Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nokia 6.1 - впечатления и проблеми
#26

Че кой ще прави реплика на китайски телефон?
Хората по-нагоре ти обясниха защо би могло да се получава това.
Цитирай
Аксесоари
#27

Не е реплика, просто има версия за китайския пазар, но малко ме съмнява това да е случая.
Цитирай
#28

Телефона е супер и е номер 1 в този клас.А до колегата с xiaomi-то , явно нищо не разбираш от телефони (без да се обиждаш).Нокията превъзхожда всеки друг телефон в средния клас,а да не говорим че подобна конструкция няма да намериш за тия пари.Вчера сравнявахме камерата на нокията с тази на lg  g6  и почти няма разлика.Не се чудете и го взимайте,няма да съжалявате!
Цитирай
#29

И аз вече я ползвам 8м и съм доволен обаче имам един проблем и се чудя дали да я нося в сервиз или така да я ползвам така.
Проблема е че не чувам достатъчно силно хората с които говоря, повечето време съм заобиколен от шум и почти не чувам какво ми се говори по телефона, а ако го държа с рамо никой не ме чува какво говоря.
Вие какво ще кажете?

Изпратено от моят TA-1033 с помощта на Tapatalk

За сравнение ползвах един ден на жената телефона сони хперия ха1 и там имах чувството че напрово крещят по мен.

Изпратено от моят TA-1033 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#30

Ми като го взех, се чуваше кристално силно и ясно. С някой от ъпдейтите го резнаха звука, подозирам софтуерно. На шумно вече е мъка. В сервиз няма да помогнат. Може на съпорта да пишеш...
Цитирай
#31

Писах казаха че не могат нищо да направят и сега се чудя какво да правя.

Изпратено от моят TA-1033 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#32

Здравейте! Извинявайте, че пиша в тази тема, но искам да попитам дали познавате някой, който търди да закупи Nokia 6.1? Продавам чисто нова и ще се радвам ако може да съдействате. Благодаря предварително! ?
Цитирай
#33

(2018-09-07, 09:50:43)DaDidaDi написа:  Здравейте! Извинявайте, че пиша в тази тема, но искам да попитам дали познавате някой, който търди да закупи Nokia 6.1? Продавам чисто нова и ще се радвам ако може да съдействате. Благодаря предварително! ?

Сложи го в раздела за продажби
Цитирай
#34

Здравейте, от около месец имам телефона и ми прави впечатление, че сигнала е много зле. От 4g пада на пада на 3, дори на 2g на места, където има покритие и то доста добро. За сравнение другият телефон, Мото Г5с с карта на същия оператор си държи стабилно обхвата, никога не е стигал до 2г.

Galaxy S24 ultra 512gb
Цитирай
#35

Абе май нещо омазаха с ъпдейтите - в началото и звука при разговор беше силен и ясен, и сигнала беше ОК, ама някъде Юли-Август нещо о*раха работата - на шумно не мога да чуя нищо и сигнала при пряка видимост на клетки - 69%... Да се надяваме, че ще ги оправят с ъпдейт.
Цитирай
#36

С две думи като цяло съм много доволен, добра батерия, дисплея е с много добра и ясна картина обаче тези проблеми със слушалката и тъпия микрофон са изнервящи

Изпратено от моят TA-1033 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

Sten_87 на кой оператор си? И аз съм така на а1 и сега е в сервиза и го чакам.

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
Цитирай
#38

pa6kyl на Виваком съм. А от колко време е в сервиза, че утре се прибирам от почивка и мисля да го нося.

Galaxy S24 ultra 512gb
Цитирай
#39

Ами 1 сед. е минало, след празниците ще ходя да проверявам дали е дошъл.

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
Цитирай
#40

Не са го отваряли, нищо му нямало. Значи е от А1 мрежата.

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
Цитирай
#41

А има ли някаква разлика в обхвата, че моя сега като се прибрах гледам държи добре.

Galaxy S24 ultra 512gb
Цитирай
#42

Нямам проблеми с обхвата в къщи 4G е, утре ще го пробвам навънка да видя как е.
Но няма да има разлика, те нищо не са правили по тела.

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
Цитирай
#43

Все пак какво си мислиш че ще направят, ресват телефона и това е.

Изпратено от моят TA-1033 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#44

Открих ключа от палатката - изчистих слушалката и звукът отново е силен и ясен... Беше се натрупала някаква клес.
Цитирай
#45

Здравейте, използвам телефона от два месеца и от известно време говорителят отдолу почна леко да пращи, случайно да има някой със същия проблем?
Цитирай
#46

И аз колега Tape1max, на някои клипчета от тубата.

А аз имам проблем с оригиналното приложение за камерата от последния ъпдейт от googal play , като направя снимка малко размазана и постоянно обработва снимката, няма махане. И още един проблем с батерията, от както му върнах фабричните настройки батерията държи 1 ден. При вас така ли е?

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
Цитирай
#47

Относно проблема с камерата, при мен се оправи след като деактивирах и активирах приложението на ново. Тъпаците от подръжката ме караха да чистя кеш и да рестартирам телефона сякаш аз не се бях сетил.

Galaxy S24 ultra 512gb
Цитирай
#48

Аз бях с гугъл камерата но има много настроики които не ги разбирам, само ми хареса че може да прави 360 снимки и замагляване на заден фон. Ти сега кано написа, че се е оправила нокиа камерата ще я сложа и нея.

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
Цитирай
#49

Sten_87, разбрах къде е проблема при мене - запаметяваха се снимките в картата, а тя не е мн бърза, сега се запаметяват в тела и нямам проблеми.

ZTE Blade III, Alcatel Idol 2, Lenovo A7000-a, Nokia 6.1, Realme 8
Цитирай
#50

Ами при мен пак се появи проблема и сега съм си върнал старата версия, като съм забранил актуализация на камерата.

Galaxy S24 ultra 512gb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)