Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P20 Pro

И при мен така се случи и нищо не разбрах какво се е инсталирало.

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай
Аксесоари

И на P20 Lite дойде, някакви "настройки" 280kb...рестарира се като нормален рестарт и толкова.
Цитирай

И на P30 lite също дойде и нищо. 288кб, актуализация на системните настройки, каквото и да значи... И никъде никакво инфо...

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

Този ли ви е последният ъпдейт?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Да, това е.
Цитирай

(2019-11-03, 19:59:06)Mihail_ написа:  Да, това е.
Добре благодаря.
Цитирай

9.0.0.286(C432E5R1P9)
Това е, което съм получил последно.
Някаква идея защо не получавам по-нова версия?

HUAWEI P20 PRO
Цитирай

Интересуваме за официалния EMIU 10 кога ще дойде и за P 20 Pro то
Цитирай

(2019-11-06, 23:35:45)Huzinka написа:  Интересуваме за официалния EMIU 10 кога ще дойде и за P 20 Pro то
Виж на предната страница, постнал съм снимка (някъде към март следващата година).
Цитирай

Нещо спряха актуализациите?
Цитирай

Идва нова 9.1.0.435 може и да греша последните три цифри, но е 400 и нещо - пач за сигурност за октомври и нещо за VoLTE, и за безжичните мрежи, забравих вече какво точно беше. За сега в Европа, скоро и ние тук.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Чудя се...много бързо почна да му пада батерията (правих и ресет наскоро) - SoT-а е 9 часа. Имам чувството, че в началото беше повече (може и да бъркам). Чудя се, ако сменя батерията, дали нещо ще се подобри?
Цитирай

(2019-11-14, 10:46:55)imthedevil написа:  Чудя се...много бързо почна да му пада батерията (правих и ресет наскоро) - SoT-а е 9 часа. Имам чувството, че в началото беше повече (може и да бъркам). Чудя се, ако сменя батерията, дали нещо ще се подобри?
Я дай някой скрийншот да го видим тоя сот 9 часа, защото аз повече от 7 не правя вече.
Цитирай

(2019-11-14, 13:07:26)vankata написа:  Я дай някой скрийншот да го видим тоя сот 9 часа, защото аз повече от 7 не правя вече.
Ще дам колега, но след ден и половина някъде (тамън го заредих).
Цитирай

Моя прави към 3 часа как 7 или 9 какво направихте вие. Това само на WiFi, фейсбук и тубата ли е?
[Изображение: 113b64e500e15ad18704435250b8fea7.jpg]

P20 Pro Twilight
Цитирай

Калибрирай си батерията, моята и тя мисля че трябва да се калибрира, но за сега ме устройва...



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

Как става калибрирането колега би ли обяснил
Цитирай

Има си хардуерен начин за калибриране на показанията и изпълване на пълния капацитет на батерията на всяко преносимо устройство:
Изтощавате батерията докато апарата се изключи, изчаквате поне 15-20 минути и опитвате да го включите, той най-вероятно ще заработи отново, защото през това време батерията възстановява част от капацитета си, докарвате го пак сам да се изключи (без да се водите от показанието за процентите на батерията), и така докато откаже да се включи отново.
Не се притеснявайте, не можете да издъните батерията напълно, това са така наречените "умни" батерии, самата тя си има чип (управляващ процесор), който не позволява да бъде разредена напълно, в нея винаги остават минимум поне 5% от капацитета и.
След това си включвате зарядното и оставяте да се зареди до 100% без да включвате телефона.
Когато покаже че е на 100% - проверява се с бързо еднократно натискане на Power бутона (внимавайте да не го задържите и да включите апарата), го оставяте още 15-20 минути, за да завърши така наречения overcharging (свръх зареждане), за да се изпълни наистина пълния капацитет на батерията.
След това му изключвате зарядното и го оставяте на мира за около половин час, включвате си апарата и си го ползвате, тази процедура е желателно да се прави поне веднъж на месец или поне на два, аз лично го правя през нощите, по напълно разбираеми причини, когато телефона е най-малко вероятно да ми потрябва.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
[-] 5 потребители изказват благодарност на skysoft за това мнение:
  • Ferotakis, Huzinka, imthedevil, karas, mom4ev
Цитирай

А кой снима по-добре от Р20 про и Р30, с ръка на сърцето?? Blush
Цитирай

зависи

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

от какво?
Цитирай

Днес в една група във facebook за P20 Pro един потребител сподели, че е получил актуализация за EMUI 10beta. Вярно, човекът не е в България, но явно нещата ще се случат [Изображение: 8ac032ed35391b37d6d0273c3eb3bd89.jpg]

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk


Цитирай

Ами да, бета EMUI 10 трябва да се разпространи в Европа още този месец.

https://www.huaweicentral.com/emui-10-be...in-europe/
Цитирай

Аз все още не полупавам 9.1
Каква може да е причината?

HUAWEI P20 PRO
Цитирай

(2019-11-14, 13:07:26)vankata написа:  Я дай някой скрийншот да го видим тоя сот 9 часа, защото аз повече от 7 не правя вече.
Колега здравей, прилагам и скрийншота (сега пробвам да калибрирам батерията, както skysoft писа).
   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)