Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P20 Pro

На мен днес ми се инсталира новия ъпдейт 4.02GB довечера ще разглеждам дали има нещо интересно.
Цитирай
Аксесоари

И при мен току що дойде 9.1 и го тегля в момента.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

(2019-07-29, 15:38:24)boboe написа:  И при мен не идваше. Стоеше си с майския пач. Инсталирах му 133 emui 9.1 по инструкция от тази тема-
https://forum.xda-developers.com/huawei-...b-t3951653
За сега ми харесва как работи. За по-бързо не знам дали е, но някак си е по-плавно от преди.
Да, чудех се какво е точно променено и не го улавям, и като те прочетох осъзнах, че е точно това - по-плавно.
Но няма вече "инсталирай най-новата пълна версия" ... само "проверка за актуализация".

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

(2019-07-29, 12:04:19)gogov67 написа:  Получи ли се?
То че се получи се получи, но до 286 и до там. Хаха
Цитирай

И при мен току що дойде 9.1.0. :-)

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

И при мен дойде тази вечер Smile След хард ресета и ползването му минимум една седмица, ще изкажа мнение как се държи и дали всичко е наред.!
Цитирай

(2019-07-29, 22:01:23)Euphoria. написа:  То че се получи се получи, но до 286 и до там. Хаха
И аз бях на 286 и снощи дойде 9.1. Така че и при теб ще дойде. Само малко търпение е необходимо. А ако не дойде скоро, знаеш какво да направиш. Smile

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Хорааа ..... видео клип като рингтон много добре изглежда.
Аз го пробвах, но не всеки клип резолюцията му стои хубаво.
Пробвах един с резолюция 480 x 848 изглежда супер.
Но трудно се намират подходящи, ако някой знае сайт да казва.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

(2019-07-29, 12:20:12)mom4ev написа:  При мен имаше ефект само на стария ми п20 лайт, който вече е със 9.1, но сега получи следващата актуализация, та дефакто п20 про-то изостава със 2 актуализации спрямо лайт версията ....
Цитирай

В 9.1 как е камерата има ли подобрения?
И в заетата рам?

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай

(2019-07-30, 23:42:26)DEVILBOY написа:  В 9.1 как е камерата има ли подобрения?
И в заетата рам?
Свободна рам около 3, за камерата още не съм усетил разлика.

P20 Pro Twilight
Цитирай

Колеги, някой успял ли е да разкара лентата "предложения" в менюто с приложенията?

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай

Колеги, само аз ли останах без ъпдейт още.?

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай

(2019-07-31, 08:27:57)Monroe написа:  Колеги, само аз ли останах без ъпдейт още.?
Цъ, и при мен няма грам ъпдейт (оператора е виновен според мен - нещо им прави на ъпдейтите).
Цитирай

И аз нямам на Глобул
Цитирай

Не е от оператора, аз съм на Теленор и го получих в понеделник вечер. И най - после са оправили AOD часовника да е 24 часов.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Засега видях че директно от екрана като плъзнеш надолу вместо само розовата празна търсачка вече има и най-често използваните приложения.
На камерите мисля,че има промяна в резолюциите някои са премахнати.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай

(2019-07-31, 09:20:20)pepopepo написа:  Засега видях че директно от екрана като плъзнеш надолу вместо само розовата празна търсачка вече има и най-често използваните приложения.
На камерите мисля,че има промяна в резолюциите някои са премахнати.
Камерите резолюциите няма промяна, но да бяха вкарали една междинна между 10мп и 40мп. Примерно 16 мп или 20 мп. Изкуствения интелект при снимане вече има бързо бутонче за изключване/включване на самия екран за снимане.

(2019-07-30, 14:11:37)skysoft написа:  Хорааа ..... видео клип като рингтон много добре изглежда.
Аз го пробвах, но не всеки клип резолюцията му стои хубаво.
Пробвах един с резолюция 480 x 848 изглежда супер.
Но трудно се намират подходящи, ако някой знае сайт да казва.

Клиповете трябва да бъдат в портретен режим, резолюцията няма значение.
Аз почнах да си правя клипове, като на снимка добавям музика за звънене
и експортвам в *.MP4 формат. Получава се много добре спрямо стандартната снимка.
Но първоначално е играчка да се направи.
Поствам един пример долу.


Прикачени файлове Миниатюри
   

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на skysoft за това мнение:
  • Lumia
Цитирай

"Double tap to wake"- вкарали ли са я тази функция за събуждане на екрана,или пак си липсва?
Цитирай

То си я има без да го тупаш.Като вдигнеш телефона и се събужда.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай

Това-да,но не искам всеки път,когато го вдигам,или взимам в ръка да светва екрана...
Цитирай

Здравейте, току що дойде и инсталирах 9.1.Четох, че има функция car key,която живо ме интересува. Та въпроса е, някой ползва ли я, откъде се активира и само на audi ли работи, както е показано на клипа.
Цитирай

На първо четене телефона работи много насечено, работеше супер плавно и гладко, не съм доволен.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

По мое мнение с 9.1, батерията се стабилизира

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Zte Blade SS RC7; Sony Xperia J, Sony Xperia Arc S, Zopo 810, Huawei Ascend P7-L10
Цитирай

Колеги да питам дали е нужно някакъв ресет след ъпдейта хард ресет или не
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)