Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi MI 8/ MI 8 EE/ MI 8 SE- Покупка

Не мисля, че се продава официално тук. Той си е за китай
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • borko197
Цитирай
Аксесоари

(2018-10-18, 16:12:52)BGDropche написа:  От къде в България може да се закупи Mi 8 Explorer Edition?

https://mobisector.com/index.php?route=p...uct_id=287

Няма интерес към EE, за какво ти е?
Цитирай

Нещо за Mi 8 Lite/Youth да кажете ? Някой има ли го, гледам камерата е като тази в Mi 8. По ревюта не е кой знае какво, особено вечер, дали в бъдещи ъпдейти ще се оправи ?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

ако е същата е много вероятно да е като на Pocophone - без OIS и съответно кадрите да са съпоставими, както и може да се сравнява с Mi 8SE

плюсът на Поко е, че му работи camera2api По подразбиране и може да му се сложи Гугъл камера без отключване и root
Цитирай

А на този не може ли да му се сложи лесно гугъл камерата ? Иначе електронната му стабилизация е супер. От къде мога да го поръчам с DHL без да минава митницата ? Тук цената е добре, но няма тази опция за доставка.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай

@suffer camera2api работи и на Ми8 по подразбиране.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Благодаря. Не знаех
Цитирай

Странното е защо BSG GCam mod няма проблем с цветовете на Poco F1, a на Mi8 ги вади десатурирани с настройки по подразбиране.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Mi8 Black128gb/Xiaomi.eu MiUi10 Beta
Цитирай

Пристигна новият ми Mi 8 Global version от алиекспрес Xiaomi online store изпратен на 13.10 и получен на 19.10.2018. Неразпечата кутия 6 GB ROM, 128 GB RAM Blue с надписи по кутията на Английски Global version. При пускането се обнови от MIUI 9.6.7.0 до MIUI 10.0.2.0 Global ROM, bootloader е заключен. Не съм заплащал мито и такси. Получен директно в пощенският клон.
[-] 3 потребители изказват благодарност на JovaniJo за това мнение:
  • milenvn, morfei1, suffer
Цитирай

(2018-10-22, 10:11:51)JovaniJo написа:  Пристигна новият ми Mi 8 Global version от алиекспрес Xiaomi online store  изпратен на 13.10 и получен на 19.10.2018. Неразпечата кутия 6 GB ROM, 128 GB RAM Blue с надписи по кутията на Английски Global version. При пускането се обнови от MIUI 9.6.7.0 до MIUI 10.0.2.0 Global ROM, bootloader е заключен. Не съм заплащал мито и такси. Получен директно в пощенският клон.

Възможно ли е един линк да споделиш от продавача от който си го закупил. Благодаря!
Цитирай

Xiaomi Online Store, вероятно е този: цък

 
Цитирай

Здравейте, колебая се между mi 8 и pocophone. Дилемата идва, че ми 8 от теленор ми излиза същите пари като poco на свободно. Дайте съвет относно избора.

Nokia E7 --> HTC Desire X --> Samsung S6 32gb --> Xiaomi MI 8
Цитирай

Ми 8 има AMOLED, OIS, Стъклен гръб, 4G+ (за по-високи скорости на мобилния интернет)
Покофон има по-издържлива батерия 3.5мм вход за слушаки, поликарбонатен корпус.

ако можеш да ги видиш двата един до друг и не ти пука за дисплея...бих казал поко, ама като питаш в раздела за ми 8.. не очаквай правилния отговор Smile

Същото ще е ако питаш и в раздела за поко.
по измежду двата бих ти казал да вземеш Mi Mix 2s (печелиш дизайн, който не се вижда под път и над път, безжично зареждане)
Цитирай

Поко има и FM. По-добре изчакай Mi mix 3. СЛед няколко дни е представянето.
[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Здравейте пичове, намислил съм да си взема едно ми8 от ми глобал стор, та въпроса ми проблем ли е че е с ”глобал ром”, а не глобална версия. Отваряна ли е кутията за да се инсталира някакъв ром или не. Също така четох за някакви китайски реклами в телефона някой може ли да каже вярно ли е? Благодаря предварително!
Цитирай

Глобал ром-а ще бъде с отваряна кутия и отключен bootloader. Рекламите са в китайския ром, при Глобал ром-а не знам да има реклами към момента.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Mi8 Black128gb/Xiaomi.eu MiUi10 Beta
Цитирай

точно в глобалния има някакви
Цитирай

Възможно е. При мен:

MIUI System app or MSA - въобще липсва в настройките, предполагам е премахнато
Settings > Additional settings > Authorization and revocation > MSA > Revoke authorization

Personalized ad recommendations - е спряно
Settings > Additional settings > Privacy > Ad services > Personalized ad recommendations

Ако на някой му пречат или има съмнения, може да провери на тези две места дали са активни въпросните настройки.

Mi8 Black128gb/Xiaomi.eu MiUi10 Beta
[-] 1 потребител изказва благодарност на morfei1 за това мнение:
  • suffer
Цитирай

Лошото е, че дори да се деактивират въпросните настройки рекламите продължават. Най-вече в приложенията Music и Mi Video. Според мен това се случва след преминаване на региона Индия(за други не знам) после и да сменяш региона рекламите си остават, и се появяват още на различни места.

П. П. става дума за глобалния ром.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

При Xiaomi.eu тези приложения са премахнати по default.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

Mi8 Black128gb/Xiaomi.eu MiUi10 Beta
Цитирай

Аз съм с Global Rom и китайски реклами до сега не съм засичал, но и не ползвам Mi Music и Mi Video.
Може би е още рано за заключения, тъй като го ползвам от 1 седмица, но обмислям да премина към Xiaomi.eu по нататък ..

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай

Какво представлява xiaomi.eu? Извинявайте но съм невеж към тези неща.
Цитирай

Неофициален многоезичен ROM, базиран на китайския официален. Чака Ви доста четене!
https://xiaomi.eu/community/forums/miui-...eases.103/
https://xiaomi.eu/community/threads/miui...ase.47170/
https://xiaomi.eu/community/threads/8-10-25.47205/
Цитирай

А какви са недостатъците от ползването на официалния китайски ром? Изключвам разните добавени китайски приложения (така или иначе ще ги махна) и това, че няма български (така или иначе телефоните ми винаги са били само на английски). Някакви други проблеми има ли?

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Последно когато го ползвах нямаше инсталиран Google play,би трябвало все още да е така. Проблема се решава с флаш на gapps (по-добрия вариант) или инсталиране на google installer
[-] 1 потребител изказва благодарност на NikolayBUL за това мнение:
  • e34v8
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)