Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 6 представен на 16.05.2018
#51

OnePlus 6 ще бъде представен на 16 май: https://www.oneplus.com/cn/launch-6?adid=wb_006

 
Цитирай
Аксесоари
#52

Айде вече са видим за кво иде реч. LG G7 ще бъде яко засенчен със сигурност. Може само да ми се опъне със своята широкоъгълна камера. Надявах се и Oneplus да тръгнат по този път, ама надали.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#53

[Изображение: WinTicket-Community.png]


OnePlus организират игра на която ще раздадат 12 безплатни покани, което включва още двупосочни билети и две нощувки в хотел. За да участвате трябва да споделите ваша снимка и да обясните защо искате да посетите събитието. Също така може да комбинирате това в клип. Снимките или клипа трябва да са споделени в някоя от следните мрежи - Facebook, Twitter, Instagram, Youtube или официалния форум на OnePlus, като шансовете ви се увеличават на колкото повече места споделите. Всички условия можете да видите тук.

Към цялата статия -->
Цитирай
#54

Discover your speed - 6et ready May 16:

 
Цитирай
#55

Тези пак се насочват към скорост и оптимизация. Струва ми се, че и аз пак ще се насоча към тях.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#56

Абе това с бързината взе да се поизтърква малко - дали един ще зареди Temple Run с 10 секунди повече или сайт с няколко милисекунди - какво съществено има в това? Не е ли по-важно стабилност, ъпдейти, качество на хардуера, издържливост на батерията и качество на камерата? В никакъв случай против марката, но от години само за това слушам от тях - колко са бързи. Но си имат своята фен маса и все пак е заслужено.
Цитирай
#57

Към бързина се прибавя софтуерна оптимизация която осигурява безупречна и гладка работа под всякакъв вид натоварване. Това е едно от нещата които onePlus постига с лекота заради лекия почти Stock андроид който използват Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#58

(2018-04-25, 20:52:58)fifth_root написа:  Абе това с бързината взе да се поизтърква малко - дали един ще зареди Temple Run с 10 секунди повече или сайт с няколко милисекунди - какво съществено има в това? Не е ли по-важно стабилност, ъпдейти, качество на хардуера, издържливост на батерията и качество на камерата? В никакъв случай против марката, но от години само за това слушам от тях - колко са бързи. Но си имат своята фен маса и все пак е заслужено.
Да прав си. Само бързина не стига. За мен е важно и да е гладко и леко. Също както казваш, стабилно, без да се забавя с ползването. За сега, тези неща 1+ ги покрива и съм много доволен. Гледам, че към момента съм на близо 600 часа без рестарт и си върви все едно тъкмо съм го рестартирал. Поддръжката е добра. Отдавна получихме 8.0, а сега вече и 8.1.  И като прибавим добрият хардуер... Мен лично това ме прави фен на 1+. Да, има и по-добър хардуер на пазара, но от всички телефони, които смених през годините, осъзнах, че в по-голяма степен, именно софтуерът прави или разваля един смартфон.

Но всеки си има собствени изисквания.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#59

Да не забравяме че добрия софтуер освен бързата и безпроблемна работа води и до впечатляващи резултати на батерията. Интересно ми е какво ще покажат, бях казал че скоро няма да сменям 5цата с оглед че пасва на 90% от изискванията ми.
Цитирай
#60

Абе имах го за две седмици (5Т) , да бързичък е, но пак си има бъгове из менюто и лаг тук-таме.
Много е бърз при браузване, но бъгове ме ядосваха и затова го разкарах.
И екрана не е толкова ярък и добър като на Самсунг.
За 1000лв е добър, но не е перфектен и той.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#61

Няма перфектен. Твоя коментар нищо не каза реално. Да, самсунг правят най-добрите екрани. Да, всеки телефон лагва тук там и има някой и друг бъг. Идеята на този телефон е да струва 500 евро и да предложи почти всичко, което може да предложи телефон за 800 евро. И точно в това е адски добър.
Иначе само глупак би си купил ноте 8, ама това си е мое мнение. 1000 евро пък без ъпдейти, слаба батерия, лагва от време на време. Ама хората ги купуват...

Choosing...
Цитирай
#62

Имам и Ноут 8 -да.
Може и да съм глупак, но го купих за проба.
Така е 1000евро е и напълно незаслужена цената.
Лагва не от време на време, а през цялото време.
Затова си ползвам Айфон Х и ми е през оная рапта.
Ноута отива за продажба, докато излезе нещо друго и глупавата ми глава не купи негоSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#63

Първи реакции
https://www.androidauthority.com/white-o...eo-859709/

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#64

Вече има публикувани реални цени на OnePlus 6:
[Изображение: Y2hBYuSs6RMla0CMBOiTxG33X4du.png]

Източник : >>>>>>>

 
Цитирай
#65

~ 900 кинта за 64гб, ама едва ли за Европа ще е толкова

                                                                    
Цитирай
#66

64GB 5T в Индия е 33 000 рупии, това са приблизително $500, а в България беше 1000 лева. В Индия поскъпва с 4000 рупии и цената му директно в долари е $560, което ще значи за България 1100+.

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#67

Според мен реалистично погледнато ще гледат най - евтината версия 6рам/64гб да е 499 евро макс, почти съм сигурен,което е 975лв., като 6рам /128гб ще го сложат с 75 евро повече (575 евро) , което ще е 1120 лв. А най-скъпата 8рам/256гб, която съм сигурен че ще я изкарат уж лимитирана серия ще бъде със сто евро още отгоре 675 евро (1320лв.).
Всичко, което написах разбира се е спекулация, но съм на 99% сигурен че такива ще са цените в Европа предвид досегашната им ценова политика и цената на конкуренцията като p20 и p20 pro от Хуйвей. Като средната версия ще се конкурира директно с P20, а топ версията ще подбива p20 pro с 300лв.,като ще му отстъпва само със задната си камера, но ще го превъзхожда като характеристики.
Малко ме е яд че няма да видим 8рам /128гб, което щеше да е оптималната версия, но не се съмнявам, тъй като плътно следват продуктовата стратегия на Apple.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#68

Изтекли снимки:

[Изображение: gsmarena_004.jpg]
И още тук: https://www.gsmarena.com/oneplus_6_leaks...-30801.php
Цитирай
#69

Много добре изглежда. Захапах

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#70

Айде стига глупави сравнения и офтопик!

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#71

Разбра ли се къде ще е пръстовия отпечатък ? Последно бях чел че все още не са готови да го вградят в дисплея и остава отзад.
Един колега много се зариби от моята 5ца и сега чака с нетърпение да си го вземе, та и аз го чакам с нетърпение да го разцъкам Smile
Цитирай
#72

Скенера ще е отзад. Доста лийкове го потвърдиха.
Цитирай
#73

(2018-05-02, 14:43:46)GH0STFACE написа:  Изтекли снимки:

[Изображение: gsmarena_004.jpg]
И още тук: https://www.gsmarena.com/oneplus_6_leaks...-30801.php

Това се оказа, че е 5t фотошопиран. Оригиналните снимки ги има в нета.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#74

Къде е източника, че са фотошоп снимките?

Може да се каже почти със сигурност че това ще са характеристиките, малко ме притеснява 3300Mah батерия, която трябваше да е 3450... при 0.3 инча по-голям екран от 5T, но по-енергоспестяеащ процесор, мисля че ще кара същото, т. е. около 5:30-6 часа екран. Надявах се на повече.
https://www.phonearena.com/news/OnePlus-...k_id104638

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Цитирай
#75

Абе колко години ще се коментира това с тия батерии?????
Повече от ден не карат!! Всяка вечер се зарежда телефона тва е!!!

XIAOMI MI5S..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)