Темата е заключена
Оценете темата:
  • 8 гласа - средно 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei p20/p20 pro представени 27.03.2018

(2018-03-27, 18:16:35)bg_parr написа:  .....
И отделно не мога да разбера, толкова ли е модерно да се прави телефон със сходен дизайн на тези на Епъл. Хуауей са именно най-отгоре в класацията, хем се присмиват хем взаимстват.

Да, смешно е на презентацията на най големите уж с най - добрите устройства да се сравняваш с миналогодишен флагман на апле, като нагло си направил негов клонинг с тъпия коч. Ноч. Моч. Грозното нещо. Тоест копирал си нещо грозно и казваш че ти е най добро устройството. Сериозно е забавно. Поне си вярват както се установи с цените им.

(2018-03-27, 18:19:29)MUFC написа:  Всяко година съм с различна марка. Кое не ти е ясно!? Въпросните 2 марки, няма да се излъжа повече да пипна.
И не ми набивай логики, казах че не ги харесвам, ти рзсъждаваш как ако съм ги харесвал, нямало да съм си вземел, защото не съм ги харесвал! Bu
Не се занимавай с мене, ако не ти харесва какво се пише, не чети и не влизай. Аз не ходя по Самсунг темите да убеждавам хор в това и онова....
......

Е всеки има право на мнение. Аз от известно време не харесвам хуавей също и LG. Но в много краен случай може да си взема техни устройства. Когато едните изкарат P9 Lite, другите G2. Което явно няма да стане никога.

Sent from my SM-G935F
Аксесоари

Забелязах и инфраред порт в моделите. Про - то май не поддържа карта памет

SG 24 Ultra Black
Garmin Epix Pro 51 mm Black
Tab S8 Ultra 8/128

Този модел вдига летвата по начин, по който никой не го е правил до момента. Да, дисплеят далеч не е най-доброто, оперативната памет е подобаващо добра, паметта за съхранение също. Процесорът им е последен модел, но пък не е нов, което е лек минус. Но идва камерата - съвсем друго измерение. Не знам конкуренцията как ще се справя и догодина следва ли да видим и повече мегапиксели или знам ли... То че мегапикселите не са критерий за качество е едно, отделно е и малко "Пунта Мара", но все пак няма как да кажа на черното бяло - победиха всички и то не с малко, а с много в това отношение.

Откъм дизайн: значи отодлу има място за бутон, но в една малка лента, което всъщност го прави малко неудобен - могло е встрани или отзад. И така да няма този ноч, който просто може да е ненужен и да даде по-собствена визия на Хуауей.

Цена: висока е. Но не ги опреквам - те удариха за няколко години лидери. Няма само Епъл да си слагат надути цени и да ги държат неоправдано. Разбирам другите да са по-ниски на цени, но не са. А Хуауей вече достойно им е конкурент, защо да пада по-надолу? Да, мога, но не бих дал тези пари, не съм будала, ще изчакам най-малкото до наесен, да видя какво ще се появи, а и дори да не ми хареса, ще изчакам докато на тези продукти цената им падне, а тя винаги пада малко след появата, после се задържа до едно ниво за няколко месеца и хоп - нова година - нови модели и пада още повече. А както знаем - от години се предлага само пудра, но не и нещо ново и смислено.

(2018-03-27, 18:40:59)fifth_root написа:  Този модел вдига летвата по начин, по който никой не го е правил до момента. Да, дисплеят далеч не е най-доброто, оперативната памет е подобаващо добра, паметта за съхранение също. Процесорът им е последен модел, но пък не е нов, което е лек минус. Но идва камерата - съвсем друго измерение. Не знам конкуренцията как ще се справя и догодина следва ли да видим и повече мегапиксели или знам ли... То че мегапикселите не са критерий за качество е едно, отделно е и малко "Пунта Мара", но все пак няма как да кажа на черното бяло - победиха всички и то не с малко, а с много в това отношение.

Откъм дизайн: значи отодлу има място за бутон, но в една малка лента, което всъщност го прави малко неудобен - могло е встрани или отзад. И така да няма този ноч, който просто може да е ненужен и да даде по-собствена визия на Хуауей.

Цена: висока е. Но не ги опреквам - те удариха за няколко години лидери. Няма само Епъл да си слагат надути цени и да ги държат неоправдано. Разбирам другите да са по-ниски на цени, но не са. А Хуауей вече достойно им е конкурент, защо да пада по-надолу? Да, мога, но не бих дал тези пари, не съм будала, ще изчакам най-малкото до наесен, да видя какво ще се появи, а и дори да не ми хареса, ще изчакам докато на тези продукти цената им падне, а тя винаги пада малко след появата, после се задържа до едно ниво за няколко месеца и хоп - нова година - нови модели и пада още повече. А както знаем - от години се предлага само пудра, но не и нещо ново и смислено.
Едно и също в няколко теми! Неуморно ни се обяснява колко гаден е ноч-а! Нищо. че софтуерно може да се скрие! Как копирано от огризките! Как гадните "Huawei" сравнили телефона си с Х на купертинци, пък видиш ли той вече бил стар! Ама че е актуален флагмански модел ,няма значение! Да чакат следващата глупост на ябъл? Чак е смешно да се чете! S9 той е стар, на цял месец е!
На няколко места чета, че процесорът на п20 бил стар? Процесор на 4 месеца е стар? Не мисля!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

От всичко, най ми е смешно да прочета, как EMUI бил шарен, и забивал. Имам Р10 от повече от година вече, и аз до сега не съм имал нито един рестарт, нито едно зависване, никакво забавяне. Имаш theme manager, с който правиш телефона да изглежда ТОЧНО КАКТО ТИ ХАРЕСВА. Изчистен ? Имаш го! Шарен - само слагаш харесваната тема.

От EMUI 5.1 нагоре просто нямам нито едно оплакване. Р10 ЛЕТИ. Вярвам, че Р20 няма да му отстъпва.

Китайчетата (ако изобщо може да се говори така за най-големия производител на телекомуникационно оборудване) представиха ТОП телефон, и сега поклонниците на големите имена в бранша не могат да го преглътнат.

И защо ще го "криеш" софтуерно като го има, въобще защо са го направили, с различно заоблените ъгли? Само те си знаят. То да беше само ноч-а, погледни го отзад камерата на същото място като при Х, по същия начин оформена. Е това ако не нарочно не знам. Не е ли копирано ? Може би е случайно хаха.

(2018-03-27, 18:59:59)maktub19 написа:  Едно и също в няколко теми! Неуморно ни се обяснява колко гаден е ноч-а! Нищо. че софтуерно може да се скрие! Как копирано от огризките! Как гадните "Huawei" сравнили телефона си с Х на купертинци, пък видиш ли той вече бил стар! Ама че е актуален флагмански модел ,няма значение! Да чакат следващата глупост на ябъл? Чак е смешно  да се чете! S9 той е стар, на цял месец е!
На няколко места чета, че процесорът на п20 бил стар? Процесор на 4 месеца е стар? Не мисля!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

На теб пък какво ти се обяснява бе, дори не съм ти обърнал внимание на постовете докато ти всъщност не започна да обясняваш кой, какво, защо... И това, че ночът може да се скрие софтуерно ми е ясно, въпросът е друг. И че не е творение на Епъл също. Нито пък съм писал когато и да било, че Хуауей са гадни, напротив. Процесорът им не е на четири месеца и съм написал ясно, че това не е голям минус, защото много вероятно тази година да пуснат и по-нов, но този, че и 960 са идеални.

Или не си ми прочел коментара, или си го прочел избирателно, или просто искаш да си пишеш някакви заядлици по детски. И въпреки което и да било, коментарът ми е много положителен относно модела, а отделно, че лошо мнение за Хуауей не съм имал, даже напротив. И дори се поколебах пред G6 да взема P10.


(2018-03-27, 19:11:16)bg_parr написа:  И защо ще го "криеш" софтуерно като го има, въобще защо са го направили, с различно заоблените ъгли? Само те си знаят. То да беше само ноч-а, погледни го отзад камерата на същото място като при Х, по същия начин оформена. Е това ако не нарочно не знам. Не е ли копирано ? Може би е случайно хаха.

За да могат псевдоекспертите да изпъкват по форуми, ето ти жив пример с един. 

Аз нямам проблем, че са копирачи, което си личи от няколко модела насам и от Андроида им. Но какво от това, важното е, че са по-добри. С времето ще си докарат и собствена концепция.

(2018-03-27, 19:11:16)bg_parr написа:  И защо ще го "криеш" софтуерно като го има, въобще защо са го направили, с различно заоблените ъгли? Само те си знаят. То да беше само ноч-а, погледни го отзад камерата на същото място като при Х, по същия начин оформена. Е това ако не нарочно не знам. Не е ли копирано ? Може би е случайно хаха.
Мдам! Копиране от всякъде! Догодина Huawei ще представят триъгълен телефон! А камерата ще я боднат на върха на тъпоъгълника! Ама и тогава ще се намери някой "специалист" дето да обясни,че пак е краднато от ябъл! Това е дръжката на огризките!
Трудно се преглъщат фактите .....! Мрънкането става все по-забавно!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

(2018-03-27, 19:17:32)fifth_root написа:  На теб пък какво ти се обяснява бе, дори не съм ти обърнал внимание на постовете докато ти всъщност не започна да обясняваш кой, какво, защо... И това, че ночът може да се скрие софтуерно ми е ясно, въпросът е друг. И че не е творение на Епъл също. Нито пък съм писал когато и да било, че Хуауей са гадни, напротив. Процесорът им не е на четири месеца и съм написал ясно, че това не е голям минус, защото много вероятно тази година да пуснат и по-нов, но този, че и 960 са идеални.



За да могат псевдоекспертите да изпъкват по форуми, ето ти жив пример с един. 

Аз нямам проблем, че са копирачи, което си личи от няколко модела насам и от Андроида им. Но какво от това, важното е, че са по-добри. С времето ще си докарат и собствена концепция.
Постът ми не беше към теб! И с "бе" се обръщай към баба си!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

(2018-03-27, 19:11:16)bg_parr написа:  То да беше само ноч-а, погледни го отзад камерата на същото място като при Х, по същия начин оформена. Е това ако не нарочно не знам.

Абсолютно точно.
И Huawei с цялата си наглост дори са представили и устройство като IPHONE , от което може да се води телефонен разговор!
Може ли да си представите?
По-голяма наглост и кражба не бях виждал в историята на Слънчевата система!

@maktub19, ще се обръщам към когото преценя и както преценя. Поне докато се научиш да използваш цитатите по предназначение и не се поспреш с удивителните.

(2018-03-27, 19:23:40)greensmoke7777 написа:  Абсолютно точно!
И Huawei с цялата си наглост дори са представили и устройство, от което може да се води телефонен разговор!
Може ли да си представиш?
По-голяма наглост и кражба не бях виждал в историята на Слънчевата система!

Предлагам, да не влизаме в ролята на съдници !

Сравнение на камерите:

Huawei P20 Pro vs Pixel 2XL

(2018-03-27, 19:24:41)fifth_root написа:  @maktub19, ще се обръщам към когото преценя и както преценя. Поне докато се научиш да използваш цитатите по предназначение и не се поспреш с удивителните.
Хубаво е да внимаваш с тона! Ако ли не, администраторите да си вършат работата! Форумът не ти е бащиния!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

elcerebro , никой не съдя, коментарът ми беше изключителна ирония към някои тука,които си мислят,че всичко започва от APPLE!

Еми аз съм използвал няколко телефона на Хуауей, от които P9 ежедневно - ЛАГИ, докато прелиствам страници, сменям приложения. Темата нищо не променя освен да ми смени цвета и иконките. Настройките продължават да бъдат все така разбъркани с почти нищо не ми помага темата.
Ако оправят Хуауей интерфейсът си и спрат да променят дизайнът си всяка година спрямо Епъл, опитвайки се да им подражават вече може да се каже,че Хуауей стават истинска конкуренция на Самсунг и Епъл. Но да взаимстват дизайн и тъпотии от Епъл (взаимстват е меко казано) и да разчитат на камера далеч не ги прави такива.

(2018-03-27, 19:20:57)maktub19 написа:  Мдам! Копиране от всякъде! Догодина Huawei ще представят триъгълен телефон! А камерата ще я боднат на върха на тъпоъгълника! Ама и тогава ще се намери някой "специалист" дето да обясни,че пак е краднато от ябъл! Това е дръжката на огризките!
Трудно се преглъщат фактите .....! Мрънкането става все по-забавно!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Постът ми не беше към теб! И с "бе" се обръщай към баба си!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

(2018-03-27, 19:23:40)greensmoke7777 написа:  Абсолютно точно.
И Huawei с цялата си наглост дори са представили и устройство като IPHONE , от което може да се води телефонен разговор!
Може ли да си представите?
По-голяма наглост и кражба не бях виждал в историята на Слънчевата система!

На вас май ви е трудно да преглътнете ,че Хуауей се стараят да приличат на Епъл и това е още от P9 насам. Как пък решиха да завъртят камерата точно след като Епъл го направиха? хахахах... смешна работа, но вингаи ще има такива, които ще си затворят очите.

(2018-03-27, 19:29:48)maktub19 написа:  Хубаво е да внимаваш с тона! Ако ли не, администраторите да си вършат работата! Форумът не ти е бащиния!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Ако съдим по тон - пак ти казвам: виж употрeбaта ти на удивителни знаци. А и не е като да съм претендирал за каквото и е във връзка с форума, моля да започнеш ти да правиш врзъка и да не даваш заповеди и оценка на труда на администраторите и модераторите.

Ревю на камерата на Huawei P20 Pro според DxOMark: https://www.dxomark.com/huawei-p20-pro-c...g-results/

 

(2018-03-27, 19:33:20)fifth_root написа:  Ако съдим по тон - пак ти казвам: виж употрeбaта ти на удивителни знаци. А и не е като да съм претендирал за каквото и е във връзка с форума, моля да започнеш ти да правиш врзъка и да не даваш заповеди и оценка на труда на администраторите и модераторите.
Препинателните знаци са си точно на място! Предишният ми пост нямаше конкретна насоченост! Ако по някаква странна причина си се припознал, проблемът си е твой! Приключих с теб! Няма смисъл да се цапа темата!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

(2018-03-27, 19:38:51)maktub19 написа:  Препинателните знаци са си точно на място! Предишният ми пост нямаше конкретна насоченост! Ако по някаква странна  причина си се припознал, проблемът си е твой! Приключих с теб! Няма смисъл да се цапа темата!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

Ами не са на място във всяко изречение, говори за неуравновесеност. И ако е да не се цапа темата, то можеше преди дни да тръгне по друг начин дискусията.

Ако не ти харесват потребителите или администрацията, можеш да останеш само четящ. Аз точно така направих с mma.bg - боец съм, интересувам се от спорт и бойни изкуства, но това, което съм счел за идиотско съм престанал да влизам в комуникация с него и само чета новини. Дори не чета мненията под тях или пък из форума.

И пак ще ти кажа: научи се да използваш правилно цитатите. Цитирал Пешо, ама визирал Иван, защото Георги подхванал някаква тема, по която има несъгласие.

(2018-03-27, 19:32:11)greensmoke7777 написа:  elcerebro , никой не съдя, коментарът ми беше изключителна ирония към някои тука,които си мислят,че всичко започва от APPLE!

Къде съм казал, че всичко започва от Епъл  Lol Lol Lol Аз съм толкова голям противник на Епъл, но как да си затворя очите и да не видя, че Хуауей се опитват да им подражават?

Оспамихте цялата тема! Стига вече с този интерфейс и ноч! Защо само повтаряте едно и също нещо ?

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk

(2018-03-27, 19:44:31)bg_parr написа:  Къде съм казал, че всичко започва от Епъл   Аз съм толкова голям противник на Епъл, но как да си затворя очите и да не видя, че Хуауей се опитват да им подражават?
http:////4pda.ru/2018/03/27/350427/ Още един хубав материал по темата от 4PDa!

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Цветъ на ноча се променя според изображението?

(2018-03-27, 20:02:40)skiman написа:  ......

След още едно подобно мнение ще заключа темата и ще отделя специално внимание на всички които се заяждат!

Ми прав си. Ама вече писва всичко това.
Извинявам се.

Мен друго ми е интересно. Дали отново на телефон за торба с пари на екрана няма олеофобно покритие и остават мазни пръсти при всяко докосване.
Е за това ще сменя марката. Че вече прекалиха с тия цени, а нещо толкова елемемтарно не са го направили.

(2018-03-27, 19:29:10)elcerebro написа:  Предлагам, да не влизаме в ролята на съдници !

Сравнение на камерите:

Huawei P20 Pro vs Pixel 2XL

Спрете да вярвате на измислени клипчета в YouTube, моля..Въпросното видео е фейк.
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)