Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC U12+ представен на 23.05.18
#26

(2018-07-20, 21:14:19)bobytsekov написа:  @TK3C Мисля, че прекалено влизаш в някакви филми.
Когато натиснеш физическия бутон с поредното от един милион натискания, то той в крайна сметка подава просто някакъв електрически импулс някъде. Същото се случва и със сензора за натиск, само че физическото натискане е по-различно. Едно и също се случва и в двете ситуации, пътят по който го постигаш има малка разлика. А и както @stenlius ти каза, управлението на бутоните е на достатъчно ниско ниво, за да не е проблем ресетването.

Ходи обяснявай, то като някой е решил да прави от мухата слон...
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-07-20, 21:14:19)bbytsekov написа:  @TK3C Мисля, че прекалено влизаш в някакви филми.
Когато натиснеш физическия бутон с поредното от един милион натискания, то той в крайна сметка подава просто някакъв електрически импулс някъде. Същото се случва и със сензора за натиск, само че физическото натискане е по-различно. Едно и също се случва и в двете ситуации, пътят по който го постигаш има малка разлика. А и както @stenlius ти каза, управлението на бутоните е на достатъчно ниско ниво, за да не е проблем ресетването.

А аз да повторя отново... за какво "фрийзване" става дума и какво е това нещо? Rolleyes Big Grin

Не смятам да влизам в технически спор с теб след прочита на горе написаното. Просто няма абсолютно никакъв смисъл. Аз така или иначе нвма да си купв това технически недоразумение още повече че и отзивите на 4пда не са добри и телефона не се приема добре на руския пазар. Просто споделям някои неща които не ми правят никак добро впечатление. А времето ще покаже покаже кой крив кой прав.
Цитирай
#28

Май четем по различен начин отзивите в 4pda Smile Все още единици го имат в Рйсия, а видео ревютата са безсмислени Smile И въобще не е недоразумение Smile
Цитирай
#29

А и то като че ли руският пазар е върхът на оценките, каквито и да са отзивите.

Аз също не намерих негативни ревюта из 4pda, по-скоро стандартни.
Цитирай
#30

Аз пък, които и ревюта да съм чел, на всякъде имаше оплаквания от чувствителните на натиск бутони. Но пък скоро четох, че пускат ъпдейт, който уж подобрявал работата им.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#31

С бутоните просто трябва да се свикне Smile Някои го правят по-бързо, други по-бавно Smile
Цитирай
#32

Ей сега отварям кутията
Цитирай
#33

Очакваме впечатления.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
Цитирай
#34

(2018-07-23, 19:58:19)debel78 написа:  Ей сега отварям кутията

И вече някакви впечатления ?
Цитирай
#35

Много добър. Единственият му недостатък според мен е, че ми е хлъзгав. Което ще се оправи с нов калъф.
Цитирай
#36

Сензитивните бутони как са? А ориентировъчен sot?

Изпратено от моят SM-G935F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

Няма разлика от физически бутон. Днес 3часа и 50минути и е на 45% . Само на два заряда е
[-] 1 потребител изказва благодарност на debel78 за това мнение:
  • whitehart
Цитирай
#38

(2018-07-28, 18:01:37)debel78 написа:  Единственият му недостатък според мен е, че ми е хлъзгав.

Масов недостатък, дано по-скоро намерят по-свестен материал от стъклото. Защото оправданието с безжичното зареждане не е напълно валидно, а и не е най-великата екстра - зареждаш веднъж и предимно вечер, ама държиш цял ден в ръката.
Цитирай
#39

Страхотен телефон  Smile  За няколко минути свикнах с бутоните и няма никакъв проблем с тяхното ползване   Wink
Цитирай
#40

Батерията как е?
Цитирай
#41

С една идея по-добре от U11, но чудеса не стават Smile Около 5 ч. СОТ ? Каквото и да си говорим, за който и да е смартфон, всяка вечер се налага да се зарежда, за да може да издържи със сигурност и следващия ден Smile При условие, че го използваш пълноценно, а не само за телефония Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)