Оценете темата:
  • 9 гласа - средно 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации P20 Pro

Пичове на кой трябва да пиша имейл , за да почнат телефоните с андроид да не може да им се изключва захранването без да е отключен телефона ? Преди няколко дни ми откраднаха п20 про и веднага са го изключили и не може да се намери . Сигурно е заминал за части вече . Но защо скапания андроид позволява изключване на телефона без да е отключен самия телефон ( с парола или пръстов отпечатък и тн) . Разбирате ми идеята и тази глупост колкото и да не искам , и да съм противник на Айфон , най-вероятно следващия ми телефон ще е такъв . Не могат ли с една скапана актуализация да оправят тази глупост ?
Цитирай
Аксесоари

Колега добре е да прочетеш този раздел https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1602364
Да обявиш телефона в полицията за откраднат  и да носиш документи за телефона с IMEI номер или кутията ако я пазиш на нея го пише. Те ще го търсят.Дано да извадиш късмет да го намерят.
Цитирай

Прочетох го и не ми помогна с нищо. Каквото е трябвало съм направил, но от когато изчезна телефона не е пускан ,или е за части ,или са му върнати фабричните настройки. Въпроса е защо може изобщо захранването на телефона може да се изключи без да е отключен телефона с парола или отпечатък. Толкова ли е трудно тази екстра да я добавят към андроида , много съм разочарован от самата уязвимост на андроид по този тъп начин.
Цитирай

Huawei са ти виновни че не знаеш как да си пазиш телефона.

Huawei P20 PRO
Цитирай

Това е много тъпо оправдание, все пак е човек , може да се случи всичко.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

(2020-03-05, 19:11:44)whatdaf написа:  Прочетох го  и не ми помогна с нищо.  Каквото е трябвало съм направил, но от когато изчезна телефона не е пускан ,или е за части ,или са му върнати фабричните настройки. Въпроса е защо може изобщо захранването на телефона може да се изключи без да е отключен телефона с парола или отпечатък.  Толкова ли е трудно тази екстра да я добавят към андроида , много съм разочарован от самата уязвимост на андроид по този тъп начин.
И да са му върнали фабричните, когато почнат да го използват, имея му отива към оператора, ако си го пуснал за издирване към полицията, ще привикат собственика на картата и ще му вземат апарата ти, после малко писане чакане и до година може и да ти го върнат.

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай

Оптимисти, за по хубавите телефони ченгетата си траят, че са намерени и си ги прибират, прекратяват производството за неизвестен извършител...

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Както изглежда, ъпдейта до 10-ката се отлага за май.
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • divaka77
Цитирай

Не знам но днес без да искам кихнах срещу телефона и автоматично се включи антивирусната програма. Страшни Китайски телефони

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
[-] 3 потребители изказват благодарност на viktor11 за това мнение:
  • , DEVILBOY, Monroe
Цитирай

Във f finder гледам че има одобрени 10-ки за нас, няма ли да стане номера от постове 1031 и 1033 на колегата viiper  https://forum.androidbg.com/showthread.p...52&page=21 , за mate10 е, но принципа е същия, и ставаше и на p20pro?

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай

(2020-03-05, 17:33:07)whatdaf написа:  Пичове на кой трябва да пиша имейл , за да почнат телефоните с андроид да не може да им се изключва захранването без да е отключен телефона ? Преди няколко дни ми откраднаха п20 про и веднага са го изключили и не може да се намери . Сигурно е заминал за части вече . Но защо скапания андроид позволява изключване на телефона без да е отключен самия телефон ( с парола или пръстов отпечатък и тн) . Разбирате ми идеята и тази глупост колкото и да не искам , и да съм противник на Айфон , най-вероятно следващия ми телефон ще е такъв . Не могат ли с една скапана актуализация да оправят тази глупост ?
На моя същия модел не може да бъде изключен докато не се въведе паролата за отключване.
Може да е паднала батерията му.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

(2020-03-16, 10:18:38)skysoft написа:  На моя същия модел не може да бъде изключен докато не се въведе паролата за отключване.
Може да е паднала батерията му.
И при мене на P20 pro не може да се изключи, иска си парола или отпечатък.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-03-16, 16:22:04)acho73 написа:  И при мене на P20 pro не може да се изключи, иска си парола или отпечатък.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Задръж бутона за усилване на звука и Power бутона докато се появи логото на Huawei и влизаш в рекавърито и можеш да му направиш фактори ресет. Така е май на всички андроиди.
Цитирай

(2020-03-16, 16:22:04)acho73 написа:  И при мене на P20 pro не може да се изключи, иска си парола или отпечатък.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Странно моя защо може, а има лицево, пръстов и парола.....



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

(2020-03-17, 12:41:40)mom4ev написа:  Странно моя защо може, а има лицево, пръстов и парола.....
Защото говорите за различни състояние на телефона, пробвай без да е отключен телефона за задържиш Power бутона, дали ще ти даде за изключиш телефона. Явно ти пробваш при отключен телефон а колегите при заключен. При заключен телефон като задържиш Power бутона не би трябвало да ти даде да изключиш телефона.
Цитирай

(2020-03-17, 13:27:40)Slackwere12 написа:  Защото говорите за различни състояние на телефона, пробвай без да е отключен телефона за задържиш Power бутона, дали ще ти даде за изключиш телефона. Явно ти пробваш при отключен телефон а колегите при заключен. При заключен телефон като задържиш Power бутона не би трябвало да ти даде да изключиш телефона.

Виж клипа който пращам в линка по долу!

ВИДЕО



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

И на Р30 може да се изключи без пин код със или без лицево разпознаване
Цитирай

Да,изключва се

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да грешката е моя, извинявам се, объркал съм се, понеже вчера пробвах веднъж на заключен екран, и не ми излезе, явно нещо не съм задържал копчето, и това ме е подвело.
Цитирай

Има ли приложение от галерията , с което това принудително изключване на телефона да бъде забранено и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да иска парола за да се изключи телефона . Защото П20 про съм го отписал и се заглеждам по П40про , но ако няма вариант да му спра тази глупост май ще сменявам марката .
Цитирай

Защита за Март 2020


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Да и аз получих. Очаквах Андроид 10 вече.

Galaxy S24 Ultra 512 GB & One Plus 12 1TB

Цитирай

(2020-03-29, 12:01:51)Lumia написа:  Да и аз получих. Очаквах Андроид 10 вече.
И аз така но уви, 
Разни слухове има че 10 при нас ще има м. Май
Цитирай

При нас (България) или тогава ще започва да се разпространява глобално за нашия модел?
Ако е второто, значи няма да дочакам ъпдейта Big Grin

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай

(2020-03-29, 21:54:40)zdravko959 написа:  При нас (България) или тогава ще започва да се разпространява глобално за нашия модел?
Ако е второто, значи няма да дочакам ъпдейта Big Grin
https://www.huaweicentral.com/huawei-p20...il-or-may/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)