Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на Умен Часовник
#26

Няма немски, специално писах на съпорта, но не получих конкретен отговор дали скоро се очаква. Предвид, че скоро са добавили испански и руски, надявам се скоро ще се радвам и на немски.

Иначе от две седмици съм със Стратос и съм много доволен, ползвам го за бягане и колоездене. Особено удобна ми е функционалността да качвам gpx файлчета и да следвам маршрути в планината директно от часовника.

Huawei P10
Цитирай
Аксесоари
#27

Вчера четох някъде че на Gear S3 може да се качва музика. Някой има ли идея как става това понеже нали е само с безжично зареждане?

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#28

Колега часовника има Bluetooth и Wifi. С едно от двете ще да е, та да не е и с двете.

https://www.samsung.com/us/support/answer/ANS00061446/

Sent from my moto x4 using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#29

На gear s2 съм качвал музика, понеже слушах докато тичам. През Samsung Gear се качват, там показва начина. Във всички случаи става безжично.
Другото което е, че може да се ползва и на други устройства с андроид, 100% потвърдено.
Въртящият се ринг е много удобен, само него ползвах предимно. С тъч срийн и копчета е неудобна работа.
Tizen наистина е ограничен от към приложения.
Цитирай
#30

Преди два дена поръчах Gear-a. Днес ми звъннаха да кажат че е пристигнал от Варна понеже аз съм от Русе. Утре сутринта ще отида да го взема преди работа.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#31

radiance a3 smartwatch? ~ 50€?
https://marveljoy.com/products/radiance-...2665897006
https://www.magicube.shop/collections/el...2172928043
https://nancystore.us/products/radiance-...5104368750
Някой ползвал ли е такъв часовник ?
Преличами на Samsung Gear 3 Blush

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#32

Абсурд да е нещо свястно за тези пари...

Samsung Galaxy S24+ Onyx Black 12/512 GB
Цитирай
#33

Вчера взех Геар 3 фронтиер от виваком гпс-а не му работи чета че и други хора имат този проблем,някой ползва ли го да каже как е?

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#34

https://eu.community.samsung.com/t5/Smar...d-p/141528

Тук един човек е описал много подробно проблема си и решението. Накратко GPS модула се е оказал развален и гаранционно са му го поправили и всичко е било наред. Ако не работи отиди да ти го подменят/поправят.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#35

Благодаря,оказа се че като е свързан с телефона ползва неговия ГПС,но явно през блутут му е трудно,като ги разкача локализира без проблеми.Щях да го връщам добре че се зачетох,а принципно часовника става,но според мен са много пари за нещо което може да се купи за по малко,батерията мах 2 дни със слабо ползване,с две думи всеки ден на зарядно....за тези пари по добре друга марка.

Оправих си Нота....най-после...>>>>>
Galaxy nexus......>>>Galaxy tab || 7.0^^^^Xperia Z3...И други неща вече...
Цитирай
#36

И другите марки, които предлагат сходни услуги, батериите им държат по толкова, че и по-малко.
Цитирай
#37

Аз вече втори ден съм с Galaxy Watch-а и смея сериозно да твърдя че живота на батерията е повече от изненадващ за мен. Когато го извадих от кутията имаше 82% батерия ( вчера в 12:00 го стартирах за първи път ). Цял ден си играх да го разучавам, настройвам, тествам всичко възможно което може да се тества. Днес вече 24 часа по късно съм все още на 46% батерия и с тези темпове днескашният ден ще ме изкара и утре по някое време слетобяда може би ще го сложа за първо зареждане.

[Изображение: 23047311.jpg]

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#38

^
Я дай един скрийншот на батерията на часовника, чрез приложението.
Цитирай
#39

Това ли имаш в предвид? Така като гледам към 1 и нещо съм го пуснал за първи път вчера. Не знам защо 12 ми е бил в акъла Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#40

CuBG, от къде го докара? На мен не могат да ми го доставят преди седми септември.
Цитирай
#41

Не живея в България. На снимката се вижда колко е часът при мен и отдолу в левия ъгъл съм сложил Българското време Smile

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#42

(2018-08-23, 10:27:39)sapiora написа:  И другите марки, които предлагат сходни услуги, батериите им държат по толкова, че и по-малко.
Поразгледайте на ГАРМИН.  Аз със един Вивоактив джитках още преди тия китайци да знаят какво е цветно ел.мастило..

[Изображение: Garmin-Vivoactive-Smart-Watch-with-Heart...onitor.jpg]

Moto Edge 30 Neo // Chromebook //  Мi NOte 10
Dropbox - До 100 GB свободно място за файлове: http://db.tt/aK2wrMQl
Цитирай
#43

Имам малко по-реален резултат от батерията на часовника. В неделя на обяд го включих за първото му зареждане и го откачих около 14:00 от тока. Слетобяда  ходих да бягам и цяла вечер спах с него, целия Понеделник бях на работа с него като го използвах сериозно за разговори и прочие, слетобяда пак ходих да бягам и спах цяла вечер с него. Днес Вторник отново цял ден бях с него и слетобяда последно бягах и остана на 20% батерията и сега е на тока да се зарежда за да мога да го сложа преди да легна ( нося го вечер за да ми слети сънят ). Общо взето съм доволен Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#44

Здрасти колега CuBG, galaxy watch, има ли микрофон и говорител може ли да се говори по него самостоятелно, ако да речем телефона се зарежда в другия край на стаята? Гледах едно ревю на никсанбал за с3 спорт и каза че няма микрофон и не може да се говори по него, не знам за гиър с3 фронтиер дали важи или може по него да се говори, колебая се между двата?

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#45

Малко късно виждам, но все пак да споделя, че няма немски език и след последната актуализация, която е отреди 4 дни някъде.
Цитирай
#46

@ivanov-km ако говориш за Galaxy Watch то той приема езика на телефона който е зададен. Само за пробата си смених телефона на Немски и часовника веднага се смени също. Същото важи и за Български език, ако смениш телефона на БГ, часовника също ще мине на Български.
[Изображение: 23136413.jpg]

Ако не говориш за Galaxy Watch няма значение ... Smile

@ivokomandos Часовника има микрофон и говорител и може да се говори нормално директно през него. Тествах го и дори ако си в изправено положение няма нужда да си го доближаваш до устата. Както ръката ти виси долу говорителя е достатъчно силен за да чуваш какво ти говорят и микрофона е достатъчно чувствителен за да могат да те чуват. Когато ми висеше ръката при изправено положение другата страна можеше да ме чува кристално ясно дори без да си повишавам гласът.

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#47

Благодаря за отговора, ще изчакам да дойде в България и да видя на живо фронтиер и галакси уотч, и ще реша кой да взема, въпреки че съм на 90 процента за галакси уотч.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#48

Ами плюс за frontier-а е наличието на MST чипа в Samsung Pay който така или иначе в България не работи и го прави безмислен. Другият му плюс е че реално цената му много падна след излизането на Galaxy Watch но ако тези 2 неща не фактор то Watch-а е по-доброто устройство. Получаваш същия кажи речи дизайн на фронтиера който сам по себе си е страхотен, получаваш по-добър живот на батерията ( с последното зареждане ми изкара точно 72 часа [ от вторник вечерта до Петък вечерта, имам и снимка Smile ] ), получаваш водоустойчивост която ти позволява да плуваш и да се гмуркаш с него без притеснения ( и с фронтиера можеш НЕОФИЦИАЛНО защото има само IP стандарт и ако се наводни при гмуркане гаранцията няма да важи ), получаваш потенциално и по-дълга подръжка тъй като е доста по-нов модел. Това са моите наблюдения до момента Wink

Samsung Galaxy Z Fold 3 5G Snapdragon 
Galaxy Watch 4 44mm Silver 
Цитирай
#49

В емага с предварителна поръчка е на 650лв уотча, в технополиса сега е на 529 фронтиера.

SAMSUNG GALAXY S23 ULTRA 512 GB APPLE IPHONE 15 PRO MAX 256 GB SAMSUNG GALAXY WATCH 4 CLASSIC  46MM
Цитирай
#50

В момента съм с геар с3 класик, като по-рано имах и фронтиера. Приложения за тизен колкото щеш, така че нищо не и липсва от уеар ос
Сменил съм поне 15, да не кажа 20 смарта, всички, които съм имал освен амазфит и пебъл са с ужасни батерии. За моето ползване 1-1,5 дена макс
Амазфит pace от към батерия и дисплей на слънце ок, ама само на слънце. На тъмно си пуска подсветка и е отврат. Това е рефлексната технология- докато има външен източник на светлина е супер и като видимост и като енерго потребление. След залез или в стая не обаче става кофти.
Амоледа горе долу обратно. Най - добре е смарта на касио с 2 дисплея. Мисля те го въведоха за първи път. Едно рефлексно чернобяло ЛСД и под него друг пълноценен дисплей. Така за основна инфорация и на открито се ползва лсд-то с ниска консумация. Обаче се уляха с размер. Над 60мм е тоя часовник.
Сега ticwatch в pro  модела ползват същата технология и изкарват до 5 дена сменсена употреба. С  wear os са, което е ок. Ама за китаец цената му е към 500лв.
Замислям се за Galaxy watch-a, колегата CuBg дава добри отзиви за батерията, макар реално да е само 100ма/ч пвече от на 3-ката.
Поне 1,4" да бяха направили дисплея щеше да има още един плюс

Моделите на фосил не са хич лоши , а и понякога на доста добра цена.(gen 3 другите са стари, a gen 4  са нови и все още много скъпи) Това си e марка производител на класически часовници и смартовете им са избарани по същит начин. Имах Qfounder с 1,56" диплей. Съвсем друго се вижда. Функционално си е като всички други с wear os..

Huawei  дръпнаха надолу с 2-рата версия. Първата беше със сапфир стъкло, което се слага само в скъпите часовници. Метален корпус и класическа визия. Във 2-рата версия всичко това си го спестиха и даже намалиха размера на дисплеяот 1.4- 1.2 (:

И за спортните на Garmin и Suunto мога да кажа нещо, но да не разводняваме. За мен са малко извън класацията смарт часовник. По-скоро са си спортни часовници със смарт функции
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)