Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amazfit Stratos - Първи впечатления
#26

Мисля, че всички се радваме когато успеем да сме полезни Smile
За протокола: на 36 години съм.
Да разбирам, че за метод на доставка е избран италианския склад от сайта GeekBuying?.

А от модераторска гледна точка смятам, че е редно да се отделят последните мнения в нова тема за избор между Stratos и Verge, за да е по-пригледно
Цитирай
Аксесоари
#27

Поздрави и пожелания Smile за още по нови теми и още по важни теми. Много хора ще споделят, че подобен тип теми са си "просто" теми, но уверявам Ви, че подобни теми са много важни за хората, които знаят какво четат. А това да съм информирам е по скъпо от парите - информацията, която получих тук - не можах да я открия никъде, а съм търсил доста време в мрежата.

Значи, аз съм малко по голям, но няма значение.

Доставката е наистина е от този сайт. Аз миналата вечер опитах да Ви напиша две съобщения, и в крайна сметка разбрах защо няма отговор - защото съм си ги пратил сам на себе си Smile Ставаше дума да питам за сайта, препоръки, мнение и други питанки но в крайна сметка сам се оправих Wink . Но днес разбрах, че нещата са сериозни и може да се разчита на коректно отношение от сайта, и след като Вие сте пазарувал от там - нещата говорят сами за себе си.
Спестих около 50 лева, ако примерно часовника беше купен от Бг. Сайт.

От въпросния Muziker от където мислех да купувам, там цената беше най добра, но имаше само бяло налично, за един ден бяха купени над 9 броя /сиво и синьо и свършили/. И по старите данни от миналата година, ако доставката беше над 200 лева - е free. И като получиш отстъпка от 12 лева - цената му ставаше много добра и гаранция от три години. Но от тази година за free доставка поръчката трябва да е над 389 лева. Иначе доставката 39 лв. И в краен резултат идваше за около 300 лева. Но хубавото при тях е, че имат сервиз в Бг като гаранция на 100% за коректност. А за друг цвят примерно сив или син - трябваше да чакам два месеца за син, и три месеца за сив - което е малко смешно, при положение, че ако ги поръчват от Китай ще дойдат за минимум 20 дни.
Ако реша да си купувам Стратос 2S, ще го взема от Музикер, ако жената не вземе моя /за което предполагам, че ще стане на втория ден от получаването му /
Цитирай
#28

Машина дойде - радост голяма. Вечерта ще пиша, но вече в другата тема.
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ЗА ПОМОЩТА. Страшно сте добри.
[-] 2 потребители изказват благодарност на fotograd за това мнение:
  • niksanvn, suffer
Цитирай
#29

Здравейте кокеги!
Много, много, много се чудя кой да е?!
Стратос 2 или верге?!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай
#30

(2019-02-07, 21:15:40)dingila написа:  Здравейте кокеги!
Много, много, много се чудя кой да е?!
Стратос 2 или верге?!
За стратос имаш повече циферблати, много по красив е от вън. Херметичен. Верге има вариант за разговори-аз го избрах само заради това. Ако Стратос имаше тази опция - бих взел него. Но не съжалявам за избора на Верге. Вземи си Верге.
Цитирай
#31

Привет, и аз от няколко дни съм със стратос-а.
Много добре е описано всичко тук.
Поздравления.
Относно самия часовник :
- има ли вариант в idle да не се окастрят цветовете?
- някой някъде да е намирал метална каишка в БГ.
( Дали стават тези от часовникарските ателиета примерно)
- други аксесоари да споделите

Поръчал съм screen prot. за стъклото, дано пасне добре.

Поздрави

https://imgur.com/a/KKHudyo

HTC Pico / 4300 DUO / SGT2 7.0 / Nexus 7 / Black Z / G-Flex / Mix 2 / nokia 6 / vibe k5 / huawei p40 lite
Цитирай
#32

На мен от три месеца ми изчезна вибрацията при раздвояване на часовника с телефона. Какво ли пробвах но не става. При някой от ъпдейтите са омазали нещата.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#33

(2019-05-10, 08:08:28)stavri_pz написа:  Привет, и аз от няколко дни съм със стратос-а.
Много добре е описано всичко тук.
Поздравления.
Относно самия часовник :
- има ли вариант в idle да не се окастрят цветовете?
- някой някъде да е намирал метална каишка в БГ.
( Дали стават тези от часовникарските ателиета примерно)
- други аксесоари да споделите

Поръчал съм screen prot. за стъклото, дано пасне добре.

Поздрави

https://imgur.com/a/KKHudyo

Здрасти,
по първия въпрос мисля, че PaceON Се казва приложението - хаби батерия обаче. Цветовете не са чак толкова лоши, а може и да успееш сам да си направиш циферблат, който да изглежда добре и при спряна подсветка
2. Всяка 22мм каишка е съвместима с този часовник
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • fotograd, stavri_pz
Цитирай
#34

Благодаря ти, ще пробвам приложението, предполагам от play store.

HTC Pico / 4300 DUO / SGT2 7.0 / Nexus 7 / Black Z / G-Flex / Mix 2 / nokia 6 / vibe k5 / huawei p40 lite
Цитирай
#35

Не.
https://forum.xda-developers.com/smartwa...t-t3700247

Инсталира се на часовника
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • stavri_pz
Цитирай
#36

Инсталирах PaceON през adb инструмента.
Всичко е наред, доста добро приложение
трябва да го сложат в следващия официален ъпдейт.

А някой да сподели др. интересни приложения за инсталиране Smile
Поздрави

HTC Pico / 4300 DUO / SGT2 7.0 / Nexus 7 / Black Z / G-Flex / Mix 2 / nokia 6 / vibe k5 / huawei p40 lite
Цитирай
#37

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94202
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • stavri_pz
Цитирай
#38

Мерси за инфото, а как мога да променям броя на
home screens. Наляво са 2, надясно са 6, и 1 с часовник общо: 9бр.

Edit: оправих се - manage widgets and apps

HTC Pico / 4300 DUO / SGT2 7.0 / Nexus 7 / Black Z / G-Flex / Mix 2 / nokia 6 / vibe k5 / huawei p40 lite
Цитирай
#39

Не знам дали е по темата, но си поръчах метална верижка от Али-то. Като цяло изглежда мого стилно, но пък при вибрация звънти гадно и я оставих за по официални случаи в комбинация с analog elegance от тук.
Цитирай
#40

Тук може да се пише за аксесоари:

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=94542
Цитирай
#41

Здравейте, колеги!
От една седмица ползвам Amazfit Stratos. Имам следните въпроси: часовника е свързан с Amazfit Watch сприложението на телефона, откъдето ми изписва, че има нова версия на Amazfit watch OS -2.3.9.0. Часовника ми е с версия на ROM: 2.3.4.3. След като му кажа да го обнови не се получава нищо. Също така забелязах, че при звънене на телефона, на часовника нотификацията е, че ми звъни непознат номер. Моля помогнете със съвет какво не съм настроил както трабва! предварително благодаря!
Цитирай
#42

1.то - часовникът трябва да е зареден на 40% за да тръгне обновление и щом не тръгва от телефона опитай през менюто на часовника - Настройки - Updates той ще си порвери и ще си го изтегли.
По втория казус трябва да му дадеш достъп да чете контакти и нотификации. Има значение какъв е телефона в случая.
При Xiaomi достъп за четене на известия давам от Settings - additional settings - privacy - special app access (това може да липсва като пункт, но някъде в прайвъси трябва да има следващото) - Notification access - дава се достъп на Amazfit watch.

За контактите вече се намира Permissions Или от менюто на приложението Settings - system permissions - Read Contacts


Прикачени файлове Миниатюри
           
[-] 2 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • nistel_87, Pavkata1972
Цитирай
#43

Който ползва часовника в режим Climbing задължително да премахне опцията за автопауза. Часовника изобщо не реагира адекватно на ниската скорост на катерене и пуска на пауза. Чудя се защо толкова тъпо действа тази подобна функция? Няма как да се катериш байр с наклон 45 градуса със скорост 5 км/ч.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • nistel_87
Цитирай
#44

Имаше промоция в Techmart 359лв Amazfit Stratos 2Saphire , поръчах го и го очаквам с нетърпение ...
[-] 1 потребител изказва благодарност на hitman за това мнение:
  • fotograd
Цитирай
#45

Има ли начин и как става връщането на по-стара версия на софтуера на часовника. След последните актуализации забелязвам странно поведение на режим колоездене на открито и по-точно неадекватно измерване на пулса. Няма как когато съм с пул 150, часовника да мери 60. Интересното е, че това не го прави постоянно по време на колоезденето, а през около 30% от времето на тренировката. При тичане на открито няма такива проблеми, там всичко е точно.
Цитирай
#46

Трябва да се отключи буутлоудъра и тогава ще може да се инсталира по-стара версия
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ivanov_km
Цитирай
#47

След получаване на кода за отключване и отключването на буутлоудъра коя програма се ползва за флашване? Успях много лесно да отключа буутлоудъра сега се чудя от къде да сваля ROM и коя програма се ползва за самата инсталация. Нямам опит с Xiaomi Sad
Цитирай
#48

ето тук ги има:
https://4pda.ru/forum/index.php?act=find...091311-107

Последното е 2.3.0.8, но ако ти трябва някоя специфична версия ще ти я намеря. По принцип ги тегля от Xda-developers
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ivanov_km
Цитирай
#49

Намерих един инсталатор, а именно Amazfit.Stratos.Global.2.3.11.1.installer. Сваля се на компютъра, свързва се часовника с USB с компютъра и се стартира инсталатора. От тук нататък всичко е автоматизирано и инсталацията трае около 5 минутки някъде. Вече съм с 2.3.11.1 като по спомен с него нямах такива проблеми. Ако има проблеми ще сляза и на по-ниска версия. Тези дни ще тествам.
Днес покарах 34 км. и часовника по време на тренировката си отчиташе коректно пулса. Smile Повече никога няма да кача измислицата 2.3.12.1.
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • nistel_87, suffer
Цитирай
#50

Здравейте.
Има ли особена разлика между Xiaomi Amazfit Stratos,Xiaomi Amazfit Stratos+, Xiaomi Amazfit Stratos3?
Гледам че първия се предлага за 260лв. а последния за 450-500лв.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)