Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации на Huawei P20

Майтап няма.. Ама с винетката май щеше да стане по-бързо. Пробвам по сто пъти на ден.. Като дойде после ще се ядосвам на ъпдейта.
Цитирай
Аксесоари

Аз лично с радост бих се върнал на 8-цата.. Не знам какъв зор имате за 9-ката. Преди със същите приложения и сходно ползване на телефона вечерно време се прибирах с по 50-60% батерия, сега с около 20-30%... Мина 1 седмица и батерията не се нормализирва. Нито усещам да е по-бърз, нито да е по-плавен.. като цяло никаква положителна черта в тоя ъпдейт на този етап... Едвам докарвам до 4 часа скрийн тайм. Батерията се съмнявам да се е скапала, точно след ъпдейта, като се има в предвид, че е сменена Септември месец, гаранционно от хуавей.
Цитирай

(2019-01-05, 15:50:29)plamend93 написа:  Аз лично с радост бих се върнал на 8-цата.. Не знам какъв зор имате за 9-ката. Преди със същите приложения и сходно ползване на телефона вечерно време се прибирах с по 50-60% батерия, сега с около 20-30%... Мина 1 седмица и батерията не се нормализирва. Нито усещам да е по-бърз, нито да е по-плавен.. като цяло никаква положителна черта в тоя ъпдейт на този етап... Едвам докарвам до 4 часа скрийн тайм. Батерията се съмнявам да се е скапала, точно след ъпдейта, като се има в предвид, че е сменена Септември месец, гаранционно от хуавей.

При мен се нормализира вече. Изчакай още малко и ако не се оправи при теб върни фабрични настройки на телефона. 
Определено 9-ката е по-оптимизирана. 
Има неща, като ГАЛЕРИЯТА, който не ми харесват ама ще свикна.  Visslar
Цитирай

Има ли още, със 8 или съм само аз?
Цитирай

Няма нищо ново.. До 7 казаха че ще го пуснат, да се надяваме че до вечерта ще го получим.

Huawei P20
Цитирай

(2019-01-07, 12:00:22)moro4321 написа:  Има ли още, със 8 или съм само аз?

споко, има Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай

Има има.. Аз на ден поне по 15-25 пъти проверявам, но и при мен все още нищо?
Цитирай

И при мен няма

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай

Излезе Smile От настройки вижте, от Hicare първо излезе че няма.

Huawei P20
Цитирай

При мен никъде няма нищо все още
Цитирай

Аз не издържах и го пуснах през FF, 45 минути и готово.

Sony Xperia Z1 Comapct Black
Sony Xperia Z5 Green
HUAWEI P20 Midnight Blue 
Цитирай

Отидете на сим карта.Ота абдейтване .По този начин дойде при мен .През проверка за актоализация не ми излизаше до преди час.Направих това и дойде.Поне при мен стана по този начин.На виваком съм
Цитирай

Все още нищо. При вас как е?
Цитирай

Дръпнах го, батерията мисля че е добре. Забелязвам, че преди свободната рам беше към 2,5-2,7гб, а сега е към 1,6-1,8. Само при мен ли е така?

Huawei P20
Цитирай

(2019-01-07, 18:53:39)VALMISH написа:  Отидете на сим карта.Ота абдейтване .По този начин дойде при мен .През проверка за актоализация не ми излизаше до преди час.Направих това и дойде.Поне при мен стана по този начин.На виваком съм

Това нещо не го разбрах... Не виждам такова меню СИМ изобщо.. Аз ли нещо бъркам?
Цитирай

И при мен няма още. Проверих hicare, настройки.. Нищо

(2019-01-07, 20:00:16)lhunar написа:  Това нещо не го разбрах... Не виждам такова меню СИМ изобщо.. Аз ли нещо бъркам?

Да и аз нещо не го разбрах това
Цитирай

и при мен няма
Цитирай

(2019-01-07, 18:53:39)VALMISH написа:  Отидете на сим карта.Ота абдейтване .По този начин дойде при мен .През проверка за актоализация не ми излизаше до преди час.Направих това и дойде.Поне при мен стана по този начин.На виваком съм

Я разясни малко,че и аз не разбрах Smile
Цитирай

Има ли някой с Теленорски апарат да е получил ъпдейта,  защото имам подозрения че оператора ни бави май. Сега погледнах в съседния форум на P20pro и там колегите с Теленорски бройки все още нямат 9-ката като от съпорта на Хуауей са казали че по IMEI са одобрени за ъпдейта но оператора го бави.
Цитирай

(2019-01-07, 22:49:17)xelibry написа:  Има ли някой с Теленорски апарат да е получил ъпдейта,  защото имам подозрения че оператора ни бави май.
Аз съм на Теленор и нямам ъпдейт, но не мисля, че е от оператора. Моят приятел е с Mate 10 pro също на Теленор и получи ъпдейта, пък при мен все още няма нищо.
Цитирай

На Теленор съм. Ъпдейта дойде на 28.12

Изпратено от моят EML-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Явно ще си чакаме ... и след 7ми даже.  Angry
Цитирай

При мен нито през настройки, нито хай кеър, нито през ота ъпдейт от сим.. На виваком съм и още си чакам.
Цитирай

Ами и аз съм на теленор и си чакам.
Цитирай

Аз съм на Теленор и получих ъпдейта около Нова година, но апарата е купуван от Виваком, ако е от значение

Huawei P 20 blue
Samsung S8 Orhid grey
Samsung S10+ Prism Black
Samsung S21 Ultra Silver
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)