Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei p20/p20 pro представени 27.03.2018

(2018-03-26, 16:32:17)maktub19 написа:  Ами от това ,което сме видяли като характериситики за моделите P20 и про модела има далеч по-голяма логика цените да са такива (които въвсем не са ниски). За разлика от претоплените манджи на самсунг и купертинци тук наистина се вижда развитие и подобрение! Цените и на  двата варианта P20 са аналогочни на тези на корейците!

Няма логика. И само да попитам С9+ и iPhone X и те ли са претоплени манджи? Да не говорим, че С9/С9+ имаха супер минимално качване в цените спрямо С8, което също имаше разликите, които Huawei P20 има с P10.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Аксесоари

(2018-03-27, 08:41:25)Pelikana написа:  Няма логика. И само да попитам С9+ и iPhone X и те ли са претоплени манджи? Да не говорим, че С9/С9+ имаха супер минимално качване в цените спрямо С8, което също имаше разликите, които Huawei P20 има с P10.
А какво е увеличението при Huawei? P20-128gb версия дебютира на пазара с 200 лев по евтин от s9, pro- със 100 по- ниска цена! За купертинци и техният Х модел се изписаха доста различни мнения! Дали си струва безумната цена?Относно s9 модела на корейците, новата камера и двойната такава при + (мненията за които са силно противоречиви), кое точно не е претоплена манджа и обуславя увеличената цена?

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

(2018-03-27, 09:12:07)maktub19 написа:  А какво е увеличението при Huawei?   P20-128gb версия дебютира на пазара с 200 лев по евтин от s9, pro- със 100 по- ниска цена! За купертинци и техният Х модел се изписаха доста различни мнения! Дали си струва безумната цена?Относно s9 модела на корейците,   новата камера  и двойната такава при + (мненията за които са силно противоречиви), кое точно не е претоплена манджа и обуславя увеличената цена?

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Сега погледнах цените на П10 да прав си и при тях е минимална разлика (моя грешка). Относно цената на Х да те се оляха тотално 2300+. Да противоречиви са за много от телефоните дори. 2та камера на С9+ не е, както и на П20 3та (която не е ясно все още какво ще е). Да цените не са оправдани на никой, но реално всеки сам си решава какво да си купи. Колкото и да спорим и говорим това ще е положението за бъдеще до кога божа работа само можем да гадаем.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

(2018-03-27, 10:10:18)Pelikana написа:  Сега погледнах цените на П10 да прав си и при тях е минимална разлика (моя грешка). Относно цената на Х да те се оляха тотално 2300+. Да противоречиви са за много от телефоните дори. 2та камера на С9+ не е, както и на П20 3та (която не е ясно все още какво ще е). Да цените не са оправдани на никой, но реално всеки сам си решава какво да си купи. Колкото и да спорим и говорим това ще е положението за бъдеще до кога божа работа само можем да гадаем.
Разбира се, че това не може да продължи вечно! Аз сменях телефоните си всяка година! След като започна тази надпревара предимно в цените, реших да купувам през модел! Доста хора според мен правят същото! Засега наистина смятам да остана с П10, но ако след 4-5 часа Huawei представят наистина нещо много интересно.. ,знае ли се!? Очаквам изненади!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Какви изненади очаквате ? То всичко вече е ясно, на презентацията ще си се похвалят кой за каквото се сети и до там. Реално най-интересното нещо ще е камерата в PRO модела и реални снимки, че на цифри и букви ни лъжат вече стана 5 години Smile

(2018-03-27, 10:57:42)don_gori написа:  Какви изненади очаквате ? То всичко вече е ясно, на презентацията ще си се похвалят кой за каквото се сети и до там. Реално най-интересното нещо ще е камерата в PRO модела и реални снимки, че на цифри и букви ни лъжат вече стана 5 години Smile
Ще разберем след няколко часа! А разлика и то не малка между по, п9 и п10 има и тя не е само в цифрите..,

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Поиграх си с един П20Лайт и честно казано останах малко разочарован. Нещо са бързали заради екрана/ноча ли , не знам, обаче има големи недомислици. Екрана е с различни извивки(заобляния) горе и долу, нещо софтуерно не са го измислили в портретен режим и седи черна лента с прави ъгли от една страна, при снимките се разпъва изцяло при други приложения черни несъразмерни ленти- дано го оправят софтуерно поне това. Най- добре се вижда в това "наше" ревю:
https://youtu.be/EvtvVHFEXgI?t=1m2s и от 4:35 пак

                                                                    

Meet the #HuaweiP20 live from Paris - https://www.youtube.com/watch?v=nmyVH15r1lA

С този английски много ме мъчат Big Grin Ще се чете след презентацията.

Ужасна презентация, добре че излезе момето, че на този английския му  Bu
Photo 

Направо ги пребиха с камери този път...

[Изображение: 2dhzpmd.jpg]

Впечатляващо!
Аз поне съм впечатлен-камери, бързина, по-бързи от на конкуренцията процесори...

Всичко главно е на лице ъпгрейтната е батерията и на двата телефона, добър процесор. Прото си е със 6 гб рам. Идва с android 8.1.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Е, тва с колата вече е много яко !
А китайчето кърти с тоя английски хаххахахаха  Lol Lol

https://www.dxomark.com/huawei-p20-pro-c...g-results/

Lol Lol Lol Lol Lol

Какво ли ще кажат Галакси S9+ хайпърите сега... Bu

Доста са се постарали   Big Grin.

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+

Като изключим "чудесния" английски на Ричард Ю, то представянето е на ниво! А аз наистина съм изненадан! Очаквах много от новите камери, но това, което представиха ме впечатли! P20pro ще бъде следващият ми телефон! Може би не веднага след излизането му, но определено ще се сдобия с него скоро!
Хареса ми директната атака срещу Samsung и Apple! Трябва да си много сигурен в качеството на продукта си,за да го направиш! Поздравления!



Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

(2018-03-27, 16:35:09)maktub19 написа:  Хареса ми директната атака срещу Samsung  и Apple! Трябва да си много сигурен в качеството на продукта си,за да го направиш! Поздравления!



Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Да, китайчетата бачкат здраво, няма 6-5 при тях.
Личи си ,че е работено доста-бързина, екрани, камери, батерии, процесори, виртуална реалност, аксесоари...
Отделно и луксозната Porsche RS версия.
Направо работа със замах, браво на тях, така с прави.

Нищо по различно от мейта освен камерата което е супер мислех че ще искарат нов процесор ама не. Не съжалявам че не го изчаках. Да видим с какво ще е снабден накрая на годината новият мейт.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO

(2018-03-27, 16:15:11)MUFC написа:  https://www.dxomark.com/huawei-p20-pro-c...g-results/

Lol  Lol  Lol  Lol  Lol

Какво ли ще кажат Галакси S9+ хайпърите сега... Bu
Какво има да казват? 
P20 Pro вляво и Пиксел 2 вдясно.
[Изображение: C1m9qT7.jpg]

Мда, тук камерата е наистина reimagined..
Освен всичко друго може да се снима и дълга експозиция - до 4 сек от ръка без да маже!
3 кратен оптичен зум, 8X без загуба ка качеството. Светкавица от ново поколение ....явно всичко е пипнато

Аз пък не съжалявам, че взех нито мейт 10про, нито после и С9...
Но и този ще трябва да се взима. 900 евро обаче си е бая цена.
Дано да измислят някакви врътки и намаления за пъргави клиенти

Затова явно в Сащ всячески се мъчат да блокират Китайците от продажба на тези телефони за да не отнесат Самсунг и Апъл. За първи път в живота си го казвам, но този път Китайците ме впечтатлиха с този Про вариант.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 

И аз останах впечатлен от P20 Pro, ноча и дизайна не ме печелят, но камерата е уникална. Даже се замислям до Петък, ако не ми доставят предварителната поръчка на S9+ да я откажа и да изчакам P20 Pro.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 

(2018-03-27, 17:00:11)rumo написа:  Мда, тук камерата е наистина reimagined..
Освен всичко друго може да се снима и дълга експозиция - до 4 сек от ръка без да маже!
3 кратен оптичен зум, 8X без загуба ка качеството. Светкавица от ново поколение ....явно всичко е пипнато

Аз пък не съжалявам, че взех нито мейт 10про, нито после и С9...
Но и този ще трябва да се взима. 900 евро обаче си е бая цена.
Дано да измислят някакви врътки и намаления за пъргави клиенти
Собствена стабилизираща система, авто-фокусна система нова! Това с дългите експозиции от ръка изглежда впечатляващо! Зум-а също! Много добра работа! Да, цената не е ниска...,но пък модела си струва!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Щом s9 s9 plus са на такава цена все пак p20 p20 pro не им отстъпват че ги и превъзхождат.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)