Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Закупуване на нов телефон!!!
#1

В момента ползвам P9 lite VNS-L21 . Много съм доволен от телефона издръжливост, софтуер и т.н. Доволен съм от марката и се колебая между P smart, P20 lite, но чета и добри отзиви за Nokia 7 plus. Телефона ще се взима на преференциална цена от Моб. Оператор като за P20 lite  ми искат 460 в брой. Телефона се ползва на 100% камера, музика, органайзер интернет, видео, разговори, така че ми трябва най-доброто в момента за тези пари. Искам да е актуален поне  в следващите две години откъм софтуер и да не лаги, защото вече накрая на втората година откакто имам телефона (P9 lite) нито лаг нито нищо и все още получавам ъпдейти така че разчитам на вас за избора!!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз избрах P Smart. P20 Lite го пропуснах заради ноч-а, a Nokia-та е супер, но е с доста големи габарити. Предпочитам телефон с голям дисплей и компактни размери. Най-доброто за парите си е P Smart или почти еквивалентния на него Honor 9 Lite.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#3

Nokia 7 plus е твоят телефон . Сток андроид с android one програмата което значи , че ще получаваш постоянни ъпдейти . Даже е в списъка на гугъл за анфроид P бетата . Батерията е доста издържлива . Прекрасна камера ( на тъмно нито един от P smart , p20 lite и 7 plus ) няма да снима добре .

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#4

С две ръце и два крака съм за P20!!! Нямам думи да опиша какви снимки прави.. тук вече колкото и да не ми се иска бих казал, че е по-добър от айфон 10ката..
Цитирай
#5

Аз давам глас за Nokia 7 Plus.Отвява останалите два,даже не са му пряка конкуренция..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#6

Иво Михов аз говоря за p20 lite , а не p20. Търсих информация в Гугъл ама нещо не ми се получи какво е ноч и какви са проблемите с него ако може линк към такава тема няма да се разсърдя
Цитирай
#7

Това е прореза в горната част на дисплея. Просто не го харесвам, но всеки си има вкус. На теб може и да ти хареса.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
Цитирай
#8

Нокиа 7 плюс със сигурност, ако не ти е проблем големия размер.
Цитирай
#9

За мен ПиНокиа вече отдавна не е в списъка. Между P smart и P20 lite има голяма ценова разлика. Така че избирай спрямо бюджета. Успех :-)
Цитирай
#10

(2018-05-10, 19:31:33)borko197 написа:  За мен ПиНокиа вече отдавна не е в списъка. 

Разбира се и за мен. Не си купувай Пинокиа. Препоръчвам ти Nokia 7 plus.
Цитирай
#11

Nokia 7 Plus

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
Цитирай
#12

Може да се затвори! Избрах Нокиа 7 плюс
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)