Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei P20

Някой ползва ли с p20 pro Bluetooth слушалките am61 на Huawei? И ако да как вървят? При мен е яко насичане. И слушалките и телефона с други устройства работят добре

Вече дойде новия Андроид. Забелязвам че има проблем с режима на мини екран. Ще се радвам ако някой сподели дали работи или не този режим в Андроид 9
Цитирай
Аксесоари

Някой друг освен мен все още без актуализация?
Цитирай

И аз още нямам
Цитирай

И при мен няма нищо.

Xiaomi 13T Pro
Цитирай

И аз нямам
Цитирай

(2019-01-19, 12:14:38)Westbam написа:  Някой ползва ли с p20 pro Bluetooth слушалките am61 на Huawei? И ако да как вървят? При мен е яко насичане. И слушалките и телефона с други устройства работят добре

Вече дойде новия Андроид. Забелязвам че има проблем с режима на мини екран. Ще се радвам ако някой сподели дали работи или не този режим в Андроид 9
Ползвам телефона но P20 с друг вид блутуут слупалки и нямам никакви проблеми след ъпдейта.... Колкото до мини екрана какви са ти проблемите? Защото при мен си работи добре без никакво промени....
Цитирай

И аз нямам актуализация
Цитирай

И аз все още нямам.

Huawei P30 Pro
Цитирай

Преди ъпдейта слушалките много яко засипаха. След Андроид 9 това се оправи. При осмицата ми работеше мини екрана, но сега не. Пробвах и с двата метода на всички системи навигации но няма никой. Като имам време ще пробвам да му задам фабрични настройки.. Може пък така да се оправи
Цитирай

С андроид 9 съм и при мен мини екрана си работи перфектно
Цитирай

(2019-01-19, 19:06:21)Westbam написа:  Преди ъпдейта слушалките много яко засипаха. След Андроид 9 това се оправи. При осмицата ми работеше мини екрана, но сега не. Пробвах и с двата метода на всички системи навигации но няма никой. Като имам време ще пробвам да му задам фабрични настройки.. Може пък така да се оправи

Може да не съм разбрал нещо но ще попитам... При мен мини екрана работи само ако имам навигационните бутони активирани тези за излизане на основния екран и т. Н. Ако съм с джесчърс или само с бйтона хардуерния не ми работи или не знам как да го актовирам. Пробвай да си сложиш навигационните бутони и вож дали ти работи. Надявам се да не съм те объркал повече.
Цитирай

Мини екрана работи като плъзнеш с пръст от левия или десния долен ъгъл на екрана, по диагонал към центъра. Независимо с каква навигация си, бутони или жестове.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай

Някой да е забелязал агресивно затваряне на процеси при 9-ката? Като цяло Spotify никога не е работил адекватно на Андроид обаче сега ми прави впечатление, че дори джаджата в нотификация центъра крашва докато си слушам музика, дискорд също бива килнат след като напиша нещо и го свайпна и минимизирам, понякога инстаграм не пуска нотификация докато не светна екрана и куп други неща забелязвам... Май LMK е доста омазан или на мен така ми се струва

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай

Не знам, но аз още нямам ъпдейт за EMUI 9
Цитирай

(2019-01-20, 13:49:51)seakino написа:  Не знам, но аз още нямам ъпдейт за EMUI 9

И аз също нямам, споко
Цитирай

айде вече пращайте на  mi6et0 ъпдейт
Цитирай

Има ли още някой без ъпдейт?

Huawei P30 Pro
Цитирай

(2019-01-21, 17:29:43)sarce написа:  Има ли още някой без ъпдейт?

Аз все още нямам..
Цитирай

И аз все още нямам.

Huawei P30 Pro
Цитирай

Аз също
Цитирай

И при мен няма нищо още. Да питам - колко от вас, които нямате ъпдейт са си КУПИЛИ телефона от Теленор?

Xiaomi 13T Pro
Цитирай

Моят е от Теленор.

Huawei P30 Pro
Цитирай

Моя е от Теленор и няма ъпдейт

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай

Някой да има проблем със "списание при отключване" след като е сложил снимка при заключен екран?

Sony Ericsson Xperia X10 mini R.I.P. > Alcatel one touch IDOL 6030X STOCK 4.2.2 > iPhone 5S 64GB >iPhone 6> iPhone 6S >iPhone 8> iPhone X > Huawei P20 
Цитирай

При мен току-що дойде.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Xiaomi 13T Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)