Темата е заключена
Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate/Mate 20 Pro - представен на 16.10.18

Ще се види на 16 що за стока е .. Но според мен няма да е по зле от ТОП моделите , пример : Note 9 , LG V40 , Pixel 3 и т.к.н.
Или ще е наравно с тях или по добър , лично мое мнение... Специално от V40 и сега като слух е по добър..

''A true master is an eternal student''

           
                
Аксесоари

gamerz7, мерси за инфото! Голям телефон са барнали. Останалото у лево! Smile

(2018-10-12, 15:41:26)MapTo_D написа:  Баце, за теб всичко е нищо особено. Но пък най-големия проблем видиш ли, била липсата на 3,5мм жак и липсата на място за карта памет. Пълен смях си. Питай за дилъра на пушека, той поне е забавен.

"Баце" викай на приятелите си от маалъта Wink Проблем е да. Като нямаш какво смислено да отговориш поне не се излагай.

За цени ще говорим реално като представят модела на 16-ти! Ако наистина са тези, които се цитират по-горе то никак не са ниски! Но всеки си прави сметка дали си струва да ги даде и за коя марка! Ама да се обяснява, че Huawei нямат основание да вдигат цените на водещия си модел е смешно. За грозната лопатка с вълшебна пръчица на Самсунг 1800 лева за някои са ОК, но за други той не струва и наполовината. Приказите за многото недостатъци на моделите на Huawei и кой от кого копирал са вече досадно изтъркани...

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 2 потребители изказват благодарност на maktub19 за това мнение:
  • doktorra, skiman

(2018-10-12, 14:11:11)Victormihov написа:  Поко-то е без компромиси...500лв high end флагман.

Баш покото е тотален леш от към дизайн и сглобка. Онзи ден го разгледах в техното. Еми проскърцва, дисплея му е пълен леш. Телефон точно като за 500 лв. Даже и тия са му много.

Защо не трябва да се пише за недостатъците на даден модел? Защото това е в неговата тема ли?

Няколко примера:

G7 - само 4 гига рам, посредствена камера, дисплея не е олед, има моч, куца софтуерна поддръжка, липса на стерео говорители.
Note 9 - цена, камера същата като на S9+, извит дисплей, куца софтуерна поддръжка, има възможност да прецакат доста ОС със следващи ъпдейти.
Mi 8 - куца камера, липса на карта с памет, липса на 3.5мм жак, наличие на моч, висока цена в България, липса на безжично зареждане, софтуерно мазало заради търгашите, липса на водоустойчивост
Покемон F1 - посредствен дисплей, посредствена камера, не е стъкло и метал целия, липса на водоустойчивост и безжично зареждане.

Какъв ви е проблема че въпросния мейт или който и да е хуавей има недостатъци? И то на цената на която ще го предлагат? Докато не се появи в действителност, не се направят ревюта колко точно е добър този телефон в момента се палите точно за някакви пълни глупости. Много ясно че липсата на карта с памет и липсата на 3.5мм жак са недостатъци като за 2к лева. Да не говорим за отвратителния дизайн специално на камерите тип котлони на печка. Забравих че и той има моч също и въпреки наличието на IR пък няма радио Wink Като излезе ще видим и колко други неща ще му куцат всъщност.
[-] 4 потребители изказват благодарност на degman за това мнение:
  • fifth_root, ganchev, scorceni, skiman

Факт. За тия пари трябваше да е съвършен. Телевизор с 4 котлона отзад.
Huawei след Р10(той пък нямаше олеофобно покритие на дисплея) и MATE 10 оправят едно, прее..ат 2 други.

Естествено, че трябва да се говори за недостатъците предимствата на всеки един телефон! Само дето mate 20/pro още не е излязъл официално! Това с "котлоните" е забавно сравнение.., на мен пък ми харесва. За мен грозноват е Note. Съгласен съм, че махането на жака не е добра идея. Относно картата памет, говори се, че ще има такава, макар и от някакъв нов тип, ще видим на 16-ти.

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT

Ще има карта с памет , но ще бъде някакъв наистина нов тип.. Nano SD , нещо такова , уж по - бърза...

''A true master is an eternal student''

           
                

Е, още един недостатък. Според зависи реализацията със съвместимостта и дали другите производители ще пуснат такива телефони може да се окаже че ще се закопаят добре.

(2018-10-12, 16:20:21)degman написа:  Mi 8 - куца камера, липса на карта с памет, липса на 3.5мм жак, наличие на моч, висока цена в България, липса на безжично зареждане, софтуерно мазало заради търгашите, липса на водоустойчивост
Покемон F1 - посредствен дисплей, посредствена камера, не е стъкло и метал целия, липса на водоустойчивост и безжично зареждане.

Ми и Ф1 вообще нямат място тук. Wink   Камерата на Ноте 9 хич не е лоша.Stolt

(2018-10-12, 17:50:41)degman написа:  Е, още един недостатък. Според зависи реализацията със съвместимостта и дали другите производители ще пуснат такива телефони може да се окаже че ще се закопаят добре.

Ако е някакъв proprietary стандарт и си ги продават само хуйвей си е голям недостатък... Но от друга страна - за какво са им карти на повечето хора със 128 вградени гигабайта /или повече, ако пуснат по-големи версии/???
Аз залагам на цена 999 евро за Mate 20 Pro - тренда за растеж на цените ще го следват 100%, могат да ни доят и ще го правят. Тези телефони според мен са най-изгодни поне 6-9 месеца след премиерата, тогава се взимат за много добри пари.
Реално погледнато Хуавей за момента са най-добри в живота на батерията при флагманите, камерата на P20 Pro според доста източници /зависими и независими, дългата ръка на маркетинга не стига до всички слава богу/ е най-добрата от флагманите, това е нелоша основа за да си вярват и да искат да ни острижат Smile.

Иначе, non Pro модела изглежда гот, въпреки котлоните...

[Изображение: 23765680.png]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
[-] 1 потребител изказва благодарност на stenlius за това мнение:
  • airbus

(2018-10-12, 17:50:41)degman написа:  Е, още един недостатък. Според зависи реализацията със съвместимостта и дали другите производители ще пуснат такива телефони може да се окаже че ще се закопаят добре.
Дали ще е недостатък ще покаже времето.. така че да не изпреварваме нещата раздавайки квалификации..


Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 2 потребители изказват благодарност на maktub19 за това мнение:
  • doktorra, шерлок холмс

(2018-10-12, 17:50:41)degman написа:  Е, още един недостатък. Според зависи реализацията със съвместимостта и дали другите производители ще пуснат такива телефони може да се окаже че ще се закопаят добре.

Не те разбирам честно!!!
За какво ти е преносима памет и то точно micro sd?!? Не може ли да е преносима просто? Или nano sd? Или трябва задължително след като я извадиш от Хуавейа да я втъкнеш в Самсунг вместо с преходник да си ги копнеш на лаптопа? Сега използвам OTG флашка и каквото имам си го копирам чат-пат на нея. Иначе при 128GB съм заел 25GB Visslar
Това са 2311 снимки и 122 клипа архив. 
 
Аз спирам до тук. Съгласявам се с теб, че ако пуснат такава памет ще се закопаят яко и ще фалират до ден два.
А............ и "котлоните" му не са бързонагряващи.

Дизайна ми харесва , наистина изглежда малко като котлони , но въпреки това е супер. Ноча на Mate 20 си е супер , и на Про-то е поносим , определено нищо общо с Pixel 3XL. Там вече си е доста голям.

''A true master is an eternal student''

           
                

(2018-10-12, 19:34:56)stenlius написа:  Аз залагам на цена 999 евро за Mate 20 Pro ....
Цената за Mate 20 Pro ще започва от €1,079. За Mate 20 цената ще е €799 за базовият вариант.
https://www.gsmarena.com/huawei_mate_20_...-33720.php

POCO F5 12/256 GB





Лудост, ако наистина излязат на такива цени, стригането ще е 0 номер... Big Grin

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz

Никой не задължава да си го купиш все пак. Те китайците могат да искат колкото си пожелаят. А и нали затова има други марки и модели Wink

Sent from my LM-G710

Който иска да е първи, да купува, така или иначе след 6 месеца цената ще му е никаква, като на всички телефони днес.
Чудо за 3 дни.
После се почва да се говори за Мейт 30 и Мейт 20 вече ще е "стар".
Никоя стока не си губи така бързо цената от днешните флагмани.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

Като си купиш чисто нова кола и веднага след като я регистрираш вече е значително по-евтина

Pixel 7 Pro Hazel 

Предполагам че в България на свободна цена ще бъде към 1800 , но ще се види..
Би трябвало да има изгодни предложения с договор , за тези които се интересуват от моделчетата.

''A true master is an eternal student''

           
                

(2018-10-13, 11:23:15)nanobanano написа:  Като си купиш чисто нова кола и веднага след като  я регистрираш вече е значително по-евтина

Да, с 2% по-евтина.
И след година цената не е паднала с наполовина.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra

2% друг път. Освен това" живота"на колите е да кажем 20 години, а живота на смартфоните 3-4.

Pixel 7 Pro Hazel 

Нали знаете, че с нови карти и др оферти тия телефони ще са с малко над с9+ и ноте9. Ако искаш веднага и кеш ще цакаш пълната сума да няма как...

Huawei Mate 10

Huawei Mate 10 L29 Black

След като мога да имам флагман много по - добър поне в две отношения за под 1000 лева свободна продажба без обвързване с договори, как оправдаваш цената на самсунг, апле и хуавеите?

Sent from my LM-G710
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)