Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Много са си съществени: предната камера е в пъти по-добра, много по-красив е. Безжично зарядно в комплекта. Друга цветова гама, слайдера, софтуера за камерата out of the box...
Знам, че в един момент нещата опират само до дизайна, но микс 3 повече ме влече.
Цитирай
Аксесоари

Чааакай, чакай - наричаш безжично зарядно в комплекта, което струва 15$ и различната цветова гама и софтуера за камерата out of the box съществени разлики? Стига, бъди малко по-сериозен.
Единствените 2 съществени разлики да предната камера и АМОЛЕД-а, това е. А то определено не струва 400лв разлика.
Ако бяха изчакали да му сложат 855 и по-хубава задна камера вече нещата щяха да са различни. Да не говорим, че (може би) доста от хората няма да са доволни от живота на батерията с тази 3200мАч на 6.4" екран, но ще видим.
Истината е, че Шаоми просто избързаха за да имат и те слайдър, това е.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • MapTo_D
Цитирай

съществено е всичко, което е от значение за даден човек.
Ти като го викнеш това зарядно за 15$ има да го чакаш 1-2 месеца. По-добре да си е в комплекта.
А и 400лв разлика може да е много, но е казано: "Кефа цена няма"
Давал съм и преди 100лв само за дизайн, ако имам възможност бих дал и повече стига да смятам, че моделът си струва.
Не искам ноч, не искам проблеми със сензора за близост и съм свикнал на по-добър екран от това, което предлага микс 2/2s - 515 нита.
Това с 400-те лева разлика малко си го изсмука от пръстите:

356.04$ за 6/64 mix 2s - 607лв
547.04$ за 6/128 mix 3 - 932лв

и дори не сравнявам 128гб версии, а най-евтини версии
Да не говорим, че няма черен микс 2 6/128 в али, а най-евтиния бял е 415,78$, което е 708лв.
Може да се повтарям, ама разликата от 200лв е допустима.

А това за слайдъра... нищо общо няма неговата технология с Виво и Орро, както и с това, което се опитаха да пуснат от Леново след Xiaomi, така че имаме и иновация в това отношение. Микс 3 ще падне още. все пак е на 3 месеца телефон, което също прави цената несравнима, независимо от покриващите се характеристики
Цитирай

Сега, ако искаш да си говорим като малките деца ок. Що за глупости е съществено е, това което е от значение за даден човек, ми не, не е съществено. Това, че за някой е важно нещо не го прави съществено.
Сега разбирам, че искаш евентуално да го купиш и да си оправадеш покупката, но самият телефон е безсмислен и не предлага нищо повече, както от Mix 2S, така и от Mi8 на значително по-висока цена и модела не си струва. Всеки си преценява, разбира се. Аз го гледам обективно и безпристрастно, с нетърпение го чаках, но след като ми пробутват MIX 2s и Mi8, но в различна опаковка ще пропусна.

Иначе в Али най-евтиния бял 2S е 373$, което са 636лв. а 6/64 33$, което са 570лв. а аз гледма най-евтините версии. Така че това 200лв ти си го изсмука от пръстите. Smile
Не знам защо реши, че ще имаш проблеми със сензора за близост на 2S, а не на 3? Big Grin

Абе в крайна сметка щом те кефи си го взимай, няма лошо. Нали това е важното - да ни харесват телефоните ни.

От друга страна, наистина цената ще продължава да му падне и след около 2 месеца може би ще му е доста по апетитна и определено тогава ще си заслужава.
Цитирай

Слайдера му е слабото място, доста изгледах и сравнения със honor magic 2 гледах. С времето ще се разщраква повече , дано пуснат ъпгрейдната версия със 855 и скенер в екрана. Mix 3s примерно пролетта, както стана със 2ката, и да са оправили слабите места. Иначе че е красив телефона няма спор, макар че според мен с тия задни камери ала iphone си загубиха идентичноста на микс серията

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

Защото не е вече Филип Старк дизайнера Smile
Цитирай

https://www.phonearena.com/news/Xiaomi-M...s_id112776

Тест на батерията
Цитирай

Xiaomi Mi MIX 3 5G версията ще бъде достъпна в европа на 24-ти февруари!
https://www.gizchina.com/2019/01/16/xiao...uary-24th/
Цитирай

Сигурно ще бъде Mix 3s после към лятото ще има Mix 3s pro с пръстов в екрана.

        [Изображение: androidbg.png]             
Цитирай

Цитирай

Не трябваше ли вече да представят mix 3S ? Че 3 все още държи висока цена ?
Цитирай

Защо?
Нали има микс 3 5G Snapdragon 855 с по-голяма батерия
Цитирай

Моя грешка, бях решил, че микс 3 е със снап 855
Цитирай

Очаква се всички смартфони на Xiaomi с OLED екрани да поддържат функцията DC Dimming за защита на зрението. Toвa e нoв мeтoд, ĸoйтo пo coфтyepeн път пpeмaxвa вpeднoтo зa oчитe тpeптeнe пpeдизвиĸaнo oт изпoлзвaнeтo нa ШИM и e xapaĸтepнo зa вcичĸи ОLЕD мaтpици. През месец април излезе обновяване за флагманския смартфон Xiaomi Mi 9, което добави DC Dimming функционалността. А преди една седмица вицепрезидентът на Xiaomi и ръководител на Redmi съобщи, че технологията ще се появи и в Mi Mix 3.

 
Цитирай

Разходих кучето до Sunrise за тест на 5G.  Там пък нямат изложен телефон с активирана карта за тест. Само на wi-fi

[Изображение: 20190511-095847.jpg]
Цитирай

Колеги имам някакъв проблем със моя телефон, батерията пада изключително бързо.Лягам си батерията е на 100 процента и след 7-8 часа е на 80 процента,дайте някакъв съвет какво да променя

Изпратено от моят Mi MIX 3 с помощта на Tapatalk

Meizu MX Quad-Core(FlyMe 2.4.1)/Meizu MX3(FlyMe 4.1.3.5A)
Цитирай

След последния ъпдейт ли почна така?

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
Цитирай

(2019-06-06, 13:47:24)fanscape написа:  Колеги имам някакъв проблем със моя телефон, батерията пада изключително бързо.Лягам си батерията е на 100 процента и след 7-8 часа е на 80 процента,дайте някакъв съвет какво да променя

Изпратено от моят Mi MIX 3 с помощта на Tapatalk

Провери за системни ъпдейти и ги направи колкото има. След това върни фабричните настройки и подбирай какви приложения сваляш, избягваш всякакви почистващи, спестяващи батерия или приложения борещи се с вируси, пневмония и морбили...
Цитирай

също изтрий кеша и/или данните на google play services

вероятно android system ти прави най-големия разход на батерия - не си снимал нищо от статистиките, за да имаме повече информация дали телефонът не стои буден например
Цитирай

Никакви апликации не ползвам за почиствания и такива подобни освен тази която е в телефона.Ще пробвам това със фабричните настройки.От няколко дни съм с телефона и от кутията се ъпдейтна със последният предполагам ъпдейт.

Изпратено от моят Mi MIX 3 с помощта на Tapatalk
[Изображение: c376c3f2404a3146ce1d492e072d9ee9.jpg][Изображение: be7148b5c0dc0635896cec07e318a524.jpg][Изображение: 1bcf04bdfa50e77655c8fa5505533c36.jpg]

Meizu MX Quad-Core(FlyMe 2.4.1)/Meizu MX3(FlyMe 4.1.3.5A)
Цитирай

Виж кафявото на графиката.
Проблем с обхвата имаш.
Иначе събуждането е горе-долу в норма.
Андроид системата също не взима кой знае колко проценти.
Можеш да сканираш и самата батерия през приложението Security за да видиш дали няма да каже и тя нещо по въпроса.
Иначе - виж в autostart какво тръгва с телефона. Всичко над 5 приложения може да е проблем
Цитирай

Само камерата е на автостарт,какъв може да е този проблем с обхвата?

Изпратено от моят Mi MIX 3 с помощта на Tapatalk

Meizu MX Quad-Core(FlyMe 2.4.1)/Meizu MX3(FlyMe 4.1.3.5A)
Цитирай

Ами помисли къде си бил последните 4-5-6 часа - там просто 4G клетката сигурно е много натоварена или помещението е по-изолирано с бетон, железа в него(винкели) или е много под земята..
Като цяло трябва да тестваш на 3G как се държи и ако пак е зле - вероятно просто лош късмет с оператора
Цитирай

MIUI 11 базиран на Android 10 за Mi Mix 3.
https://www.gsmarena.com/miui_11_beta_ba...-39803.php

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • milss
Цитирай

Xiaomi подготвя Android 10 за Mi Mix 3: https://www.gizchina.com/2019/12/25/thes...d-10-soon/

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)