Темата е заключена
Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate/Mate 20 Pro - представен на 16.10.18

(2018-10-22, 20:40:40)stenlius написа:  Няма нищо общо с мисленето. Пазарът се ръководи от цифри. За всеки голям вендор сме малък към нищожен пазар. Затова и тук цените за много продукти са високи или по-високи от други държави с доста по-висок стандарт от нашия. Просто вендорите не дават почти нищо, защото им е все едно.
Много неправилно мислене. Всеки уважаващ себе си търговец някъде и само един клиент да има ще го обгрижва максимално.
[-] 1 потребител изказва благодарност на anatol06 за това мнение:
  • milenvn
Аксесоари

Относно кейса - приятел днес си е взел от оператор - за региона били без кейс.

Над силата е само умението да я владеем!

(2018-10-22, 20:47:36)maktub19 написа:  Не мога да се съглася. Преди година и половина P10 пристигна с достатъчно добър бонус! Тогава пазарът ни по-голям ли е бил?

Не мога да ти кажа, отдавна съм извън сферата, но е възможно и да е бил по-голям, да. Или да са пробвали кампанийно, да видят дали бъндъла ще повиши продажбите и ако не е имал ефект - преценили са, че не им е рентабилно. И не трябва да се забравя, че в представителството са българи, които може да имат разгличен поглед какво им е изгодно за България или регионът, ако обслужват и други балкански страни...

(2018-10-22, 21:15:08)anatol06 написа:  Много неправилно мислене. Всеки уважаващ себе си търговец някъде и само един клиент да има ще го обгрижва максимално.

Глупости, в България сме все пак Smile. Замисли се - ако си worldwide компания и България ти е 0.7% в ексела с продажбите, а UK да речем е 12-15-17-20% - за какво обгрижване става въпрос... На теория си прав, практиката показва друго за съжаление.

Продажбите си вървят и без да бънделират, щом днес толкова народ само тук във форума е купил или поръчал + вероятно още доста хора, които не им дреме за форуми. В емаг има предварителни поръчки за 1949 лв и там също не дават нищо с телефона, а Румъния е доста по-голям пазар от нас.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz

От Huawei-България твърдят, че отчитат траен ръст и резултатите има са доста добри в последната година! Логично сега пазарът трябва да бъде доста по-голям от преди година или две. и този пазар трябва да се пази, колкото и малък да е той. Аз пак ще си взема телефона, твърде вероятно е да се сдобия и с часовника. Но просто остава един горчив привкус. Защото се надявам китайците да повтарят лошите практики на Самсунг, Лг и останалите. Или пък просто съм наивен.Smile))

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Какво за лошите практики?...

Sent from my LG-D802

(2018-10-22, 23:56:35)degman написа:  Какво за лошите практики?...

Sent from my LG-D802
Не си спомням с последните модели S да е имало някакъв интересен подарък, дори кейс. Не, че е задължително. А може и да бъркам. Последното, за което се сещам е бонусът за върнат стар Ноут, което беше добра идея.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

От къде да си взема някакво силиконово кейсче в българия , че доставки от чуждите сайтове по 20 дни не ми се чака..

''A true master is an eternal student''

           
                

В Европа не,но в USA имаше промоции за Note 9.
Не искам да се счита за спам,просто коментираме какво дават производителите като бонус,както и къде по-точно.В Европа нещата са плачевни,няма такива оферти.Срамота е,че дори някой много по-евтини апарати предлагат кейс и други неща към комплекта.
Samsung's Galaxy Note 9 deal
Samsung is offering the Galaxy Note 9 for its retail price of $999, but will throw in a Duo wireless charger and Galaxy Note 9 cover for free.

To help defray the high price, it also offers a trade-in discount for select Samsung, Apple, LG, and Google phones in good working condition. You can get up to $300 off depending on model and condition.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro

Баси, хора, един силиконов кейс на китаеца му струва 0.1 цент бе. Кво ще обеднее толкова? А на човека, който си купи телефона за 2К лв ще му е кеф като го види. Бах ги в шибаните капиталисти и търговци.
Извинявайте за езика, ама е безумие.
Му другото и със ските е така. Тука ските са средно с 20-30% по-скъпи, отколкото навън. Малък пазар сме и това са реалностите. Ама един силиконов кейс дет струва стотинки. ...Ай стига. И не само Хуавей, ами всички големи ги правят тия мизерии.
[-] 1 потребител изказва благодарност на skiman за това мнение:
  • milenvn

Ебаси работата... Всички сайтове прегледах , това чудо КЕЙС за Mate 20 pro , ама никъде го няма в България..
Човек да иска , неможе да си вземе... 20 дни трябва да чакам от ali-то....

''A true master is an eternal student''

           
                

Освен да звъннеш в Хуавей и да питаш друго незнам, по операторите звъня ли или в технотата?

Купувай от амазон в европа и ще съкратиш чакането на половина. Wink Телефонът се продава от вчера,щеше да е учудващо да има кейсове в България толкова скоро.
Който го е купил и вече му е в ръцете моля да пусне малко снимки в пълен размер да видим.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • topspinner1

Аз навремето се вбесявах, че освен кейс в комплектите на Хонор липсват и слушалки за Бг и си мислех ,че тука нашите тарикати ги отварят и ги вадят, за да ги продават отделно, ама май си е политика на китайците.
Последно Р10 ми дойде с подарък зарядно за кола. Ама то беше някаква моментна промоция. Същото беше и с Р9 преди това с фитнес гривна.
А вече и нямат VIP-гаранцията на дисплея. Мизерници. Харесвам марката и си я ползвам с кеф, ама тия неща дразнят.

(2018-10-23, 08:38:13)vovalinder написа:  Освен да звъннеш в Хуавей и да питаш друго незнам, по операторите звъня ли или в технотата?

В Технополис имат само стъклен протектор на цена от 45лв.
В хуавей днес ще звъня да ги питам , дали ще се предлага нещо в скоро време.
А този Амазон в Европа , как е сайта amazon.co.uk ли се води европейския ? Или amazon.de ,защото никога не съм поръчвал и нямам регистрация и сега ще се регистрирам и ще поръчам някой друг кейс.

''A true master is an eternal student''

           
                

amazon.co.uk е за Англия. Според окончанието -de Германия, it -Италия.. fr, es...
Ако го искаш бързо трябва да платиш 15 евро за дхл, което за мен вече става много

Търси в ebay.co.uk, като отментнеш uk only  или european union. И пак гледай времето за доставка, че някои са китайци и тръгват от Китай, а ги прекарват от Европа и може да стане, като от али-то
https://www.ebay.co.uk/sch/20349/i.html?..._PrefLoc=3

По-малка е доставката, а са и по-евтини, пък и има по-голям избор

Звъннах тук там , и ми казват общо взето , че след 30 октомври ще имат налични за модела най различни кейсове.
Явно 6-7 дни ще го нося без кейс , само стъкло имам...

''A true master is an eternal student''

           
                

(2018-10-23, 11:00:13)gamerz7 написа:  Звъннах тук там , и ми казват общо взето  , че след 30 октомври ще имат налични за модела най различни кейсове.
Явно 6-7 дни ще го нося без кейс , само стъкло имам...

А стъклото сложи ли го и добре ли се получи, и ако може линк за него ще съм благодаренSmile

(2018-10-23, 11:00:13)gamerz7 написа:  Звъннах тук там , и ми казват общо взето  , че след 30 октомври ще имат налични за модела най различни кейсове.
Явно 6-7 дни ще го нося без кейс , само стъкло имам...

Ще вземе да ти хареса : D
Но няма друг вариант за да се запази без драскотини, за жалост..

Още си чакам телефончето , уж до няколко часа трябва да пристигне , онлайн е със Виваком.
Прилагам линк към стъклото , нищо особено , дори не знам дали ще пасне добре , но за сега се сдържам от 45лв в Технополис.

- http://casebg.net/huawei-mate-20-pro/898...0-pro.html -

Дойде телефона , страхотен е , доста е бърз.. Няма база за сравнение със стария ми Note 5...
За сега всичко е ок , само един бъг забелязах горе на нотификациите дето пише vivacom и като е пуснат Wifi И понякога се едно не достига място и стават едно върху друго.
Телефона дойде на 71% , за 1 час цъкане го свалих на 43%... Колко е нормално , предстои да разберем.
Протектора на който споделих линк по горе е отвратително изрязан и буквално за нищо не става... Не го поръчвайте...
Следващото стъкло ще го взема хубаво изрязано и както си трябва (извит)

''A true master is an eternal student''

           
                

(2018-10-23, 11:24:15)galaxyhopper написа:  Ще вземе да ти хареса : D
Но няма друг вариант за да се запази без драскотини, за жалост..

Хора, от години си ползвам телефоните, както ги е проектирал дизайнера, без протектори, калъфи и други тъпни! Работя активно, в прашна и мръсна среда и, при малко старание, никога не съм имал драскотини или други поражения по телефоните.
Стария ми Ноут 4 върнах, след почти 4 години употреба, без забележки!
Сега съм с чисто гол Ноут 9 и няма такъв кеф, да го ползваш както е решил да го направи производителя! Само се истерясвате с тези протектори и калъфи, па камо ли, че някой трябвало да чака седмица... Устройствата стават грозни, дебели, протекторите пречат на иначе перфектната работа на дисплеите, имат отражения и когато решите да "изхвърлите" телефона, той е чисто нов, а вие сте го ползвали грозен и дебел!

Как да си запазим колите, десеторно по-скъпи от телефоните ни? И за тях ли протектори да търсим?
Дано някой се осмели да опита и да си спести парите, които за два телефона/ протектор +кейс/ се равняват на дисплей, а няма всеки път да се чупи, нито всеки път калъфа ще го опази.

Отървете се от тия предрасъдъци, в живота се случват далеч по-важни и интересни неща!

Galaxy S 24 ultra
[-] 3 потребители изказват благодарност на chepkata за това мнение:
  • milenvn, OliQueenBG, skiman

Моя пада често и без калъф отдавна щеше да е тотал шета. Така че много зависи.

Pixel 7 Pro Hazel 

(2018-10-23, 16:39:08)chepkata написа:  Хора, от години си ползвам телефоните, както ги е проектирал дизайнера, без протектори, калъфи и други тъпни! Работя активно, в прашна и мръсна среда и, при малко старание, никога не съм имал драскотини или други поражения по телефоните.
Стария ми Ноут 4 върнах, след почти 4 години употре*а, без забележки!
Сега съм с чисто гол Ноут 9 и няма такъв кеф, да го ползваш както е решил да го направи производителя! Само се истерясвате с тези протектори и калъфи, па камо ли, че някой трябвало да чака седмица... Устройствата стават грозни, дебели, протекторите пречат на иначе перфектната работа на дисплеите, имат отражения и когато решите да "изхвърлите" телефона, той е чисто нов, а вие сте го ползвали грозен и дебел!

Как да си запазим колите, десеторно по-скъпи от телефоните ни? И за тях ли протектори да търсим?
Дано някой се осмели да опита и да си спести парите, които за два телефона/ протектор +кейс/ се равняват на дисплей, а няма всеки път да се чупи, нито всеки път калъфа ще го опази.

Отървете се от тия предрасъдъци, в живота се случват далеч по-важни и интересни неща!

Говориш за себе си и своя начин на живот.Хората дават 2К за телефон и искат да го предпазят от щети,най-малко от счупвания.Има си калъфи,протектори и всеки решава дали иска и дали му е нужно.Да,протекторите и калъфите ПАЗЯТ,колкото и да не ти се вярва. Smile Иначе да сравниш кола с телефон е меко казано нереално.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesoisthebest за това мнение:
  • ganchev

(2018-10-23, 16:39:08)chepkata написа:  Хора, от години си ползвам телефоните, както ги е проектирал дизайнера, без протектори, калъфи и други тъпни! Работя активно, в прашна и мръсна среда и, при малко старание, никога не съм имал драскотини или други поражения по телефоните.
Стария ми Ноут 4 върнах, след почти 4 години употре*а, без забележки!
Сега съм с чисто гол Ноут 9 и няма такъв кеф, да го ползваш както е решил да го направи производителя! Само се истерясвате с тези протектори и калъфи, па камо ли, че някой трябвало да чака седмица... Устройствата стават грозни, дебели, протекторите пречат на иначе перфектната работа на дисплеите, имат отражения и когато решите да "изхвърлите" телефона, той е чисто нов, а вие сте го ползвали грозен и дебел!

Как да си запазим колите, десеторно по-скъпи от телефоните ни? И за тях ли протектори да търсим?
Дано някой се осмели да опита и да си спести парите, които за два телефона/ протектор +кейс/ се равняват на дисплей, а няма всеки път да се чупи, нито всеки път калъфа ще го опази.

Отървете се от тия предрасъдъци, в живота се случват далеч по-важни и интересни неща!
Наистина не се бях замислял, ако си изпусна колата и се счупи, но сега ме накара да се замисля дали е възможно.
         Всякаква протекция винаги е плюс. Преди два месеца по независещи от мен обстоятелства ми се счупи стъкления протектор. Добре, че си бях сложил Smile Стовари му се метален предмет. 
         Аз винаги ги нося без кейсове Wink (2012-2018) От 4 години нося закалени стъкла на гърба на Сонито ми. За Самсунга няма хубави, но щях да му лепна и да не нося кейс. Нямам друг вариант.
        Не знам как протектор пречи????? Даже на моя извит екран няма проблеми. Май, защото е изпечен с ултравиолетова лампа?
Мога да ти покажа, че един смотан гръб за телефон може да изглежда по-добре от оригиналния цвят на телефона. В момента съм с такъв и май само това ме спира да го махна. Моят гръб не е прозрачен напълно. Прозрачно светло жълто, което си личи само, ако го сваля, преливащ в синьо. Познай на синия ми телефон как стои.. Ако ти е интересно https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1492466
За мен е доста важно да няма забележки, просто не мога да понасям да има някакви следи от употреба.

Абе, малко ми е като дистанционно в пликче, ако сте виждали, ма нека сте прави! Написал съм, че АЗ ползвам и "с малко старание", което означава, че говоря за себе си, естествено и че е нужно малко внимание и всичко е ОК. Не е нужно да подчертаваш "пазят", защото не съм казал обратното, а само че не винаги го правят!
И какво като хората дават по 2к за телефон? Дистанционно с пликче, телевизор с каренце вече не са на мода! Ако 2к е солидна сума за потребителя, има и друг клас устройства, които нямат нужда от гардероб.

Нямам нищо против хората с калъфчетата, но подобни дискусии ми идват малко като бъбрене на кифли при фризьорка. Не бих ги чел, ако са в тема за аксесоари, но в тема за спецификации на телефон, ми идва малко повече!

galaxyhopper, протектора променя цветопредаването, не е идеално прозрачен, има отблясъци, защото, за разлика от стъклото на екрана, няма никакво антирефлексно покритие, а и твоя е една четвърт от цената на дисплея! А до колко пазят, друг въпрос. Дъщеря ми с счупи айфона си барабар с протектора, при изпускане на паркет от 60 см. Това беше четвърти протектор. Другите, сменени заради отлепване в краищата, помътняване и т.н.
А за изпускането на колата...смях! А ако се надраска?

Galaxy S 24 ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на chepkata за това мнение:
  • milenvn

То хубаво без кейс, ама не седи ли доста грозно като целия стъклен гръб стане на отпечатъци? За мен решението е хубав, скъп кейс, който придава допълнителен стил на телефона. Със оригиналния, който ползвам в момента, телефона изглежда много добре според мен.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)