Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P20 Pro

(2018-12-26, 22:43:49)skysoft написа:  на ФФ го има който е нетърпелив може да пробва от там, аз лично ще изчакам когато дойде.
Как да пробва от там? Как ще се флашне? Нали няма вариянт ако не е отключен буутлоудъра. Всъщност гледах някъде че може сервизен само през OTG и флашка.

P20 Pro Twilight
Цитирай
Аксесоари

(2018-12-26, 22:28:44)Pusheka написа:   Ееее споко бе ша дойде, няма да промени телефона на P30 Pro. Малко се вманиачавате май, трябват ви телефони с рут и флаш нонстоп явно
Ми мерак ни е, кво пЪ Tongue иначе като сте млъкнали, никой две думи не обелва, а така поне няколко дни ще го нищим тоя 9 като дойде. Big Grin

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

От много чакане накрая ще има "Пф, баси, тва ли е" хахахйа
Цитирай

(2018-12-26, 23:37:38)Диан написа:  От много чакане накрая ще има "Пф, баси, тва ли е" хахахйа

P20 Pro Twilight
Цитирай

[Изображение: Screenshot-20181225-185726.jpg]За тези които не вярват че има актуализация за. P20 pro.

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Не мисля ,че има такива дето да не са ти повярвали.
Цитирай

Имаше един ъпдейт пач3, помня че го получох 10 дена след другите Бижу........ така че и сега ще си почакам до януари явно Тъкмо ще сте казали дали да се слага или да се чака следващ

P20 Pro Twilight
Цитирай

С този patch 3 нещо не беше наред. Той не се показа при стандартното отваряне за търсене на актуализация, а само при отваряне на "Изтегляне на най-новия пълен пакет".

Ами кот - такоа, както се казва! Когато дойде - тогава. Чакаме го с трепет. И накрая верно ще е пффф  Tooth

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

(2018-12-27, 09:19:30)Бижу написа:  С този patch 3 нещо не беше наред. Той не се показа при стандартното отваряне за търсене на актуализация, а само при отваряне на "Изтегляне на най-новия пълен пакет".

Ами кот - такоа, както се казва! Когато дойде - тогава. Чакаме го с трепет. И накрая верно ще е пффф  Tooth

Ще има и пффффф и ехааааа!Аз лично към галерията съм -пфууууууу,към батерията скептичен(засега) иначе бързината е осезаема.Към камерата са добавили 1-2 екстри ама още не съм си играл с тях.Поизчистили са менютата ама някак си с метлата.Това за чистата 20-ка.
Цитирай

Какво се притеснявате толкова - аз съм с чистата P20 и още не съм го получил. А за нас го пуснаха седмица преди вашия. И не е като да не проверявам - сигурно по 20-30 пъти на ден. Чакане му е майката.

Xiaomi 13T Pro
Цитирай

Я да ви питам, в slow motion имаше ли я преди някой от последните ъпдейти тая екстра да снимаме безкрайно slow видео? Преди беше само 10 секундното, дето я уцелиш момента, я не. Само течаща вода и огън изглеждаха готино в този режим. Сега може продължително видео да се направи на скорост 4х
[Изображение: Screenshot-20181216-144815.jpg]

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Сложен въпрос. След последния ъпдейт не си спомням да съм ползвал slow motion. И ме изненада това което си публикувала.
Цитирай

(2018-12-27, 10:26:28)Бижу написа:  Я да ви питам, в slow motion имаше ли я преди някой от последните ъпдейти тая екстра да снимаме безкрайно slow видео? Преди беше само 10 секундното, дето я уцелиш момента, я не. Само течаща вода и огън изглеждаха готино в този режим. Сега може продължително видео да се направи на скорост 4х
[Изображение: Screenshot-20181216-144815.jpg]
На 4х и 8х изчезва авто режима и може да се снима неограничено време и преди беше така.

P20 Pro Twilight
Цитирай

Току що получих 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на Гост за това мнение:
  • ivanovbg, zdravko959
Цитирай

Ехаа, супер, ще инсталираш ли? Ако да-кажи после как се държи Smile

П. С. И при мен се появи, малко по-късно ще то инсталирам, че нямам батерия в момента Big Grin

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk


Цитирай

Да тегля я в момента. След това хард ресет и ще пиша.
Цитирай

И при мен се появи и аз тегля, ама нета ми е доста умрял и не знам дали ще мога да го инсталирам преди да се прибера в София Big Grin

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk


Цитирай

Аз тегля с 60мб/сек. и до сега е на 21%
Цитирай

(2018-12-27, 11:42:00)Pusheka написа:  На 4х и 8х изчезва авто режима и може да се снима неограничено време и преди беше така.
Преди дни го видях и не знаех за неограничения като време клип. Мислех, че е само 10 секундната опция. Благодаря за инфото.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Аз вече инсталирах ъпдейта. Ок изглежда за сега.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk


Цитирай

Никой не каза оправили ли са 4D фокуса

P20 Pro Twilight
Цитирай

При мен работи 4D фокуса.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk


Цитирай

Да доволен съм, 4Dфокуса работи, менюто е освежено, жестовете работят. Ще видим за батерията. Пишеше че ще може да показва калориите на храната но не го намирам. Дайлера е с по добра визия. Това е за сега. Ако някой иска нещо да пита.
Цитирай

(2018-12-27, 14:23:53)dinkogospodinov написа:  Да доволен съм, 4Dфокуса работи, менюто е освежено, жестовете работят. Ще видим за батерията. Пишеше че ще може да показва калориите на храната но не го намирам. Дайлера е с по добра визия. Това е за сега. Ако някой иска нещо да пита.
Какви жестове има това?

P20 Pro Twilight
Цитирай

И аз получих 9 за p20 pro. По късно ще го сложа и ще напиша отзиви. Един въпрос как да направя хард ресет, защото до сега само фабрични настройки съм връщал май

GALAXY A5/2015--> Huawei P20 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)