Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Nokia 7 plus

Ако, работи както трябва, нищо не трябва да се пипа.

Фен на себе си

Цитирай
Dice.bg Аксесоари

Дойде нов ъпдейт за корекция на сигурността.

Фен на себе си

Цитирай

Струва ми се, че с авдрод 10 има доста голамо подобрение живота на батерията.

Фен на себе си

Цитирай

Някой с проблеми с пръстовия отпечатък след обновяване до десетката ?

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS
Цитирай

(2020-02-04, 21:00:21)slon4o написа:  Някой с проблеми с пръстовия отпечатък след обновяване до десетката ?
На мен ми се струва, че леко е по-бавен след обновяването, други проблеми не намирам.
Цитирай

(2020-02-05, 16:39:57)ivandimitrov написа:  На мен ми се струва, че леко е по-бавен след обновяването, други проблеми не намирам.
Да, настина е малко по-бавен, но за мен не е прекалено много

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай

Февруарски ъпдейт на сигурността.[Изображение: 85b222f7c6de0d6785522d6e50655423.jpg]

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Според мем с деветката по добре работеше телефона.По бързо пръстово отключване ,по хубава гугълска камера. Телефона понякога замръзва. Камерата забива и неиска да снима и трябва рестарт.
[-] 1 потребител изказва благодарност на aco2727 за това мнение:
  • bobi_1217
Цитирай

А според мен с десятката работи по-добре

Фен на себе си

Цитирай

anatol06 как работи камерата при теб? Коя камера използваш?
Цитирай

Аз забелязвам към 1 час по-малко СОТ в сравнение с Андроид 9 при същото ползване на телефона, както и замръзване на моменти, което се оправя с ръчен рестарт на телефона.

Цитирай

При мен забелязвам само леко забавяне на пръстовия в сравнение с 9 ката. Иначе всичко друго си е горе долу както преди. Стоковата камера работи добре. Гугълската няма стабилна версия за нас, а тези в нета замръзват, не съхраняват снимките и подобни проблеми. Затова е махнах и ще чакам стабилна версия.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай

(2020-03-04, 18:32:36)aco2727 написа:  anatol06 как работи камерата при теб? Коя камера използваш?
Стоковата използвам. Работи добре.

Фен на себе си

Цитирай

Пробвах пак стоковата камера но не може въобще да се сравнява с тази където bobi_1217 е дал.
Цитирай

Ъпдейт на сигурността за март.[Изображение: b347e88d6b3275b945bfd116cb6acf82.jpg]

Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)