Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei P20
#76

Честито колеги ! ! ! ! ! ! 
EMUI 9 first for Europe ! ! !
Цитирай
Аксесоари
#77

В коментарите пише ,че май е фалшива новина. А друг пише че не била фалшива. Не намирам нищо на сайта на Huawei.
Цитирай
#78

Във "4PDA" вече коментират девятката. Май при тях е дошла.

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#79

https://www.huaweicentral.com/emui-9-is-...w-10-play/
Цитирай
#80

Колеги, аз съм на Виваком, със P20 съм и ъпдейта ми пристигна току що (EMUI 9, based on Android 9 Pie). Дано и при Вас да е дошъл. Дерзайте! ! !
Цитирай
#81

И при мен дойде сутринта.
Цитирай
#82

Някой няма ли да сподели как е след инсталирането на 9 -ката
Цитирай
#83

Е при мен още я няма тази 9-ка, та някой да сподели как е?

Huawei P20, Huawei P20 Pro, Huawei P40 Pro Big Grin
Цитирай
#84

Здравейте хора. Има ли някой на а1, който да е получил 9ката?
Цитирай
#85

Разликата спрямо андроид 8, която аз намирам, е в малко по-бързите анимации, което създава усещане за по-бърза работа с устройството. Променени са dialer-ът и контактите като изглед. Преди Хром видимо лагваше, с девятката засега нямам такива проблеми. Общо взето, визуални промени тук и там, падащото меню вече е бяло, настройките са леко изменени. Аз това виждам.
Цитирай
#86

Има ли някакви подобрения и нови опции в камерата

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#87

Не знам и не съм търсил, за моите нужди си снима уникално и нищо не ми е липсвало, за да го търся сега.
Цитирай
#88

Привет. Ето и малко отзиви - както колегата малко по- горе спомена и за мен лично - макар и да е 9та версия на Андроид реално аз виждам най- вече bug fixes, speed improvement, chrome не ползвам, има вече опция за gestures, пряко копие на iPhone, визуални промени. Леко е променена опцията на Phone Manager - почистването на junk става автоматично. Ръчния скенер за junk files вече не е толкова интуитивен, стария ми харесваше повече - натискам и ми чистеше около 700 МБ средно. Сега ми дава некакви препоръки. Има промяна на music player-а, цялостните анимации, цвета на някои менюта и тяхната подредба. От към камера не виждам разлика. Има допълнителна опция digital balance и не знам дали си внушавам, но регулирането на цветовете е по- добре от преди (на самия дисплей). При мен лагва quick search-а (където на home screen-а драгваш с пръста надолу) - на 8цата не лагваше. И мисля че това е, което съм забелязъл. Разлика в дневната издръжливост на батерията не виждам. Като цяло минимални бъгове - нищо фрапантно за сега.
[-] 1 потребител изказва благодарност на andreuwz за това мнение:
  • yoshimitsu356
Цитирай
#89

И аз ъпдейтнах. Като цяло не усещам няква голяма разлика, повече визуална. Ще видим как се държи батерията, все още нямам впечетления, понеже преди малко го инсталирах. Лагването което колегата спомена по-горе в quick search при мен го няма.
п.п. след ровене в телефона ми се струва, че работи по-бавно.. Направих му тестове с antutu i geekbench и резултатите са по-слаби... Явно ще си връщам 8-цата.
Цитирай
#90

Колеги и аз съм с p 20 на виваком но все още нямам актуализация.Имате ли някакви идеи защо е така .Благодаря предварително за мнението ви.
Цитирай
#91

а междр дугото как става връщането
Цитирай
#92

Не знам, и аз опитвам някви методи, но за сега неуспешни. Явно ще се наложи да поизчакам. Батерията за мен държи по-слабо от преди.
Цитирай
#93

Направи му един фактори ресет и ще се оправи.
Цитирай
#94

Направил съм го. След всеки голям ъпдейт реесетвам и си слагам всичко наново.
Цитирай
#95

Фактори или хард ресет направи? Smile
Цитирай
#96

Нулиране през менюто.
Цитирай
#97

Там ти е грешката
Цитирай
#98

https://youtu.be/e91IisPjaZ4

Направи го така.
Фактори ресет - изкоренява всичко.
Хард ресет - някой път остават файлове от старата версия, които сбозват новата.
Цитирай
#99

Сега го направих така и ще разберем дали има разлика, до като съм почивка, че го ползвам и за служебни неща... Мерси Smile
п.п. и пак ми се вижда, че пада бързо батерията. За 1 час на екран, при положение, че не играя игри на телефона и батерията ми е на 75%... Приложенията ми са същите каквито ползвах и на андроид 8. Имам чувството, че всеки телефон колкото повече го ъпдейтват, толкова повече го скапват, че новия модел да изпъкне пред него..
Цитирай

Изчакай няколко дни батерията да свикне с новата версия. Така е, един ъпдейт е ок, друг боза.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)