Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Chromecast 2 проблем с бг субтитри
#26

Сиреч, настройка на телефона (таблета) на английски, английски на Хромкаст, рестарт на програми (home, videostream) рестарт на хромкаст и воала, проблема оправен ...... мерси за инфото, сега почвам да се чудя за руут и подобни ама а да видим.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
Аксесоари
#27

(2018-09-15, 16:38:10)nanobanano написа:  Невроза пробва ли както съм написал?
Да, и много ти благодаря! HBO GO работи чудесно, когато му смених езика Wink Но остана Videostream for Google Chromecast там няма оправия. Свалих друг плеар, който за сега е ок, пък да видим!

(2018-09-15, 17:06:37)alexdevil написа:  В общи линии проблема е следния, дадени потребители са в девелоперската програма и са имали нещастието да изтеглят последния бета фърм за каст. Аз имам два каста, но понеже единия през по-голямата част от времето седи изключен нямаше този проблем с кирилицата. Излязох от девелопер мод ама късно, този който беше с по-старата версия се обнови автоматично и сега греда ....... В момента се опитвам да разбера как да върна официалния фърм и да си реша грижата, ако се оправя ще ви докладвам.

Следя! Wink
Цитирай
#28

Със сигурност обаче проблема е почнал от фърм, както казах имам две устройства и едното беше с по-стария и си работеше идеално без да ръчкам настройки на езика. След като се ъпдейтна се получи същото. Специално с videostream имам друг проблем и той е че не тръгва на устройства Хуавей, два телефона и един таблет ....... потегля само на определени файлове и се налага да ползвам нещо друго за дистанционно.
По тази причина препоръчайте ми нещо като плеър или стрийм услуга, подобна на videostream, plex e доста недодялана и не я използвам.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#29

Soda player, Airflow, което е платено.
Цитирай
#30

За Videostream for Google Chromecast решението е отново в смяна на език. Сменяте го на гугъл хрома и всичко е ок! За мен не е ок, защото аз съм българин и искам да пиша, и да чета на българси език. Така ни принуждават, телефоните и броузърите да са ни на английски. Не съм съгласен с това! Имеме си прекрастна, българска азбука и това не ми е приятно! Като цяло смятам, че всичко е тенденциозно! Както и да е, бъдете здрави!
Цитирай
#31

Имаш изключителната възможност и неповторимото право да създадеш софтуер и хардуер спрямо своите разбирания и желания, до тогава обаче ще ти се наложи да ползваш това което ти дават и то по начина, по който разработчиците му са сметнали за добре.
Ако все пак не си съгласен веднага ще ти дам адрес, на който да изпратиш всичката техника, която не си съгласен да ползваш.

iPhone 14 Pro
Цитирай
#32

(2018-09-19, 15:40:37)Константинов написа:  Имаш изключителната възможност и неповторимото право да създадеш софтуер и хардуер спрямо своите разбирания и желания, до тогава обаче ще ти се наложи да ползваш това което ти дават и то по начина, по който разработчиците му са сметнали за добре.
Ако все пак не си съгласен веднага ще ти дам адрес, на който да изпратиш всичката техника, която не си съгласен да ползваш.

Ти не си човеченцето, което да казва, кой какво право има. Нали не очакваш тези софтуерни кауни да разбират от моята работа?!? Те също са хора, а както знаеш добре никой не е безгрешен. Когато ПЛАЩАМ за нещо, което работи перфектно, за мен всичко е ок..... НО когато са се омазали, аз като потребител имам право да изисквам, след като им ПЛАЩАМ заплатите! Аз съм този, който преценява какво да ползва и от какво да НЕ съм доволен. Пак ти казвам, че това е форум в който хората са тук за да си помагат, а не ехидно да ми философстваш! Интернета е необятно пространство и благодарение на него, както виждаш си реших проблемите с Chromcast-a. Според теб и твойта логика, трябва да си трая като мишок и да се примирявам с грешките на шепа хемороидни писачи. Моя съвет към теб е, по-малко злоба, повечко спорт! А и внимавай с адреса, който искаш да даваш наляво и надясно, защото може някой да реши, че си сериозен и да ти пренареди кокалите. Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай
#33

Пак го развалиха. Вече дори когато телефона ми е на снглийски HBO Go е с прецакани субтитри.
Ако някок открие ново решение, ще съм благодарна, ако сподели.
Цитирай
#34

......
Цитирай
#35

Не знам за HBO, тъй като не го ползвам, но последно Crome трябва да е настроен и той на английски. Това го установих преди два дена.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#36

Аз смених всичко на английски. Hbo go, chromecast и телефона и се оправиха буквите. Big Grin

Сега пробвах пак. Менюто на телефона на български, а на hbo go и Home са на английски. Субтитрите са си както трябва.
Като увелича докрай обаче надписа за предупреждение е на български и разреден. Тва обаче не ме бърка. Ползвам Mate 10 pro.
Цитирай
#37

И аз ползвам Mate 10 pro ама накрая се нервирах на глупостите им,то това не работи, онова зависва, та днес си взех един TVBOX 3 XIAOMI кеф ти iptv, кеф ти mx player, кеф ти всичко, ай сиктир, тия почнаха да се държат като огризките.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#38

А hbo go и spotify има ли?
Цитирай
#39

Има разбира се, нали пак си е андроид? Кой се държи като епъл не разбрах?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#40

Има ама друг път.

Не знам от къв зор ми се променя връзката от форума като я копирам тук... [Изображение: 5a8d3d5ab01a3736259ed4f8da5dfba5.jpg]
Цитирай
#41

Не се отваря линка. Андроид е, така че и в маркета да го няма, с външно apk ще стане.
Ето за spotify как става https://www.spotify.com/bg/androidtv/

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#42

На мен ми е ясно как става. Очевидно обече тоя бокс има проблеми с hbo go, тей като не е онсталиран по подразбиране. Явно изпитва ядове и със spotify...
https://m.youtube.com/watch?v=2CL5BqvDszY
Аз купих хромкаста най вече заради spotify щото от pioneer ми спряха connect връзката с ресивъра. Взех от приятел акаунта на hbo и се получи идеално.
Цитирай
#43

Четох, че са имали проблем след някакъв ъпдейт, който после са оправили, аз HBO не ползвам, но довечера ще пробвам какво и как, но самия MI BOX освен всичко има функция на cromecast, тъй че ако не става с приложение от гугъл, си го пускате от каста.
Имах предвид, че се държат като огризките, защото от Гугъл почват да не ни ебават за живи, с всеки ъпдейт почваме да ядем дървото все повече.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#44

Аз нямам проблем вече с hbo go. Сега пак пробвах.
Цитирай
#45

Ми и аз нямам, оказа се че от Теленор имам безплатен абонамент за HBO, на твбокса каста работи перфектно и няма грижа със субтитрите. Отделно имам една камара канали и приложения за гледане на какво ли не. Хром каста май ще изпадне в забвение за мен, просто не виждам смисъл да се боря с грижи след всеки ъпдейт, който явно става все по-зле.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#46

Забелязвам, че след ъпдейта качеството е перфектно постоянно. Преди се разваляше от време на време.
Цитирай
#47

За вълка говорим, той в кончината, ставам досаден ама......
https://youtu.be/on5I4KJfulw

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#48

И аз имах същият проблем, но го разреших оправих като смених езика на самия Chromecast (през Google Home) на English. След като направих това ми се оправиха буквите Smile

HTC Sensation XE, ViperS JB --->SGS IV, Stock, 4.4.2 --->Sony Xperia Z3 Compact --->Samsung Galaxy A3 2017 ---> Google Pixel 2 128GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)