Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P20 Pro

На моя приятелка на п30 про й дойде андроид 10,но май бета
Цитирай
Аксесоари

При мен дойде актуализация та за Октомври току що.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И при мен се появи снощи Smile
Иначе на P30 Pro онази вечер дойде 10-ката. Не е кой знае какво

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk


Цитирай

А, 345 било, не 435 както бях запомнила. Ами, чакам го.

ПП. Пристигна, инсталирах го.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

(2019-11-23, 10:54:38)Mihail_ написа:  При мен дойде актуализация та за Октомври току що.

Ако си и нетърпелив да използваш и да не изчакаш официално да го пуснат vowifi може да активираш услугата на друг телефон. Заедно с P20 вече имат настройки за използване и на wifi calling от Виваком.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

(2019-11-25, 21:06:13)batala написа:  Ако си и нетърпелив да използваш и да не изчакаш официално да го пуснат vowifi може да активираш услугата на друг телефон. Заедно с P20 вече имат настройки за използване и на wifi calling от Виваком.
Ще дадете ли малко повече информация за VoWifi и как точно се ползва?

Изпратено от моят LG-D855 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Услугата по естество е подобна на volte, но използва като преносна среда която и да е wifi връзка на територията на България и ЕС (за разлика от volte използваща 4г мрежата само в страната). Разговорите се провеждат дори и при самолетен режим и телефона закачен за рутер, хотспот от друг телефон и т.н. Качеството на разговорите е същото като при volte зависещо от отсрещната страна на каква мрежа е като тук разликата е, че такъв разговор може да се проведе ако си в страна от ЕС. При нужда т.е. слаб сигнал от рутера телефона автоматично прехвърля на volte и обратно. В менюто на телефона стига да има настройки на съответния оператор има място където се активират и volte и vowifi стига да се поддържа от оператора. Виждам, че имате като устройство и P30 lite. Той е от поддържаните телефони на единствения оператор предлагащ vowifi - Виваком. Ако сте на него би трябвало да се е активирало поне volte. Ако ли не на сайта на оператора има инструкции за активация на услугите с СМС. И все пак има малка вероятност в зависимост от къде е купуван телефона да покаже, че услугата не може да бъде активирана.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

(2019-11-25, 21:39:00)batala написа:  Услугата по естество е подобна на volte, но използва като преносна среда която и да е wifi връзка на територията на България и ЕС (за разлика от volte използваща 4г мрежата само в страната). Разговорите се провеждат дори и при самолетен режим и телефона закачен за рутер, хотспот от друг телефон и т.н. Качеството на разговорите е същото като при volte зависещо от отсрещната страна на каква мрежа е като тук разликата е, че такъв разговор може да се проведе ако си в страна от ЕС. При нужда т.е. слаб сигнал от рутера телефона автоматично прехвърля на volte и обратно. В менюто на телефона стига да има настройки на съответния оператор има място където се активират и volte и vowifi стига да се поддържа от оператора. Виждам, че имате като устройство и P30 lite. Той е от поддържаните телефони на единствения оператор предлагащ vowifi - Виваком. Ако сте на него би трябвало да се е активирало поне volte. Ако ли не на сайта на оператора има инструкции за активация на услугите с СМС. И все пак има малка вероятност в зависимост от къде е купуван телефона да покаже, че услугата не може да бъде активирана.
Благодаря за отговора! Да, използвам P30 lite, но на Теленор, и за момента имам само volte, от което съм изключително доволен. Набирането е по-бързо, интернета не спира по време на обаждане, а когато и другия има функцията, разговора е все едно сте един до друг

Изпратено от моят MAR-LX1A с помощта на Tapatalk
Цитирай

И при мен дойде 345.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

И при мен дойде 345. Даже ми е активно VoWiFi Vivacom.
Цитирай

(2019-11-26, 13:05:54)techo_87 написа:  И при мен дойде 345. Даже ми е активно VoWiFi Vivacom.
Аз не го открих. Blush Би ли казал къде е.

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

(2019-11-26, 13:41:51)Бижу написа:  Аз не го открих. Blush Би ли казал къде е.

Под опцията за активиране на volte в мобилните мрежи трябва да се е появило меню Обаждания през Wi-fi. Вътре трябва да е като на снимката.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • Бижу
Цитирай

Преди малко говорих с техническата поддръжка на Виваком за wifi calling и се оказа,че
п20про все още не е конфигуриран в тяхната мрежа и не може да се активира.
Да проверявам от време на време кога ще го пуснат - така ми казаха.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай

(2019-12-02, 19:52:16)pepopepo написа:  Преди малко говорих с техническата поддръжка на Виваком за wifi calling  и се оказа,че
п20про все още не е конфигуриран в тяхната мрежа и не може да се активира.
Да проверявам от време на време кога ще го пуснат - така ми казаха.

Евентуално тестват в момента, което е дадено като настройки дали работи коректно и тогава ще го пуснат официално. Иначе в самия профил на виваком в телефона ги има настройките вече (с последния ъпдейт 9.1.0.345) и като е активирана услугата на друго съвместимо вече устройство сработва и на п20 и на п20 про. Скрийншота горе е от п20 про.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
Цитирай

Няма ли най сетне да дойде EMUI 10 о за този телефон
Цитирай

Освен Black темите, не знам защо го чакаш, като цяло няма нищо иновативно.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-12-05, 18:17:26)Huzinka написа:  Няма ли най сетне да дойде EMUI 10 о за този телефон
Ще дойде - някъде към март догодина.
Цитирай

Малка актуализацийка
[Изображение: Screenshot-20191218-092027-com-huawei-android-hwouc.jpg]

Samsung Galaxy S24 Ultra
[-] 2 потребители изказват благодарност на Бижу за това мнение:
  • imthedevil, swanheart82
Цитирай

И при мен 370

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Колеги, направи ли ви впечатление, че от няколко дни нито едно приложение в Google Play не е получавало актуализация или аз нещо се филмирам? Иначе все има нещо, по 2, 3, че и повече приложения се актуализират всеки ден, сега нищо от поне 4 дни!  Rolleyes

Samsung Galaxy S24 Ultra
Цитирай

Явно почиват разработчиците. Smile Аз имам няколко актуализации, но наистина са много малко последните няколко дни.
Цитирай

И при мен е така, но смятам, че е напълно нормално предвид периода от годината.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk


Цитирай

Декемврийската актуализация. Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-12-05, 18:17:26)Huzinka написа:  Няма ли най сетне да дойде EMUI 10 о за този телефон
Според представител на Huawei в Индия този месец се очаква пускането на стабилна версия на EMUI 10 на базата на Android 10 за Huawei P20 Pro. Компанията не се ангажира с точна дата, но се очаква в средата на януари, което означава, че фърмуера ще бъде стартиран следващата седмица: https://twitter.com/HuaweiIndia/status/1...3111524353 

Потребителите от Европа, ще трябва да чакат по-дълго, пускането на стабилен фърмуер за тях се планира да започне през март, като актуализацията за всички устройства ще отнеме около четири седмици - това е информация, която бе предоставена от немския офис на бранда: https://twitter.com/HuaweiMobileDe/statu...9026545664

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Huzinka
Цитирай

Януарския пач.



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)