Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei p20/p20 pro представени 27.03.2018

На тази директна атака Самсунг и Епъл могат само да се изсмеят, нямам нищо против Хуауей, но толкова високо самочувствие, при положение,че интерфейсът им е все едно на някое китайско телефонче безизвестно е абсолютно ненужно. Къде ги вдигнахте толкова високо, изчакайте малко да видим ревюта как наистина действа, защото на хартия е много лесно и не винаги отговаря на реалността. Нещо твърде на високо вече ги качихте.
ПП Май се заформя трета секта - тази на Хуауей феновете.
Аксесоари

Голям плюс е, че се хванаха с Leica. В П9 нямаше нищо ново, само дето беше 2-на камерата
В п10 и после в мейт 10 се видя голямо развитие, но тук е вече повече от очевадно и ги извежда на върха.
Въобще най-развитото нещо в телефона е камерата

Значи софтуера на без известните китайчета работят по-гладко от самсунгския. Браво браво.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

Интерфейса наистина ми идва шарен и няма усещането за флагман, но камерата лепва усмивка на лицето ми. Наистина китайчетата са се постарали за което заслужават похвала.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 

Почнаха унбоксингите. Е вижда се, че ноча може и да се крие 

(2018-03-27, 17:23:03)bg_parr написа:  На тази директна атака Самсунг и Епъл могат само да се изсмеят, нямам нищо против Хуауей, но толкова високо самочувствие, при положение,че интерфейсът им е все едно на някое китайско телефонче безизвестно е абсолютно ненужно. Къде ги вдигнахте толкова високо, изчакайте малко да видим ревюта как наистина действа, защото на хартия е много лесно и не винаги отговаря на реалността. Нещо твърде на високо вече ги качихте.
ПП Май се заформя трета секта - тази на Хуауей феновете.
Хич не им е до смях нито на Самсунг, нито на купертинци! А когато самочувствието е подплатено с достатъчно факти, то в него няма нищо лошо! Разбирам объркването сред феновете на сами и ябъл! Ще свикнат с факта, че на пазара има конкуренция и че този конкурент започва да придобива своя достатъчно голяма фенска маса!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Интерфейса е най-малкия проблем. Има една камара теми за ЕМУИ, има дори таквиа за AOSP или Пиксел визия. Както и да е. Едно време гроздето им беше кисело на хайпърите, сега интерфейса им шарен.

https://www.theverge.com/circuitbreaker/...int-reader

Порше Дизайна, е събрал сензора за отпечатъци под екрана, и няма ноч. 512 вътрешна.

(2018-03-27, 17:23:03)bg_parr написа:  На тази директна атака Самсунг и Епъл могат само да се изсмеят

Що пък за мнение?
Хората представят телефон, който не просто не отстъпва на флагманите на двете марки, но и в някои много важни компоненти ги превъзхожда.
Не виждам нищо смешно,когато се появи нов играч, който очевидно бачка много здраво и предлага нещо повече от твоята претоплена манджа!

(2018-03-27, 17:37:27)MUFC написа:  Едно време гроздето им беше кисело на хайпърите, сега интерфейса им шарен.

Това не ме спира да си купя телефона, просто изказвам мнение. Когато телефона е добър как да кажа, че черното е бяло. И стига с тази фенщина, поне лично аз не робувам на марки. Когато ми харесва даден продукт си го купувам.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 

Не визирах теб.
Другото е ясно, аз също не робувам на марки, просто не харесвам 2 определени такива, и се забавлявам сърдечно с откровената глупост понякога напираща в хардкор феновете им. Това е. Нищо лично.

И за да няма съмнения, харесват ми от 8ма линия насам всички продукти на Хуауей, ползваме 2 техни вкъщи, но заради НОЧ-а, следващият ми телефон няма да е Р20 Лайт. Сони или Нокиа...и те така....

https://www.theverge.com/2018/3/27/17168...status-bar

Ето как се крие НОЧ-а.

И в други компоненти не само, че не ги превъзхожда ами и е доста зад тях. Смеят да не Епъл ама им изкопираха малоумния дизайн почти изцяло.
Моля ви, нито съм хайпър нито нищо хайпърите са май повечето тук. Въпрос на вкус въпроса с интерфейсът, но като човек имал P9, еми въобще не ми харесва, кофти превключване на програми, шарен дори може да се каже кичозен, разбъркан и още много.
И, за да не ме обявите за хейтър и враг номер едно на Хуауей ще ги похваля за камерата. Адмирации!
И все още съм против за самочувствието им без достатъчно покритие, когато надминат и Самсунг и Епъл, тогава могат да се подиграват колкото искат. И все още съм на мнение, че се вдига твърде много врява около цялото това представяне на нещо, което е далеч от перфектно.
ПП И по същия начин съм против и хората, които вдигаха същата врява около представянето на продуктите на други две марки.

(2018-03-27, 17:48:11)bg_parr написа:  И в други компоненти не само, че не ги превъзхожда ами и е доста зад тях. Смеят да не Епъл ама им изкопираха малоумния дизайн почти изцяло.
Моля ви, нито съм хайпър нито нищо хайпърите са май повечето тук. Въпрос на вкус въпроса с интерфейсът, но като човек имал P9, еми въобще не ми харесва, кофти превключване на програми, шарен дори може да се каже кичозен, разбъркан и още много.
И, за да не ме обявите за хейтър и враг номер едно на Хуауей ще ги похваля за камерата. Адмирации!
И все още съм против за самочувствието им без достатъчно покритие, когато надминат и Самсунг и Епъл, тогава могат да се подиграват колкото искат. И все още съм на мнение, че се вдига твърде много врява около цялото това представяне за нещо, което е далеч от перфектно.
И в кое П20 не е по-добър от с9 и Х? Че и "изоставал"? Или просто така си пишем..! От п9 до п20 лънчъра на Huawei се промени коренно! В Emui 8 0 не виждам нищо шарено и дразнещо! Като удобство и функционалност лично за мен е чудесен!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

А, на rumo съм изпуснал ,че е дал вече видеото за ревюто...

(2018-03-27, 17:47:52)MUFC написа:  Не визирах теб.
Другото е ясно, аз също не робувам на марки, просто не харесвам 2 определени такива, и се забавлявам сърдечно с откровената глупост понякога напираща в хардкор феновете им. Това е. Нищо лично.

И за да няма съмнения, харесват ми от 8ма линия насам всички продукти на Хуауей, ползваме 2 техни вкъщи, но заради НОЧ-а, следващият ми телефон няма да е Р20 Лайт. Сони или Нокиа...и те така....

https://www.theverge.com/2018/3/27/17168...status-bar

Ето как се крие НОЧ-а.

Аз ли съм хардкор фенът ? Хахаха... По-скоро ти си хардкор противникът на двете марки. Аз изказвам безпристрастно мнение. И Самсунг и Хуауей съм имал и на база опитът изказвам мнение за недостатъците на хуауей, които тук никой не откроява, ако трябва ще го направя и с тези на Самсунг , но в друга тема  Smile 
Отделно сам си противоречиш - хем не робуваш на марки, хем не харесваш две . Еми няма такова нещо, ако продуктът на дадена марка ми харесва си го взимам. По твоята логика, дори и да харесаш даден продукт, то той ако е на марка, която не харесваш не трябва да си го взимаш.

За интерфейсът - като пуснат телефонът в някоя верига ще отида и ще го разцъкам, но това, което виждам от ревюто не е променен много. Ще видим с времето  Smile

Не знам какво да кажа. Определено съм впечатлена. Страшно са се постарали, увеличения капацитет на батерията е супер. Всички разчитат на по ергономични процесори, но си трябва и по-голям капацитет. Не става само с оптимизиране, а с камерата ме разбиха.

(2018-03-27, 17:37:27)MUFC написа:  .....

Порше Дизайна, е събрал сензора за отпечатъци под екрана, и няма ноч. 512 вътрешна.

Нещо много са си повярвали обаче с тая цена Wink



Sent from my SM-G935F

(2018-03-27, 18:01:44)bg_parr написа:  Аз ли съм хардкор фенът ? Хахаха... По-скоро ти си хардкор противникът на двете марки. Аз изказвам безпристрастно мнение. И Самсунг и Хуауей съм имал и на база опитът изказвам мнение за недостатъците на хуауей, които тук никой не откроява, ако трябва ще го направя и с тези на Самсунг , но в друга тема  Smile 
Отделно сам си противоречиш - хем не робуваш на марки, хем не харесваш две . Еми няма такова нещо, ако продуктът на дадена марка ми харесва си го взимам. По твоята логика, дори и да харесаш даден продукт, то той ако е на марка, която не харесваш не трябва да си го взимаш.

За интерфейсът - като пуснат телефонът в някоя верига ще отида и ще го разцъкам, но това, което виждам от ревюто не е променен много. Ще видим с времето  Smile
Много ми е интересно да чуя кои са недостатъците на Huawei? Няма перфектен телефон! В този форум доста хора сме сменили достатъчно много телефони от различни марки и модели и сами можем да намерим разликите!


Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

(2018-03-27, 18:04:11)degman написа:  Нещо много са си повярвали обаче с тая цена Wink



Sent from my SM-G935F
То и миналогодишното издание на Поршето беше достатъчно скъпо! Така и не съм го видял на живо!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

(2018-03-27, 18:06:21)maktub19 написа:  Много ми е интересно да чуя кои са недостатъците на Huawei? Няма перфектен телефон! В този форум доста хора сме сменили достатъчно много телефони от различни марки и модели и сами можем да намерим разликите!


Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk
Цената на първо място. Другите проблеми са огромните разлики между големия и малкия модел. Поне и двата да бяха с еднаква водоустйчивост.

(2018-03-27, 18:06:21)maktub19 написа:  .....
То и миналогодишното издание на Поршето беше достатъчно скъпо! Така и не съм го видял на живо!

Над 3000 лева ще стъпи май тук. Тия сериозно ли? Big Grin

Sent from my SM-G935F

Малкия модел направо не го смятам, че са го пуснали, Pro-то привлече вниманието. Иначе по-малкия ще е идеален за хората с по-ограничен бюджет и за тези които не държат толкова много на камерата на при по-големия модел.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Thumbs Down 

Не знам защо са сложили този бутон отпред. Определено дизайнера е за пребиване....

Samsung Galaxy S2→Samsung Galaxy S5 Duos→Samsung Galaxy S9+ Duos 64GB Midnight Black→Samsung S22 Ultra 256GB Phantom Black; Galaxy Watch 4 Classic;

(2018-03-27, 18:06:21)maktub19 написа:  Много ми е интересно да чуя кои са недостатъците на Huawei? Няма перфектен телефон! В този форум доста хора сме сменили достатъчно много телефони от различни марки и модели и сами можем да намерим разликите!


Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Е нали няма перфектен телефон, а ми задаваш иронично въпрос за недостатъците  Big Grin На мен не ми харесва интерфейсът и въобще самият experience. Не върви така както аз си го представям, грозен е, шарен е, кичозен е, разхвърлян, твърде често забива. А няма да си тегля launcher-и и да костюмизирам, при положение ,че си купувам флагман.
Затова пак ще кажа, че е въпрос на вкус, за мен е така, за теб по друг начин, за това няма нужда да се нахвърляте настървени като феновете на Самсунг и Епъл.
И отделно не мога да разбера, толкова ли е модерно да се прави телефон със сходен дизайн на тези на Епъл. Хуауей са именно най-отгоре в класацията, хем се присмиват хем взаимстват.

(2018-03-27, 18:16:00)bicubic написа:  Не знам защо са сложили този бутон отпред. Определено дизайнера е за пребиване....

Да, тоя бутон отпред и на мен не ми харесва. Но отзад телефонът е просто превъзходен!

(2018-03-27, 18:01:44)bg_parr написа:  Отделно сам си противоречиш - хем не робуваш на марки, хем не харесваш две . Еми няма такова нещо, ако продуктът на дадена марка ми харесва си го взимам. По твоята логика, дори и да харесаш даден продукт, то той ако е на марка, която не харесваш не трябва да си го взимаш.

Всяко година съм с различна марка. Кое не ти е ясно!? Lol Въпросните 2 марки, няма да се излъжа повече да пипна.
И не ми набивай логики, казах че не ги харесвам, ти рзсъждаваш как ако съм ги харесвал, нямало да съм си вземел, защото не съм ги харесвал! Lol Bu
Не се занимавай с мене, ако не ти харесва какво се пише, не чети и не влизай. Аз не ходя по Самсунг темите да убеждавам хор в това и онова....
А това за забиващия интерфейс, го имаше преди 4-5 години, в бюджетния клас устройства с 512 РАМ. Честно казано, около мен е пълно с юзъри на китайците, никой не се оплаква от забиващ интерфейс.
Извинявам се за спама, спирам!

(2018-03-27, 18:04:11)degman написа:  Нещо много са си повярвали обаче с тая цена Wink



Sent from my SM-G935F

Ооо, цената не я коментираме. Абсурдна е.
Но и тя си има причина. Маркетинга иска да покрият премиум сегмента, и да присъстват с име там. Е, правят модел, който като цяло е доста добър, и му изплющяват гръмко име и космическа цена. Усещане за премиум и уникалност. Това не е за хората... Lol Има си таргет група, всички я знаем.
Е, бонус е че дава допълнителна ексклузивност която да речем я няма при другите.


И пак да кажа, за да не би някой да си помисли пак разни работи, следващия ми телефон няма да е на Хуауей, заради нещо което не възприемам за нормално. Отделно, търся малък телефон сякаш вече....

В немския Amazon има една доста приятна промоция за pre-order: линк. При положение, че тези слушалки струват около 300Е, цената е доста добра - естествено за хората, които така или иначе биха си купили QC35 II.

(2018-03-27, 18:19:29)MUFC написа:  Всяко година съм с различна марка. Кое не ти е ясно!? Lol Въпросните 2 марки, няма да се излъжа повече да пипна.
И не ми набивай логики, казах че не ги харесвам, ти рзсъждаваш как ако съм ги харесвал, нямало да съм си вземел, защото не съм ги харесвал! Lol  Bu
Не се занимавай с мене, ако не ти харесва какво се пише, не чети и не влизай. Аз не ходя по Самсунг темите да убеждавам хор в това и онова....
 
Аз не се занимавам с никой, споделям мнение .Ти ме обяви за хардкор фен, до колко помня, понеже не съм ХАРДКОР ПРОТИВНИК на съответните две марки, но все тая спирам до тук, че се превърна в чат Big Grin Като не ти харесва не чети моите мнения и не влизай ти  Big Grin Big Grin

Иначе във Виваком също са пуснали вече pre-order май са първи в България.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)