Анкета: Важен ли е за вас жака за слушалки и къде предпочитате да е? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Все ми е тая къде е, важното е да има.
28.18%
31
28.18%
Предпочитам да няма. Ползвам безжични слушалки/Преходник
10.91%
12
10.91%
Все ми е тая има ли, или не. Ползвам безжични слушалки/Преходник
20.91%
23
20.91%
Важен е и предпочитам да е отдолу
24.55%
27
24.55%
Важен е и предпочитам да е отгоре
15.45%
17
15.45%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Важен ли е за вас жака за слушалки и къде предпочитате да е?
#26

Аз не го отричам. Просто казах, че последните години ползвам безжични слушалки. Иначе съм 100% за да имаш избор!
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • bodonance
Цитирай
Аксесоари
#27

Нека го има жака. Аз съм "за". Ползвам го.
Цитирай
#28

Не е ли редна следната корекция на отговорите, понастоящем са:
Все ми е тая къде е, важното е да има.
Предпочитам да няма/Ползвам безжични слушалки

Все ми е тая има ли, или не/Ползвам безжични слушалки
Важен е и предпочитам да е отдолу
Важен е и предпочитам да е отгоре


Реално може да има и следното:
* Предпочитам да няма/Все ми е тая, защото ползвам преходник - не е задължително при липса на стерео жак да ползващ безжични, но не е същото да го няма и да пак да ползваш слушалки на кабел.
Цитирай
#29

^ Всъщност идеята за анкетата беше да разберем колко % от потребителите държат на жакът за слушалки тъй като е на изчезване, а не кой с какво слуша музика. Но ще редактирам анкетата, като мисля, че този вариант е достатъчен:
*Предпочитам да няма. Ползвам безжични слушалки/Преходник
* Все ми е тая има ли, или не. Ползвам безжични слушалки/Преходник


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#30

Е, ако идеята е това, то моето беше само предложение. Иначе може просто да бъде от рода на: 
Държите ли на стерео жака?
* Да
* Не

* Все ми е тая
Цитирай
#31

Ако трябва да сме честни, анкетата се роди от спора къде е по-удобен жака, отдолу или отгоре, но решихме, че е добре да се "примеси" и с наболялата тема за изчезващите жакове в номите модели телефони.

Поради тази причина е така "омешена" Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на GH0STFACE за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#32

Попринцип за мене жака не е важен, защото не слушам музика на телефона, а и да слушам то е рядко, за разлика от компютъра и телевизията, но вече бих си взел Bluetooth слушалки, защото няма кабели няма нищо, а и ако искам да слушам с обикновени, има преходници.
@ghostface какво става с предложенията в темата за анкети, които даваме, няма никакъв отговор.
И защо звездите са се бъгналили незнам, показва ми, че имаш 4, а ти имаше 7 май. :Big Grin

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#33

(2018-07-19, 08:00:07)hazART написа:  @ghostface какво става с предложенията в темата за анкети, които даваме, няма никакъв отговор.
И защо звездите са се бъгналили незнам, показва ми, че имаш 4, а ти имаше 7 май. :Big Grin

Андроид БГ дава възможност на потребителите да пускат предложения за анкети в тази тема.
Молим, предложенията да са ясно формулирани и с конкретни анкетни отговори.

По-интересните предложения ще бъдат разглеждани и след одобрение на екипа ще бъдат публикувани в раздела.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#34

(2018-07-19, 07:54:10)GH0STFACE написа:  Ако трябва да сме честни, анкетата се роди от спора къде е по-удобен жака, отдолу или отгоре, но решихме, че е добре да се "примеси" и с наболялата тема за изчезващите жакове в номите модели телефони.

Поради тази причина е така "омешена" Smile

Тично така. Идеята ми дойде след тези 2 мнения на fifth_root и anatol06
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1482991
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1483003


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#35

Предположих, ма си казах да не ви занимавам с анкета.
Цитирай
#36

Аз използвам жични слушалки AKG , Seenheiser и искам жака да е от горе .
При безжичните има проблем с качеството!

Изпратено от моят Redmi 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#37

Какъв проблем имаш с качеството?
Цитирай
#38

Ами слушалките не изкарват достатъчно чист и ясен звук, басса е под всякаква критика.
Пробвах ги за около 1 час и се отказах от тях като цяло.

Изпратено от моят Redmi 5 с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на plamen3333 за това мнение:
  • HTC Explorer
Цитирай
#39

Чакай сега, какво точно си пробвал? Аз проблем с качеството нямам с безжични слушалки с поддръжка на aptx кодек и песни от спотифай с 320 битрейт. Звукът е много по добър дори от жичните дигитални слушалки от комплекта на mate 10 pro...
Цитирай
#40

Слушалките бяха sony безжични бяха не знам като цена колко пари струват.тествай ги просто качеството е друго не знам аз съм много взискателен към качеството на песните на самата музика и съм свикнал с жични и някак си безжичните са ми една идея по гадни. С две думи не съм доволен като цяло трябва постоянно да ги зареждаш не знам си какво както са казали и други колеги трябва да си носиш още едно в зарядно. Аз по цял ден слушам музика от порядъка на 8-10 часа а пък безжичните слушалки от приятел знам че издържат около четири-пет часа максимум.

Изпратено от моят Redmi 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#41

Зареждането ок. Ако слушаш flac пак ок, ама за mp3-ки под 320 кбита... Пак казвам, вземи пробвай слушалки с aptx, същевременно и телефона трябва да поддържа кодека за музика. Тогава сподели мнение за качеството. Wink
[-] 1 потребител изказва благодарност на eksoldier за това мнение:
  • plamen3333
Цитирай
#42

Предпочитам да има жак. Не ми се мисли за още една батерия.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#43

Ползвам блутут слушалки и не държа да има жак. Колкото по-малко кабели, толкова по-добре.

Изпратено от моят PH-1 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#44

(2018-11-23, 16:32:26)valkov2 написа:  Предпочитам да има жак. Не ми се мисли за още една батерия.
Зареждам си слушалките без никакъв проблем от телефона. 120 mAh е батерията им. Стигат за 6-7 часа музика.
Цитирай
#45

Абсолютно ми е все тая за жака дали ще го има или не, ползвам го само в екстремно редки ситуации за слушане на музика.
Цитирай
#46

Да, за мен е важно да има такъв жак и предпочитам да се нмира в горната лява част на рамката.

Изпратено от моят Power_5 с помощта на Tapatalk

Android потребител от април 2013 Smile
Цитирай
#47

Искам тела да има жак,въпреки че от около 2 години ползвам безжични слушалки.Много често е спасявал положението с музиката-3.5'' жакче в AUX или IN в каквато и да е апаратура с усилвател и купона продължава.И блу-тут колонката я избрах с допълнително разширение- IN 3.5''.За жалост,мисля че до година-две ще изчезне като разширителен порт!
Цитирай
#48

За мен не е важно да има, защото просто не ползвам слушалки за слушане на музика.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)