Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P20 Pro

И в двата линка е описано какво включва EMUI 9
Цитирай
Аксесоари

(2018-12-14, 14:27:26)dinkogospodinov написа:  И в двата линка е описано какво включва EMUI 9
SINGAPORE, 10 ДЕКЕМВРИ 2018 г. - Huawei Consumer Business Group обяви днес наличието на EMUI 9.0 за своите серии Mate 10 и P20 смартфони. Обновяването на EMUI 9.0 ще бъде отворено за потребители от серия Mate 10, P20 и Mate RS от 18 декември, докато потребителите на P20 Pro ще могат да получат актуализацията от 24 декември.

EMUI 9.0 е персонализирана операционна система (ОС), базирана на Android P, разработена за "Разрешаване на качествен живот" с подобрена производителност и нови функции, които ще дадат възможност на клиентите да подобрят и интуитивното си потребителско изживяване.

Акценти на EMUI 9.0

· Естествено и потапящо

С хората, прекарващи повече време в цифровия свят, EMUI 9.0 предоставя опростен дизайн, вдъхновен от природата. Дизайнът прилага сцени на природата във всичко - от избор на цветове до портрети по подразбиране за повикващия. Комбинирайки изображения на отражения на хълма, лед и скали, EMUI 9.0 доставя истински поразителен визуален опит, който също е лесен за очите. Потребителите могат също така да се потопят в друг слой на естествения си опит с естествени естествени звуци, като птичи цирпинг и течаща вода в тонове на звънене и алармени сигнали.

· Безпроблемна навигация с жестове

Новата актуализация EMUI 9.0 поддържа съвсем нов начин на навигация - жестове. Вместо да натискат бутони, потребителите могат интуитивно да контролират устройството си с прости преливания. С приложенията, които се изпълняват по-бързо и навигацията се опрости, всяко взаимодействие е бриз на EMUI 9.0. Huawei проектира EMUI 9.0, за да бъде най-ергономичният EMUI.

· Обогатяване на опита на потребителите с AI

HiVision: С помощта на HiVision потребителите лесно могат да потърсят в интернет информация за интересуващите ви обекти, като просто насочат камерата към нея. HiVision разпознава забележителности от 15 държави, както и над 10 милиона известни произведения на изкуството. Той също така разпознава голям набор от хранителни продукти и може да предостави калорична оценка за потребителите, които са наясно с калорийния им прием.

HiTouch: Активирана чрез натискане и задържане на два пръста върху изображение, HiTouch позволява на потребителите лесно да заявят онлайн търговци на дребно и платформи за електронна търговия и да пазаруват за артикули. Функцията може да разпознае повече от 120 милиона артикула от над 200 платформи за електронна търговия и официалните онлайн магазини с близо 100 марки.

· Подобрена производителност чрез подобрена лесна проекция

Със серията HUAWEI Mate 10, Huawei предоставя на потребителите лесно прожектиране, което им позволява удобно да свързват устройствата си с външен дисплей за увеличаване на производителността. За EMUI 9.0 Huawei е развил функцията с безжично надстройване. Потребителите, работещи с EMUI 9.0, вече имат достъп до прожекция с едно кликване и Highlight and Capture on Big Screen, които позволяват на потребителите лесно да добавят акценти и да заснемат съдържание, прожектирано на по-големи екрани, като телевизор.

В допълнение към Wireless Easy Projection, EMUI 9.0 поддържа широк спектър от възможности за производителност, включително:

· HUAWEI Споделяне: Освен прехвърлянето на файлове между Huawei mobile и Huawei PC, потребителите вече могат да използват HUAWEI Share, за да изпращат файлове към принтер с Bluetooth4;

· Backup: EMUI 9.0 поддържа нови начини потребителите да архивират своите важни файлове. Освен HUAWEI Cloud, потребителите вече могат да съхраняват архивите си на SD карта, USB устройство или NAS (Network Attached Storage);

· WPS с HiAI: Компанията за WPS производителност използва възможностите на HiAI за подобряване на нейните функции. EMUI 9.0 автоматично настройва подравняването на документите и може да конвертира изображения и хартия в редактируеми цифрови копия.

EMUI 9.0 наличност

18 декември 2018: Мате 10, Мате 10 Pro, Мате 10 Porsche Design, P20, Mate RS

24 декември 2018: P20 Pro


линк към оригиналния текст:
https://consumer.huawei.com/sg/press/new...20-smartp/

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 2 потребители изказват благодарност на skysoft за това мнение:
  • ipi78, Бижу
Цитирай

https://www.huaweicentral.com/emui-9-is-...w-10-play/

И в Български сайт http://www.mobilebulgaria.com/news/45020...roid-9-pie
Цитирай

Някой да е получил EMUI 9 ?
Цитирай

В близките 2-3 седмици едва ли ще го получим Smile
Цитирай

Е ,2 седмици !! До 09.01. трябва телефоните да са получили ъпдейта. Уж!!
Цитирай

До края на Януари би трябвало Smile
Цитирай

То хубаво, че ще го получим, само да не го осерат и после да оревем орталъка.
Както стана със моя Редми 5 плюс и други модели на Шайоми, чакахме фирмения интерфейс на Шайоми да го сменят от 9-ка на 10-ка и после като дойде имаше много недоволни кой не му хараса интерфейса, кой батерията му падала, кой нещо друго. То глобалния го правят индийците, а те май не са много добри писачи.
По-добре да дойде късно но читав и качествен и да оправят 4Д фокуса и Боке ефекта и някои други неща.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Така е. Даже и при P серийте се е случвало. Аз съм имал проблем с як дрейн на батерията след голям ъпдейт при P9 и P10 Plus както и доста проблеми с приложенията. Сега е твърде вероятно пак да се случи ама се надявам да няма чак толкова проблеми. Така, че хора не имайте чак супер големи очаквания, няма да е кой знае какво. Да се надяваме, че този път няма да има проблеми. Smile
Цитирай

Затова винаги се тегли пълния пакет особено при такъв ъпдейт. И после ресет. Това го знам още от Р9
Цитирай

Ъпдейта вече е одобрен във FF. Значи до около две седмици може да се очаква да дойде и при нас.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Ето какво ми отговориха от Huawei

Отговора


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

При мен дойде, но не мисля да ъпдейтвам още.
Цитирай

(2018-12-21, 15:08:04)plamend93 написа:  При мен дойде, но не мисля да ъпдейтвам още.

Какво дойде и какъв му е обема?
Цитирай

Ето. На обяд пристигна.


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на plamend93 за това мнение:
  • шерлок холмс
Цитирай

Честито

А аз получа ли ще инсталирам без да се замисля . Но още чакам.
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • slav31a
Цитирай

И аз съм така. Само го чакам да се появи

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk


[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanovbg за това мнение:
  • slav31a
Цитирай

Само да уточня, понеже сега като седнах на лаптопа видях, че съм писал в темата на p20 pro. Става на въпрос за чистия P20. Предполагам, че и за про-то няма да се забави.
Цитирай

От Huawei обещаха нещо за софтуерната поддръжка на устройствата си и така като гледам си държат на думата. Браво!
Цитирай

Явно P20 Pro още няма получена актуализация.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Офффф и аз го чакаааааам! ?
Цитирай

Сигурно по 30 пъти на ден проверявам за актуализацията  ама няма....
[-] 1 потребител изказва благодарност на Гост за това мнение:
  • slav31a
Цитирай

Хахахаха, каква е тая превъзбуда Smile
Цитирай

(2018-12-22, 14:19:48)Tydinkogospodinov написа:  Явно P20 Pro  още няма получена актуализация.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Тъпо, че P20 Pro няма а чистия p20 има... Малко пре*бани сме...


Androidbg Samsung Note 20 Ultra 
Цитирай

Да възбуда. И то голяма!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)