Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Енергопотребление P20 pro - всичко за батерията

Колеги.. гледам, че емаг са го пуснали на 699лв. като собственици на този телефон кво ще кажете ? Да го атакувам ли въпреки, че е на 2 години ? https://www.emag.bg/smartfon-huawei-p20-...CfqMMIffw0

Тръгнал съм към върха и не мисля скоро да слизам!
Цитирай
Аксесоари

Аз съм с 2 ръце за него имам го от над година, батерията не се е скапала и нямам проблеми за сега.
Вече ако искаш по добра камера и по голям екран P30 pro!



Samsung Galaxy S23Ultra - The Beast   Android



Цитирай

И аз съм с две ръце за това да си вземеш телефона, имам го от година и нещо, и досега не е направил и един проблем. Батерията е супер. Изключително доволна съм от телефона.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P20 pro Twilight 
Цитирай

Другия месец излиза Р40 и цените ще паднат още може и Р30 или прото да вземеш, които са по нови модели.
Цитирай

Аз го имам от както излезе, батерията почти не е мръднала. Иначе пърформънса си е супер, няма да намериш разлика и с п30.
Цитирай

Е ти намери намери къде да питаш Smile , тука всички сме пристрастни. Аз също потвърждавам, телефончето е супер толкова безпроблемно, че чак е скучно. Единственият минус, за който се сещам е, че няма да получиш актуализация за следващите версии на андроид, последната актуализация ще е до 10 (почти сигурно) . А, да, телефончето е много хлъзгаво, аз не обичам калъфчета и в началото се поизмъчих докато свикна. Цената според мен е доста прилична за нов телефон.
Цитирай

Ясно, благодаря за мненията ! Smile

Тръгнал съм към върха и не мисля скоро да слизам!
Цитирай

Аз моят го взех преди два месеца за 400лв втора ръка, беше само разопакован, но е с 2год гаранция а не 3.
Апарата наистина е чудесен!
P30 pro няма google, P30 има нали така?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Mate 30 няма гугъл.А Р30 и Про то си имат!
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • nikolae
Цитирай

Чудя се, тоя телефон какво му направиха в последния ъпдейт, че батерията му почна така стремглаво да пада?! И това не е шега - преди съм стигал и до 12 часа SoT (основно разговори, браузване и много YouTube). Sad[Изображение: 17d8ff46a14a85f46c8b6fe78518a57c.jpg]
[-] 1 потребител изказва благодарност на imthedevil за това мнение:
  • venko1407
Цитирай

Искам да попитам, има ли го при вас леко намаление на светлината като сте в някои приложения?И как да го премахна.Аз съм с андроид 9 и сам яркостта на рачно.

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай

Виж нали е активирано конфорт на очите.При нощно време или по затамнено място включва филтъра и изглежда все едно
светлината намалява.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай

Всичко съм изключил,какво ли не пробвах.
Почти не се вижда ама ме дразни.

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай

И аз забелязах това с намалянето на осветеноста на определени моменти. И при мен настройката за осветеност е на ръчно сложена.

Изпратено от моят CLT-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P20 pro Twilight 
Цитирай

(2020-05-14, 19:09:50)imthedevil написа:  Чудя се, тоя телефон какво му направиха в последния ъпдейт, че батерията му почна така стремглаво да пада?! И това не е шега - преди съм стигал и до 12 часа SoT (основно разговори, браузване и много YouTube). Sad[Изображение: 17d8ff46a14a85f46c8b6fe78518a57c.jpg]
Не знам аз вече едвам стигам 6ч и то рядко, обикновено на 3 часа и нещо вече е за зарядно. Не знам на какво се дължи. Преди и аз съм правил по 12ч.

P20 Pro Twilight
Цитирай

Нали трябва да си купиш П40 про

Huawei P20 PRO
Цитирай

На мен също от скоро време ми направи впечатление бързия спад в батерията. Дори мислех хард ресет да правя (преди 2 месеца правих). 3ч и 32мин SOT и вече съм на 47%, при положение, че тела е използван за леки дейности.

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай

Без да е ползван даже...... 69% Направо резил. Не беше така. [Изображение: 1cb36bfe0bb89f52224c9541a8432738.jpg][Изображение: b7680ede54149121b1ae8ddade84f76a.jpg][Изображение: cd179957eac7d9f38202ede17f845d41.jpg]

P20 Pro Twilight
Цитирай

Какво става с тези батерии? На какво се дължи този бъг, миналата седмица смених батерията
( беше се надула). Преди - 2 дена при нормално цъкане, сега на същия товар половин ден... Някой идеи?
Цитирай

И аз смених батерията преди един месец но нямам проблем засега се държи нормално.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
Цитирай

А къде си сменихте батериите. В официалния сервиз на ул. Леге ли?

Google Pixel 8 Pro Bay 256GB
Цитирай

(2020-05-20, 05:48:34)Monroe написа:  А къде си сменихте батериите. В официалния сервиз на ул. Леге ли?
Моята се беше потдула и занесъх в А1 защото от там беше купен и е в гаранция.Но ми казаха,че е трябвало да се обадя на Huawei България и да го изпратя по куриер щели да ми сменят телефона а да ми сменяват батерията като А1.

Xiaomi Mi 11 Ultra Black Ceramic - Global ROM , HUAWEI P20 Pro , Sony XPERIA Z2+64GB cd ,Nokia N8,Lenovo K900 - dead
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepopepo за това мнение:
  • Monroe
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)