Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P20 Pro

Относно проблема с Hi Care ,който вече е почти оправен ,получих това след запитване - Здравейте, Динко,
Благодарим Ви, че се свързахте с техническата поддръжка на Huawei България.
Вашето запитване е регистрирано в нашата система с референтен номер 261842
Съжаляваме за неудобство, което изпитвате и благодарим за сигнала.
Запознати сме с проблема, в момента се извършва профилактика и това е причината сървера да е недостижим и приложението да не функционира.
Бихме искали да Ви помолим за малко търпение, до няколко дни , проблема ще е отстранен.
Поздрави,

Жана

Техническа Поддръжка
Цитирай
Аксесоари

Здравейте,само моя телефон ли не се ъпдейтва? Идват редовни ъпдейти на сигурноста но само това.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Пробва ли с изтегляне на нов най пълен пакет
Цитирай

(2018-11-19, 20:16:30)dinkogospodinov написа:  Пробва ли с изтегляне на нов най пълен пакет

Пробвам всеки ден всичко но не става.
Цитирай

Рестартирай и пак пробвай с "Изтегляне на най-новия пакет"
Цитирай

(2018-11-19, 20:31:06)Диан написа:  Рестартирай и пак пробвай с "Изтегляне на най-новия пакет"

Пробвах,не се получава. Не зная къде е проблема. Това ми е последния ъпдейт отпреди 2 месеца.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Аха, а от къде е купуван телефона? Гледам, не е от Европа Smile
Цитирай

А ресет на телефона дали няма да помогне. Виж в опциите за разработчици дали е сложена отметката за автоматични актуализации.Друго което се сещам е да го закачиш на компа и да пробваш през Hi suite.И още изчисти кеша на системното приложение за актуализации.
Цитирай

(2018-11-19, 21:23:23)Диан написа:  Аха, а от къде е купуван телефона? Гледам, не е от Европа Smile

Купен е от Англия. От 3 мобайл.

(2018-11-19, 21:25:42)dinkogospodinov написа:  А ресет на  телефона дали няма да помогне. Виж в опциите за разработчици  дали е сложена отметката за автоматични актуализации.Друго което се сещам е да го закачиш на компа и да пробваш  през Hi suite.И  още изчисти кеша на системното приложение за актуализации.

Всичко е направено и е както трябва но не се ъпдейтва ....както се ъпдейтват другите телефони от форума
Цитирай

И при мен е същото със Honor 10 съм от Англия и си стоя на септември а вече излезе секюрити за ноември
Цитирай

Ето отговор за 4д фокуса. Били запознати.
"Бихме искали да Ви информираме, че ескалирахме случая с проблема с 4D фокуса на P20 pro към екипа на второ ниво. Инструкциите които получихме са, че те са запознати с проблема, който ще бъде отстранен с нов ъпдейт.
Препоръчваме Ви да изчакате до получаването на ъпдейта или може да се обърнете към нашия оторизиран сервизен център за по-нататъшно съдействие: гр. София, ул. Леге 6, +359 2 9950980"

HUAWEI P20 Pro
Цитирай

Ето какво видях в Twitter.-Hi there, the global roll out has begun and is being delivered in batches meaning that some countries will receive it quicker than others. Keep checking your notifications and it should be with you very soon. Thank you.
Цитиране на туит
yup
@nolieimfat
В отговор на @HuaweiMobile
When is the global rollout of 9? #HUAWEIP20
Цитирай

Аз чак сега видях, че може да се записва видео с боке ефект. Имаше ли го ?  Rolleyes Big Grin
Цитирай

На мейт 10 про го имаме от началото, такаче и на мейт 20 про си го е имало

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

А как се включва това буке на видеото?

S7 e.,S8+,Note 8, Huawei P20pro, Note 9
Цитирай

Като пуснеш боке (снимка) долу вдясно има да смениш на видео..
Цитирай

(2018-11-27, 18:53:46)Диан написа:  Като пуснеш боке (снимка) долу вдясно има да смениш на видео..

При мен не излиза за видео, или аз не мога да го направя.
Цитирай

(2018-11-27, 18:53:46)Диан написа:  Като пуснеш боке (снимка) долу вдясно има да смениш на видео..

Нещо се бъркаш. Боке ефект има само портретната снимка и като го включиш, важи само за нея. Сменяш на видео от дясно и... правиш видео. Без никакви ефекти,

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

С версия 161 като пусна камерата и отида в режим Бленда винаги ми е зуумнато на 2х. При вас така ли е? Другото което ме дразни е, че при рестарт на телефона автоматичната яркост винаги е включена.

HUAWEI P20 Pro
Цитирай

..[Изображение: b7beb61a1a3993ba3799498b0b717e84.jpg]

(2018-11-27, 19:27:42)l4m3rch3 написа:  С версия 161 като пусна камерата и отида в режим Бленда винаги ми е зуумнато на 2х. При вас така ли е? Другото което ме дразни е, че при рестарт на телефона автоматичната яркост винаги е включена.
От 2-3 ъпдейта е на 2х зуум, честно казано е малко дразнещо. Иначе за ярскоста - аз винаги съм на автоматична.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Че какво общо има Бленда с боке ефект?

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Просто замазва софтуерно като боке.Иначе боке си е отделна опция. Във видеото може да се ползва замазването, но не бокето

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Този режим "Бленда" преди май го нямаше или бъркам ?
Понеже си споням, че режим "Нощен" беше в началото на избор.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Както казах вероятно бъркаш, защото на мейт 10 про си го има от началото

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Винаги си е имало Бленда.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)