Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei p20/p20 pro представени 27.03.2018

Ползвал съм доста Samsung-и докато стигна до извода , че могат да правят много неща, но не и интерфейс и най-вече, ама най-вече - батерия. И двете въпросни неща са силни при Huawei, като добавим и камерите, и качеството на апаратите.
А това, че много хора ги били ползвали.. много хора са скочили от висока сграда, да вземем и ние ли да скочим?
Аксесоари

Аз съм си свикнал със самсунг от 2013-та ползвам и колко марки смених все си останах на samsung. Следващите ми са lg. С други не мога. И не налагам нищо, от p9 останах много доволен.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

(2018-03-23, 22:55:53)MUFC написа:  Интересно наблюдение, Хуауей са трън в очите на Епъл и Самсунг феновете...

https://twitter.com/rquandt/status/97722...84449?s=19

Защо е това негативно отношение към Huawei ? 
Явно, някои фенове не могат да приемат факта, че не всичко на този свят е Самсунг и Apple.
И как става така, че някои германци отскачат до Полша за да си купят P20 Lite ?
Дори не им се чака да го пуснат в Германия ! Не им пречи нито интерфейса, нито ноча. Странно !

Остави ги швабите, какво разбират от техника.
Интересното в телефона са камерите. С мейта са се справили добре, какво ли ще предложи р20 с тия 3 камери ми е интересно! Май ще е за всикиго по нещо, широкоъгълна, монохромна и стандартна, важното в случея е как ще се представят!

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Аз пък си купих Хуауей след Айфон и lg от чисто любопитство. Машинката се оказа желязна и въпреки, че май ще се върна към ябълката , заради компактните размери, не съм пропуснала нищо от новините за Р20. На мен интерфейса ми допада, страшно приятно се работи с телефончето и чакам да излезе за видя какви ще са размерите. Аз също мисля, ще видим доста от Мейт 10. Ако са успели с камера, бързина и батерия да надстроят Мейт 10, това ще е много интересно телефонче.

Huawei P20 Porshe Design, вероятно ще бъде представен на 27/03.


https://twitter.com/HuaweiMobile/status/...17537?s=19


Устройството ще разполага с 6GB оперативна и 512BGB вътрешна памет.

Очаквам висока цена и много добър дизайн. 512GB ROM.. йей.
Аз и 32 не мога да запълня Big Grin Доста си е това. Колкото повече, толкова повече.... казал Мечо Пух и умрял от свръх доза.

Най-голямата търговска верига в Германия за продажба на електоника - Saturn, потвърди характеристиките на Huawei P20.

[Изображение: f38a1be35d6ddad9d063e7ef1af7e831.jpg]

.....както и на P20 Pro.




Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk
[Изображение: f79ab47dc0d3284b939f1de65a93cd18.jpg]

Надявах се про версията да е с параметрите на базовия, като големина. За съжаление, на мен тези новоналожили се размери са ми проблем, но pro-то ще е страхотен. Доста близо до Мейта, конфигурацията на камерите е друга. Със сигурност доста ще умувам над Р 20, че моя едвам се крепи вече.

(2018-03-25, 08:47:44)elcerebro написа:  Huawei P20 Porshe Design, вероятно ще бъде представен на 27/03.


https://twitter.com/HuaweiMobile/status/...17537?s=19


Устройството ще разполага с 6GB оперативна и 512BGB вътрешна памет.
Всъщност, устройството ще бъде представено под името Huawei Mate RS и ще бъде "съвършено различен телефон от P20, P20 Pro и Mate 10 Porsche Design."

Нова линия телефони ?

Тия започват да ми привличат вниманието сериозно!
С огромно нетърпение очаквам ревютата с камерата на PRO версията.
Дано да е нещо от ранга на Nokia Pure View, че и защо не по-добро!

Любопитно ми е какво ще изкара конкуренцията (и с какво ще се изложат Епъл), защото това вдига летвата много. Но с годините флагманите взеха да стават неоправдано все по-скъпи, иначе към Хуауей съм се ориентирал преди време, макар че наесен взех G6, но мисля че LG ме губят с подхода и издънките ис.

Каквото и миналата година, какво да покажат друго. Ама reimagined и inovative. На едните emoji-тата, на другите shortcut-ите от statusbar. Иновация страшна падна напоследък.
Huawei вярно за извадили едни здрави цени, но се надявам и да ги оправдаят. За PureView - не знам дали 3 сензора с малка големина ще свършат работата на това, което свърши 808. Леко ме съмнява, но и софтуера би трябвало да се намеси качествено. Ще видим.

Според мен ако барнат софтуера може и да подминат 808. Последните години се вижда в телефоните на гугъл, че не само хардуера е важен, та дори и сега техните телефони са с една от най-добрата (да не кажа най-добрата) камера на пазара и тoва само с 1 камера Smile

За триене

 

(2018-03-26, 10:09:42)NoMaD написа:  Huawei P20 няма да разполага с 40 МР камера на P20 Pro: http://nixanbal.com/huawei-p20-nyama-da-...na-p20-pro

Характеристиките на камерите и на останалите компоненти ги има в снимките от този пост: https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1462263

Цената е малко през кръста .. PRO модела има до някъде покритие ако може да се говори за такова де, но обикновения освен едни 128GB сторидж друго толкова Уау не виждам.

(2018-03-26, 13:18:04)don_gori написа:  Цената е малко през кръста .. PRO модела има до някъде покритие ако може да се говори за такова де, но обикновения освен едни 128GB сторидж друго толкова Уау не виждам.

Не знам къде го видя това "покритие" 1800лв за какво? Една камера, която ще снима 1 идея по добре от другите флагмани евентуално. После феновете на Самсунг и Епъл били "облъчени".

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Прав си, но само от гледната точка на информиран клиент. За Huawei е важно да имат флагман в същия ценови клас като останалите утвърдени марки, тъй като твърде много хора нямат идея за какво иде реч и купуват продукт на база маркетинг и цена - като им се набива едно и също отвсякъде и парите са като на актуалните предложения на Apple и Samsung, ще да е добър уред. Дали е или не е - това е отделен въпрос Smile

(2018-03-26, 16:03:02)peshkin написа:  Прав си, но само от гледната точка на информиран клиент. За Huawei е важно да имат флагман в същия ценови клас като останалите утвърдени марки, тъй като твърде много хора нямат идея за какво иде реч и купуват продукт на база маркетинг и цена - като им се набива едно и също отвсякъде и парите са като на актуалните предложения на Apple и Samsung, ще да е добър уред. Дали е или не е - това е отделен въпрос Smile
Това го разбирам по следния начин: Трябва да останат на пазара само Самсунг и Ябълката, с техните цени, а всички останали, независимо че устройството е от същия клас и характеристики, да струват минимум 2 пъти по-евтино. А, и да не се рекламират изобщо. Това малко прилича на един друг строй, само лада и АЗЛК.
Хем пък купували на база маркетинг и цена, разбирам че трябва да са по-евтини, хем пък същите били цините като Самсунг и Apple.

Изпратено от моят BLA-L29 с помощта на Tapatalk

(2018-03-26, 13:59:17)Pelikana написа:  Не знам къде го видя това "покритие" 1800лв за какво? Една камера, която ще снима 1 идея по добре от другите флагмани евентуално. После феновете на Самсунг и Епъл били "облъчени"
Ами от това ,което сме видяли като характериситики за моделите P20 и про модела има далеч по-голяма логика цените да са такива (които въвсем не са ниски). За разлика от претоплените манджи на самсунг и купертинци тук наистина се вижда развитие и подобрение! Цените и на  двата варианта P20 са аналогочни на тези на корейците!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Не мисля, че става въпрос за "облъчване" или нещо такова. Факт е, че на пазара се появи един много сериозен играч, който отчупи парче от баницата Самсунг-Apple и на доста хора това не се харесва.
Устройствата от високия клас на Huawei, не отстъпват по нищо на устройствата на Самсунг и Apple, а в някои отношения дори ги превъзхождат.
Дано не са се надценили, но демонстративното паркиране на рекламните камиони на Huawei пред магазините на Самсунг и Apple е достатъчно показателно за самочувствието, което натрупаха китайците.

В свободни държави живеем. Всеки има право на мнение Smile Моето е, че Apple надуха цените, Samsung ги последва и след като неинформираните потребители продължиха да ги купуват, други производители решиха да се хванат на хорото.

@Boris.stz, не знам как го тълкува по този начин, ама ок Smile

@elcerebro, ако си работил с някоя от тези компании, ще знаеш какви са мащабите на маркетинговите им кампании.

Huawei P20 Pro

[Изображение: b09c8c56126334c18323d8c984a5c991.jpg][Изображение: 3338cd727cf9bb643c9a916cdadfea5a.jpg][Изображение: af789cddce9be7ed0915eb42fcb188ed.jpg]

Само да вметна, че и при P20 и при P20 Pro, прословутия ноч се скрива по софтуерен път.

Sent from my Pixel 2 XL using Tapatalk

Да го бяха махнали този home бутон.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)