Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Mi a1 предимства и недостатъци
#26

6/128 е обявен официално за европа на 350€
Цитирай
Аксесоари
#27

В алито съвсем официално 6/128 e 290$
Цитирай
#28

Без гаранция и с официална опция да стане 360$ за да дойде до вратата ти. Smile Друг е въпросът дали си струва и тези 290$...

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Цитирай
#29

Машинката има подобрения,но проблема е тази батерия.Имах А1 и зареждаха 2-3 в деня с моето активно ползване.Да има бърз заряд но...зарядното с теб.

Изпратено от моят RN5 Google Pixel
Цитирай
#30

Ще взимам телефон на дъщерята и се колебая между А1 и Meizu M6 Note. Кой е с по- добра камера и като цяло кой си заслужава повече ?


Цитирай
#31

Зависи, какво търси човек. Ако ти харесват телефони с чист Android, за да си слагаш разни custom ROM's - вземи Mi A1 или току що излезлия Mi A2. Ако ще ползваш тела за ало-ало и щрак - щрак, каквото ти душа сака всички в момента са добри за това.

"Има две безкрайни неща - вселената и човешката глупост, като за първота не съм много сигурен..."

Motorola Moto X4 Payton Stock Android - Pie 9
Xiaomi MI 9T Pro MIUI global  Stable 10.3.4
Цитирай
#32

(2018-08-23, 22:41:13)eleena написа:  Ще взимам телефон на дъщерята и се коле*ая между А1 и Meizu M6 Note. Кой е с по- добра камера и като цяло кой си заслужава повече ?
Камерата на А1 е ужас на тъмно, но за 300лв това е полужението,за 350 лв взимаш А2 lite с много голяма батерия и по-добра камера, предполагам. А за 470лв. взимаш А2 с чудна камера и слаба батерия.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай
#33

Или взимаш А1, слагаш гугълската камера и всичко е чук.
Цитирай
#34

Мда, мерси за съветите, ориентирах се май към XIAOMI Redmi Note 5 Al.


Цитирай
#35

Над Мейзу нямам наблюдения,но А1 за цената си е страхотен.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

(2018-08-24, 21:07:13)chitalov написа:  Камерата на А1 е ужас на тъмно, но за 300лв това е полужението,за 350 лв взимаш А2 lite с много голяма батерия и по-добра камера, предполагам. А за 370лв. взимаш А2 с чудна камера и слаба батерия.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
То всички Шаомита са зле нощните.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#36

Аз пък бях объркал цената на А2 вместо 470 съм писал 370.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Цитирай
#37

има го и за 400 4/32 от франция, което е доста добре:
https://ru.aliexpress.com/store/product/...ae23QnNJsd


236$ - 398лв
Цитирай
#38

Здравейте, има ли начин да се разбере GPS-а кои спътници ползва, на GPS или на ГЛОНАС или ги ползва паралелно, има ли начин да се зададе да се ползват само едните или другите. Питам от любопитство, не че има значение за мен, предполагам че ползва всички видими спътници и на GPS и на ГЛОНАС, аможе би и дригите японски ли бях или китайски, както и А-GPS.
С кое приложение се ползва ефирно /не онлайн/ радио?
Има ли начин сензора за пръстов отпечатък да се забрани ползването му, тоест дори при неволно докосване да не може да ми вземе пръстов отпечатък и да не го изпрати без мое съгласие някъде, не вярвам, че информацията остава само в телефона. Странно ми е колко хора са зомбирани да си предоставят доброволно биометричните данни неизвестно на кого.
За да ползвам дистанционното за цифров тунер на Близу (сега А1) какъв тунер да избера, незнам какъв е модела, пише само Близу?

XIAOMI MI A1
android 8.1,0    4 GB RAM,  64 GB  HD,    5.5" 1980X1080 pixels
Цитирай
#39

Не се безпокой за данните,китайците едва ли се интересуват от теб!За дистанционно трудно ще е, аз захващах климатик и ресийвър както и тв,но на моя оператор турнета не го откри.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#40

(2018-09-09, 16:42:05)Dido_NM написа:  Здравейте, има ли начин да се разбере GPS-а кои спътници ползва, на GPS или на ГЛОНАС или ги ползва паралелно, има ли начин да се зададе да се ползват само едните или другите. Питам от любопитство, не че има значение за мен, предполагам че ползва всички видими спътници и на GPS и на ГЛОНАС, аможе би и дригите японски ли бях или китайски, както и А-GPS.
С кое приложение се ползва ефирно /не онлайн/ радио?
Има ли начин сензора за пръстов отпечатък да се забрани ползването му, тоест дори при неволно докосване да не може да ми вземе пръстов отпечатък и да не го изпрати без мое съгласие някъде, не вярвам, че информацията остава само в телефона. Странно ми е колко хора са зомбирани да си предоставят доброволно биометричните данни неизвестно на кого.
За да ползвам дистанционното за цифров тунер на Близу (сега А1) какъв тунер да избера, незнам какъв е модела, пише само Близу?

Щом си си купил веднъж смартфон, независимо от марката, не можеш да бъдеш 100% сигурен за нищо. Кое изключваш софтуерно и дали наистина е изключено никой освен създателите на телефона, на чипа и някоя и друга АНС по света не могат "да ти кажат". И данните ти, ако си оперативно интересен са ти взети отдавна. GPS е при всеки телефон, в по новите има и руската система Глонасс. При тебе са и двете. Ако те гони параноя пръстовия отпечатък се изключва хардуерно много лесно. Достатъчно е парче изолирбанд. За дистанционно тестваш наред, които стане.

Ericsson T10 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Nokia 5800 -> Google Nexus S -> Samsung Galaxy 3 mini -> Asus Zenfone 2 ZE551ML 2GB\16GB -> Xiaomi Mi Note 3 -> Poco X3 NFC
[-] 1 потребител изказва благодарност на saint056a за това мнение:
  • Dido_NM
Цитирай
#41

Здравейте, някой може ли да ми каже как мога да оправя този проблем с дисплея,при разговор се активират всевъзможни функции.Смениха ми го с нов,но този пак има същия проблем.Незнам какво да пправя
Цитирай
#42

Това е от сензора за близост, а не от дисплея
Цитирай
#43

Не е болка за умиране, но някой да е забелязъл ghosting-а при дисплея му да се влошава при минусови температури? Вчера доста си ползвах телефона на открито при температури малко под минуса и по едно време много почна да маже картинките Big Grin
Цитирай
#44

Проблема при сензора за близост, е че не е на правилното място. Направете си експеримент ...... като провеждате разговор дръжте телефона по-назад (не по далеч от ухото)и няма да се отварят приложения.
Цитирай
#45

Държал съм го всякак,но дисплея пак се включва.В едно и също положение се активира и изключва.Много ме дразни това и от сервиза ми казаха,че незнам как да си държа телефона,а съм сменил поне 3 смартфона,пълни идиоти.Повече такава куче марка никога
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)