Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi Note 5-МНЕНИЯ
#1

Тези щастливци който получиха телефона и го имат от повече време 
 нека споделят как се държи в ежедневието ,нещо все пътува този модел и реално в БГ още го няма  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Жена ми няма оплаквания, каза че е "по-хубав" от Note 4-ката. От краткия му тест преди да и го подаря, по-добър дисплей, и цветове и яркост, по-силен звук, по-стабилно държи 5гхц мрежата в къщи от стария, много по добра камера. Единствено батерията не съм тествал, но е аналогична на Redmi Note 4. Android 8.1 направо от кутията. За мен този апарат си заслужава цената.

Вечния бетатестер!
Цитирай
#3

Тези дни трябва да дойде и моят гледам ,че лети вече 
Дано да е така за дисплея яко ме дразнеше този на Note 4 трябваше си чадър за да видиш нещо когато има слънце 
Другите неща се преживяват ,и да ,ако не мине митница цената ще е супер ,но живи здрави ще видим
Цитирай
#4

Телефона е голяма стъпка напред в сравнение с Ноте 4 и без съмнение много притежатели ще преминат към Ноте 5, включително и аз. Особено камерата радва много, огромен ъпгрейд в сравнение с посредствените камери в Ноте 3 и Ноте 4.

В момента се очаква сравнение между камерата на китайската и глобална версия на Ноте 5. Според слуховете китайската версия е с по-добра камера.

Също така до един месец цената на 4/64 версия би трябвало да достигне нормалните 200 долара.


Цитирай
#5

А дали ако се флашне директно глобален стейбъл на китайски стейбъл ще мине номера,а и не мога да намеря глобален с орео,
Цитирай
#6

Вероятно ще се брикне. Пускай заявка за отключване
Цитирай
#7

Не е при мен,иначе до сега да съм махнал целия ми софтуер
Цитирай
#8

Изчакай поне да пуснат кернел сорс-а
Цитирай
#9

Мойте 2 броя пристигнаха днес директно в пощенския клон. Ще дам отзиви тия дни как се държат.
Цитирай
#10

Повече мнения за Xiaomi Redmi Note 5 тук: http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=888930

 
Цитирай
#11

(2018-05-18, 13:35:05)heis3nberg написа:  Мойте 2 броя пристигнаха днес директно в пощенския клон. Ще дам отзиви тия дни как се държат.

Чудесно! Виждам вече поне 5 човека във форума притежават телефона. Предлагам след две седмици модератора да пусне тема/анкета за преброяване. Така ще имаме и собствен раздел по-скоро. Без съмнение апарата ще бъде голям хит!


Цитирай
#12
Sad 

Пристигна най сетне така заветната Global version 4/64
Първи впечатления от няколко часовото ползване. Телефонът се държи добре дисплеят определено е класа над note 4 ,
работи бързо и безпроблемно ,пипнат лицев панел изглежда даже стилно отзад е .....всички си го знаем и камерата го довършва ,но един Нилкин оправи нещата,
пасна добре впрочем за тези който се чудят какъв кейс да купят ,даже взе да ми харесва  Smile
Камерата е супер особено през деня, на тези който обичат да щракат ще им допадне 
идва си със скъпият сензор Самсунг 
Батерията държи доволно за такива като мен които не играят игри ще издържа по два дни 
Добър телефон за тези който искат голям дисплей на прилична цена с добър хардуер
Цитирай
#13

(2018-05-18, 14:27:30)milenvn написа:  Чудесно! Виждам вече поне 5 човека във форума притежават телефона. Предлагам след две седмици модератора да пусне тема/анкета за преброяване. Така ще имаме и собствен раздел по-скоро. Без съмнение апарата ще бъде голям хит!

Мисля, че всеки може да пуска анкети
Цитирай
#14

^ Страхотно! Винаги съм смятал, че това е привилегия на модераторите Smile

П.П. Опитах се да пусна анкета, но никъде не ми излиза опцията да попълня въпросите за анкетата. Явно все пак има ограничения и само при  модераторите са всички опции...


Цитирай
#15

А моят още го няма с DHL... Вчера е пристигал в Англия с UPS. Дано дойде в понеделник. Много чакане повече от месец вече.

 Xiaomi RedMI Note 2 -> RedMi Note 5
Цитирай
#16

Значи твоя и на дъщеря ми са в една пратка. Big Grin Goldway явно изпраща пратките веднъж седмично. Вчера бяха в Англия но все още няма инфо от DHL, че са тръгнали. Поръчах го на трети май и доста се проточи доставката.
Цитирай
#17

Просто лъжеха ,че го имат наличен ,на мен ми предложиха китайска версия и отказах ордера 
Както се казва- в търговията всичко е позволено-  Smile важното е ,че пътуват вече
Цитирай
#18

Благодарение на колегата suffer, вече имаме тема/анкета- Клуб на собствениците на Редми Ноте 5! Моля всички настоящи и бъдещи притежатели да гласуват, за да може скоро да имаме собствен раздел за този невероятен телефон: Анкета/ Клуб на притежателите на Редми Ноте 5!


Цитирай
#19

(2018-05-18, 14:35:01)puluks написа:  Пристигна най сетне така заветната Global version 4/64
Първи впечатления от няколко часовото ползване. Телефонът се държи добре дисплеят определено е класа над note 4 ,
работи бързо и безпроблемно ,пипнат лицев панел изглежда даже стилно отзад е .....всички си го знаем и камерата го довършва ,но един Нилкин оправи нещата,
пасна добре впрочем за тези който се чудят какъв кейс да купят ,даже взе да ми харесва  Smile
Камерата е супер особено през деня, на тези който обичат да щракат ще им допадне 
идва си със скъпият сензор Самсунг 
Батерията държи доволно за такива като мен които не играят игри ще издържа по два дни 
Добър телефон за тези който искат голям дисплей на прилична цена с добър хардуер

Задната камера не е ли Sony? В Алиекспреса си пишат че е Sony..Или пак слагат каквото има под ръка.
Цитирай
#20

Sony е на индийската версия. Китайската/глобалната е със сензор на Самсунг. Описанието вероятно е останало по погрешка.


Цитирай
#21

Глобалната не е ли всъщност индийския вариант
Цитирай
#22

Не. Глобалната/китайската са на практика едни и същи. Индийската е друг модел за друг пазар и въобще нямаме достъп до нея.


Цитирай
#23

Това е на глобалната Samsung S5K2L7 of
12 megapixels and aperture f/ 1.9 
Цитирай
#24

Индийските са с на сони,китайския варант е с боклуците на самсунг
П.п и както няма достъп до индийския вариант и така е с неколкократно повече продажби в алито.защо направиха такава манджа с грозде вари ги разбери тези от шайоми
Цитирай
#25

Те още по малко биха те разбрали така ,че сте квит
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)