времето си и една плюнка го размазва в основните му функции, сред които не е камерата (тя е основна функция на фотоапаратите) ... именно ти твърдиш, че с порт на камерата на V30 още 2-3 години ще си караш с него и няма и 20 дни с П20 ...
Ехааа ами ти изобщо не си противоречиш последните 2-3 седмици ... 



И по темата ...не казваш п20 и п20 про сравнява ли ги при 3/5 кратно увеличение ? Пак ли са еднакви снимките?

@maktub19 тъжно е ...

(2018-04-23, 11:11:19)greensmoke7777 написа:  Когато говорим за КАМЕРА-G4 далеч не е изживял времето си! Както и Nokia 808, който е дори по-стар.
Особено сега с камерата на LG V30 и неговите 30 екстри ,които получих спрямо стоковата на G4-няма как това да е ретро!
И да, когато говорим за КАМЕРАТА в телефона, когато ЗА МЕН е НАЙ-ВАЖНОТО нещо , неща като батерии, андроиди и тн НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ и мога да преглътна,че батерията ми пада като за световно, че съм с андроид 6 и т.н.
Тоест мога да преглътна,че КАТО ТЕЛЕФОН, горе-долу е изживял вече времето си. Но говорим за камерата!

Когато говорим само за ТЕЛЕФОН, НОВ ТЕЛЕФОН, естествено,че има ОГРОМНО значение това,че получаваш чистак нов телефон, с чистак батерия, която пада бавно, чистак нов андроид 8 с чести ъпдейти по системата и камерата. Но в този случай не съм го взел само заради камерата,a по-скоро от любопитство към нея. Което излиза на второ място. Да, важна ми е камерата, но точно в този случай ,когато исках просто нов телефон, не ми беше най-важна!
Затова не снимам важните и мога да кажа сериозните неща с P20, а снимам с G4.
За ежедневие-залагам на P20. При разходка из града и неангажиращи снимки също.

За P20 и Про говоря като краен резултат-снимах, сравних,уж Про трябваше да е по-добър като краен резултат, а то накрая излезнаха еднакви снимки.
Еднакви! Да не говоря ,че тогава нямаха и ъпдейт и особено ръчния им режим беше ужас!
Е, що да взимам Про?
Но забележи, тук не споря,че камерата на Про е по-лоша-абсолютно Про е по-добър, на хартия, на теория и като функции е по-добър  ,но като краен резултат с P20 изкарах същите снимки. Но както ти казах, не тръгнах да взимам P20/Pro заради камерата, а защото исках нов телефон, а не телефон , който да замени ИЗЦЯЛО в снимането G4. Това няма как да стане! Ако исках такъв телефон, щях да си купя V30, а защо да си купувам V30, след като съм с rom-a и камерата на V30?
Просто исках нов телефон. И бях любопитен за нещо ново и по-различно от Samsung/Iphone/LG.
Само не разбрах сега, V30 може ли да замени камерата на G4 или няма как да стане??? И от кога rom-a сменя камерите? Ако си сложа ром от П20 Про моята С8ца ще стане ли с 3 камери??? Просто си питам, не го приемай за заяждане.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

(2018-04-23, 11:55:19)bodonance написа:  Тотал объкване ама нормално ... "неща като батерии, андроиди и тн НЯМАТ ЗНАЧЕНИЕ" и в следващия момент "естествено,че има ОГРОМНО значение това,че получаваш чистак нов телефон, с чистак батерия, която пада бавно, чистак нов андроид 8 с чести ъпдейти по системата и камерата." и това в едно мнение ...
И да G4 не е само камера ... само камера са разните фотоапарати с които G4 не може да се мери, нито кой да е телефон ...тук нещата са малко по комплексни ... и те питам за това, защото ти подскачаше като опарен кога се кажеше че ГГ4 е изживял времето си и една плюнка го размазва в основните му функции, сред които не е камерата (тя е основна функция на фотоапаратите) ... именно ти твърдиш, че с порт на камерата на V30 още 2-3 години ще си караш с него и няма и 20 дни с П20 ...
Ехааа ами ти изобщо не си противоречиш последните 2-3 седмици ... 



И по темата ...не казваш п20 и п20 про сравнява ли ги при 3/5 кратно увеличение ? Пак ли са еднакви снимките?

@maktub19 тъжно е ...

Неслучайно те бях сложил в игнор листата си, що те махнах се чудя???
Наистина се чудя!
Сега те слагам пак, тоя път за постоянно Smile

Пеликана, говоря,че няма как да стане да си купя телефон, който да замени сегашния ми за снимане,защото сегашния ми се справя отлично, а не че не можело да го замени, защото ако исках да го заменям, щях да си купя V30, а защо да го взимам, след като имам камерата на V30?
Говорим отново за мен, моите нужди, моите разбирания кое е важно и кое не, моите виждания.
Нещо, което Бодо така и не разбра!

Той не разбра,че аз имам отличен ЗА МЕН телефон, на който не ми е важна толкова камерата , а са ми важни тези неща, които пък не са ми важни на другия ми телефон, който ЗА МЕН има по-добра камера, но няма тези неща, които има новия ми телефон, но които минуси мога да преглътна...
Как по-разбираемо да го напиша не знам?

Kамерата на V30 замени стоковата ми чрез рутване и флашване на Rom-a + самото приложение камера,взето от LG V30 и работено от специалисти по него доста време, за да пасне при инсталиране и да се визуализира всичко точно,както при V30.
Не само рома, както иронизираш. И няма как да стане при 2 различни марки!
Да , замени я. И тук не говорим да получиш по-добра камера, по-голяма резолюция, още 5 камери, 16 камери, широкоъгълни камери.
Става въпрос,че получаваш на практика функционалността на камерата на V30, единствено без хардуерния Cinema Mode:

Цитат:1. Повече режими на снимане
2. 7 различни резолюции при снимане на видео (3 при G4 и V10)
3. 9 допълнителни филтъра, наподобяващи Cinema Mode (работят при фото и видео режим)
4. Прецизен насочващ Zoom с бутона за снимане 
5. Прецизен Zoom в движение
6. HDR , работещ при режим фото (до 16 мп) и видео (до UHD 4k)
7. Странична лента с иконки на направените снимки/видеа
8. Платформата Graphy ,чрез която можем да видим примерни професионални снимки с какви настройки са и само с едно натискане на бутона имаме нужната според моментната ни ситуация и условия настройка
9. LG Cine Log за точни видеоклипове с широка динамичност и цветове
10. Display LUT за контрол на цветовете по време на снимане на видео
11. Прецизна ISO настройка (фото/видео режим)
12. Настройка на скоростта на затвора (фото/видео)
13. Функция "Снимка Пример" (работи и на видео режим)
14. Моментна снимка (работи и на видео)
15. Сходна снимка (работи и на видео )
16. Режим "Снимане на Филм", който до голяма степен компенсира липсата на Cinema Mode-след снимането видеото може да се направи на slow motion или много забързан, може да се направи и като GIF изображение, да му се промени резолюцията, да му се добавят най-различни интересни филтри, музика, рамки, теми,че даже и подпис, а на който не му стигне това, получава и програма за още по-голяма редакция в телефона с доста функции и ефекти, които сега няма да споменавам.
17. Настройка на фокуса (микрофокус) (фото/видео)
18. Настройка на баланс на белия цвят ,яркост, контраст (фото/видео)
19. Бутон, с който директно преминавам между различните режими на снимане
20. Прецизна настройка на звука при снимане на видео:
a) GAIN-с нива от -20db до +20db
b) LCF-от 0 до 150 hz
c) LMT-от 0 до -6db
21. Филтри против Вятър и Шум
22. Настройка на скоростта на кадрите при снимане-от 1 до 120 в секунда
23. Hi Fi запис на звук при видео
24. Настройка на видео битрейта 
25. Промяна в реално време на стойностите в ръчния режим при движение в зависимост от ситуацията и условията заедно с цветова диаграма

"Добавям още 2 екстри, които открих и които ги няма в LG G4:

1.По точка 25-при движение наоколо с камерата , стойностите се променят и вие може да спрете на желаната стойност чрез натискане на бутона А, след което на исканата настройка-ISO / скорост на затвора. Може например да стане ISO 50, а SS 1/17 s, нещо, което няма как да нагласите с обикновено въртене на колелцето в ръчен режим.

2. Трябва да се снима само в ръчен режим, за да се получи достъп до т.нар. "Теми" към клиповете, кликаме на "Нова Тема" и после на стрелката вдясно до коша, за да влезем в страницата за теглене.
При инсталиране аз си мислих,че са само тези 4-5 теми, но аз си изтеглих още 30.
Има и доста платени. Но и безплатните са достатъчно добри, за да преобразят клиповете ви като филми с доста ефекти."

Всичко това е в LG V30! И аз го имам. Както преди това имах отново вместо стоковата камера инсталирана камерата на V10, която ми даваше пък ръчен режим и на видео. А сега получавам отгоре още 25 нови функции и екстри.

То тия ЛГ-та изобщо ги няма в зара вече, ама нали пък трябва и те да си имат фенове..

Offtopic

Мисля, че @greensmoke7777 го държи още от загубата на Берое от Лудогорец със 7 на 0 и има отчайваща нужда да бъде победител в нещо друго...

Да казваш, че Google Pixel 2XL не снима хубаво, и, че не става е смешно, и къде видя LG да са лидер при камерите, като въобще не са лидер при телефоните в нищо. Big Grin
@CuBG, ти си ги имал всичките флагмани, та знаеш кой къде се нарежда ли? Big Grin
@greensmoke, стига с тоя спам, ти само си противоречиш както каза @bodo, и какво ни занимаваш с това LG, като още от излизането си стана ясно, че за нищо не става, само дизайна му беше добър, и камерата, но за времето си, и не разбра ли, че не ни интересува, с какво снимаш и как и защо, ясно е, че си хоби фотограф, като се доверяваш на телефон за снимките, и то на какъв телефон преди 4 години някъде, е бил актуален, и да казваш, че като си сложил ром, от камерата на LG V30, на  LG G4, е станала като него, и да тръгнеш даже и да ни казваш какви функционалности има.
http://www.mobilebulgaria.com/news/43083...B0-p20-pro
Те Huawei копирали и калъфите на Apple, само, че тия са евтини, аз за моите на Apple, дадох 80лв., за силиков, и 100лв. за кожен.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

(2018-04-23, 13:27:23)greensmoke7777 написа:  защото ако исках да го заменям, щях да си купя V30, а защо да го взимам, след като имам камерата на V30?
[Изображение: 1JPGrPT7xCDTv9dzyBKMivjZ1524493881.jpg]
Колега няма как само със софта на камерата на V30 да компенсираш хардуерните различия, като големина на пикселите, големина на сензора и блендата. Просто имаш менютата от V30, а не камерата. Не се заблуждавай с подобни твърдения. И аз съм на мнение, че времето на G4 като телефон и камера отдавна отмина. Вярно за годината си беше много добър телефон, но вече изостава с доста. Така, че няма място за сравнение между G4 и P20 Pro. Надявам се до тук да приключим с темата G4, че иначе автора трябва да преиминува темата, че я оспамихме.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 

(2018-04-23, 13:27:23)greensmoke7777 написа:  Пеликана, говоря,че няма как да стане да си купя телефон, който да замени сегашния ми за снимане,защото сегашния ми се справя отлично, а не че не можело да го замени, защото ако исках да го заменям, щях да си купя V30, а защо да го взимам, след като имам камерата на V30?
Говорим отново за мен, моите нужди, моите разбирания кое е важно и кое не, моите виждания.
Нещо, което Бодо така и не разбра!



Всичко това е в LG V30! И аз го имам. Както преди това имах отново вместо стоковата камера инсталирана камерата на V10, която ми даваше пък ръчен режим и на видео. А сега получавам отгоре още 25 нови функции и екстри.

Чесно и аз не мога да те разбера с твоята логика. Даде една торба пари за P20 за да ходиш с 2 телефона (1 за снимки и 1 за останалото), като можеше тази торба с пари да я дадеш за V30, който ти дава и камера и всичко останало? Мислиш си, че като имаш портната камера от V30 и ще снимаш еднакво добре с него ли? Ми няма да стане, защото нямаш AI функциите, нямаш комбиниране на 4×4 пиксела за нощни 4 мп-ви снимки, нямаш HIFI запис, нямаш f/1.6 бленда.
Приложението за камера от V10/V30 може и да ти дава ръчни настройки във видеото, но не може да ти даде HIFI аудио запис с 2.3 Mbits/sec, нито пък 3 микрофона.

Да си съчиняваш, за да подкрепяш пошли маркетингови слухове не е смешно, а жалко особено като си пропуснал да "видиш" някои неща.

@greensmoke7777, все пак няма как G4 да се превърне във V30 поради графичните процесори, специфики и материали на оптиката. Но това не го пиша за да върви препирнята, не ме разбирай погрешно.

Аман от тоя G4. Свърши.
LG кога са били лидери изобщо в смартфоните, имаха една страхотна бюджетна Optimus линия, от която имах Optimus One - страхотен смартфон за времето си (Android 2.2 и ъпдейт до 2.3), дойде с подарък - стойка за кола, имаше Google Maps и Hotspot опции, което си беше нещо готино за тогава.
LG сами се закопаха с опитите си за първи 2 и 4-ядрени смартфони - Tegra е грешка, това е едно греещо ужасно нещо, което няма място не в телефон, ами и никъде. 2X беше абсолютна гавра, IPS-а беше така насвяткан , че биеше по цвят и SAMOLED-а, ама такова нереално наситено, че само дете ще го хареса. Грееше с повод и без повод, а за бързина - по бенчовете, да. Камерата редовно размазваше снимки, а това 1080p го записваше в .3gp с качество на днешен 480p .mp4 апарат от нисък клас.
Само интерфейса ми допадаше по онова време, но те и това развалиха с другата печка - 4X HD с Tegra 3 и Optimus UX, мязащ на Touchwiz, което ще рече, че не мязаше на нищо. Единственото готино беше снимането на екрана с надписи по него, нещо, което после при Note стана стандарт. Друго - не.
От там насетне съм нямал LG и не умирам да имам. Не съм видял нещо с по-мизерна батерия от 2X out of the box. Вярно, че се минаха години, но от тогава ми се отщя и до днес това продължава.
Подобно е и с ония боклуци Lenovo, след S90 и Y50 (лаптоп за 2300 лв.) не искам да ги чуя. Няма да навлизам в подробности.

Не слагай G4 до сегашните смартфони, 808 е друго, то е експеримент, то си има характерната дебелина и възможности да е това, което е и да е конкурентно на апарати от 2017 и 2018. При тази дебелина това е нишово у-во, добър експеримент и добър завършек на Symbian заедно с N8.

Много ми хареса последния пост (ако някой пише докато аз пиша, имам предвид alisali1234).
Наистина много се намесва в тая тема апарат, който няма място тук и леко се измества идеята на темата.
Дайте да говорим директно за P20/Pro без да наместваме така дълбоко остарели модели като G4. Не, че нещо, ама няма файда дет се вика.

Офтопик:
alisali1234, ако някога искаш да имаш качествен и истински лаптоп, не заклеймявай Леново. По-скоро купувай само ThinkPad. Като човек, който дълги години размята основно HP и Lenovo лаптопи за бизнес цели, вярвай ми, ThinkPad е зверския избор! Smile

| LG G6 Ice Platinum |
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)