Темата е заключена
Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate/Mate 20 Pro - представен на 16.10.18

Дали е 200 или 2000 лева няма значение, за някои хора 20 лева са жизненоважни. И по - добре калъфче отколкото дисплей за 500+ лева Wink Не че не можеш да го счупиш и с калъфче ама тва е друго нещо....
[-] 2 потребители изказват благодарност на degman за това мнение:
  • ganchev, vargala81
Аксесоари

Няма кейс, който хем да пази, хем да стои добре. Или е тънък и изглежда горе долу донре телефона с него, или е дебел и прави телефона тухла. Аз ползвам без протектори. Щото накрая ползвам тухла, гадно ми е, грозно ми е и като реша да го продам, новият собственик си го ползва нов и красив.
Та тва е телефон бре, не бъбрек да му пазим топло.
[-] 1 потребител изказва благодарност на skiman за това мнение:
  • milenvn

Колеги, има си тема за това кой как си пази/не пази телефона https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=95008


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
[-] 1 потребител изказва благодарност на vargala81 за това мнение:
  • dani_z25

Хайде едно видео от мен:

 

В момента в олх има оферта за запечатан апарат от А1 за 1509 лв


Прикачени файлове Миниатюри
   

Този никога не ми е харесвал как си прави клиповете.
Примерно наскоро го хванах с намалена яркост на ноут 9 спрямо останалите телефони при изтощаване на батерията.
Тук да им беше включил AOD и да следи. Какво през 1 минута цъка екрана на всеки телефон? След като цъкнеш екрана на Самсунг телефон бързо зареждане спира и почва да зарежда нормално, нищо че продължава да пише бързо зареждане...
Не казвам, че Huawei няма да е пак победител, но не е редно.

Абе аз незнам има ли още някой дето вярва на тия клипчета, десет теста да гледам пет различни победителяSmile

Фототест на Huawei Mate 20 Pro: http://4pda.ru/2018/10/24/354163/

 

(2018-10-24, 18:56:05)NoMaD написа:  Фототест на Huawei Mate 20 Pro: http://4pda.ru/2018/10/24/354163/
Хубав тест.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Не впечатлява с детайл. Посредствени снимки.

HTC 10 / iphone 12

Посредствени снимки?! Ти да видиш. Ще се въздържа от коментар, просто...

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Е човека е с ми8, кво искаш. Там камерата почти е изпреварила нокия с фенерче и човека сега е горд от прогреса.
Да наречеш тези снимки посредствени значи си минимум про фотограф от екипа на Спилбърг.

Така е като не отчита условията, в които са правени, смята че са посредсвени.

Pixel 7 Pro Hazel 

То не е идеята да се направи реална преценка, или да има някаква обосновка,според мен. Важното е да се напише, че не става! Лошо е. Ама защо...!? Няма значение.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Тъп въпрос, но как се казва цвета, с който гърба е леко грапав?

Samsung Galaxy S10+ Prism Black

Трябва да е Midnight Blue.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Яено телефонът е доста търсен. Всички обяви за 1500-1700 изчезват за часове.

(2018-10-24, 21:34:51)zviara написа:  Не впечатлява с детайл. Посредствени снимки.

Чак пък посредствени.
Напротив-снимките са достатъчно добри.
И най-хубавото, поне от това ,което виждам, е че явно маже детайлите до някаква минимална степен.
За разлика от абсолютните провали P20/PRO, които не снимат, а рисуват маслена живопис.

(2018-10-25, 12:30:30)greensmoke7777 написа:  Чак пък посредствени.
Напротив-снимките са достатъчно добри.
И най-хубавото, поне от това ,което виждам, е че явно маже детайлите до някаква минимална степен.
За разлика от абсолютните провали P20/PRO, които не снимат, а рисуват маслена живопис.

"Провали"?!? Що не вземеш да направиш едно сравнение някъде тук със прехвалените ти LG-та. Аз имах G3 и G5. На 100% заявявам, че Р20 снима по-добре от двата модела.

(2018-10-25, 12:41:27)шерлок холмс написа:  "Провали"?!? Що не вземеш да направиш едно сравнение някъде тук със прехвалените ти LG-та. Аз имах G3 и G5. На 100% заявявам, че Р20 снима по-добре от двата модела.

Е да ама не снима по-добре от модела, който си нямал G4. 

Добре снима иначе този Хуавей, и до някъде съм съгласен със Зеления, че е по добре от П20 серията. Честно очаквах да е по зле от П20, но не е.

Samsung Galaxy S23 Ultra
Samsung Galaxy Watch 4 44mm/BT
Samsung Galaxy Buds Pro
Huawei P40 Lite

Хайде пак се почна! Аман от това G4, достатъчно добър за времето си телефон, който правеше не лоши за тогава снимки. Няма място за сравнение с който и да е актуален флагман, без значение на марката. А мнение от рода на това, че P20 и P20 pro са провал, си е чиста проба заяждане за пореден път!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 1 потребител изказва благодарност на maktub19 за това мнение:
  • шерлок холмс

Провали откъм КАМЕРА, а не като цяло!
За абсолютно всичко останало нямам грам забележки.
Неслучайно и си го купих.
Не се заяждам и никъде не казвам,че не стават или,че самите модели са провали. Недей да си измисляш! Особено с частта "заяждане за пореден път"!
Минават по абсолютно всичко друго G4/G5/G6 ако щеш. Без камерата!
Не е като да не съм снимал до момента безчет снимки с двата ми телефона, както и с Pro-тата на мои познати.
Знам им кътните зъби ОТНОСНО КАМЕРАТА и възможностите й.
При камерата отстъпват в сравнение с LG.

(2018-10-25, 15:17:37)greensmoke7777 написа:  Провали откъм КАМЕРА, а не като цяло!
За абсолютно всичко останало нямам грам забележки.
Неслучайно и си го купих.
Не се заяждам и никъде не казвам,че не стават или,че самите модели са провали. Недей да си измисляш! Особено с частта "заяждане за пореден път"!
Минават по абсолютно всичко друго G4/G5/G6 ако щеш. Без камерата!
Не е като да не съм снимал до момента безчет снимки с двата ми телефона, както и с Pro-тата на мои познати.
Знам им кътните зъби ОТНОСНО КАМЕРАТА и възможностите й.
При камерата отстъпват в сравнение с LG.

Откъм камера заявявам на 100% ,че бие G3 и G5.Вече я нямам G5-та защото се наложи да се кредитира!Иначе правех веднага тест с пускане на снимки тук!Да не говоря пък за фокусиране-спрямо G3-та уж с лазерният фокус,която все се дънеше.Така се получи,че пропуснах G4-та не мога нищо да кажа за него!
Да кажеш обаче ,че са пълен провал откъм камера е или наистина заяждане или просто се изпусна в повече няколко мнения нагоре! Visslar

Тая тема е за заключване от доста време, така се разми, че няма накъде вече.

(2018-10-25, 15:17:37)greensmoke7777 написа:  Провали откъм КАМЕРА, а не като цяло!
За абсолютно всичко останало нямам грам забележки.
Неслучайно и си го купих.
Не се заяждам и никъде не казвам,че не стават или,че самите модели са провали. Недей да си измисляш! Особено с частта "заяждане за пореден път"!
Минават по абсолютно всичко друго G4/G5/G6 ако щеш. Без камерата!
Не е като да не съм снимал до момента безчет снимки с двата ми телефона, както и с Pro-тата на мои познати.
Знам им кътните зъби ОТНОСНО КАМЕРАТА и възможностите й.
При камерата отстъпват в сравнение с LG.

С това лично аз съм съгласен /не с провала, а с качествата на камерата/, макар че G4 отдавна не е това, което беше въпреки славата му. Имаше фин детайл, от RAW можеше да се извади много, но при Auto по-новите го бият. И да, LGтата имат повече детайл на светло от хуавея на ауто. Не е меродавно сравнението, но това съм събирал през годините Smile. Някой от Сф с P20/P20 Pro да мине вечер през същото място в центъра, да снима и да постне в интерес на спора Big Grin.

Ползвайте Download original image...

LG G3:

[Изображение: 20151230-002318.jpg]

LG G4:

[Изображение: 20160106-001416.jpg]

LG G6:


[Изображение: 20180703-231011.jpg]

Huawei Mate 10 Pro:


[Изображение: IMG-20180727-230811.jpg]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • fifth_root
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)