Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F1 представен 22.08
#51

Цена на преордер в Холандия - 399 евро за 6/64GB. Доставките започват след две седмици.
https://www.belsimpel.nl/zoeken?s=pocophone

POCO F5 12/256 GB





Аксесоари
#52

Днес Xiaomi представи новия си смартфон Pocophone F1, който полага начало на серията с още по-атрактивни като цена устройства в портфолиото на китайския производител. По предварителна информация Poco F1 се очаква да се предлага съвсем официално и на българския пазар, при това още от следващата седмица. Pocophone F1 ще се продава у нас в цветовете Graphite Black (черно) и Steel Blue (синьо), а наличните версии ще бъдат 6 GB RAM + 64 GB вградена памет  на цена от  899 лв., а 6 GB RAM и 128 GB вградена памет - 979 лв. 

[Изображение: 748ab0ca2a7f0f40274e17d9383b44e1-full.png] 
Източник: >>>>>>

 
#53

Вижте цените за българия:

http://nixanbal.com/xiaomi-pocophone-f1-...itsa-tseni
#54

Не е ниска, но при официален вносител е нормално да е по висока от Али. За съжаление така се губи ефекта на даваларата, но се печели гаранция, уж.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
#55

В холандия е по-евтино. Тук има лакомия за печалби... 400лв разлика с индия... Вбесяващо е
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • hegys
#56

Чудесно изглежда, това ще е следващият ми телефон.
#57

(2018-08-22, 19:04:06)suffer написа:  Вижте цените за българия:

http://nixanbal.com/xiaomi-pocophone-f1-...itsa-tseni

Нямам думи просто, лакомията на Солитрон е вбесяваща Facepalm1

Нормално е цената да е по-висока от Китай/ Индия, но да ми продават със 100 лв. по-скъпо от официалната цена в Холандия...


Сега нека видим видео представянето на Анджи от GSM Arena [Изображение: smile.png]





Този път от Gsm arena са готови с ревюто, явно са имали предварително бройка. Да се надяваме това да бъде практика и занапред. Ето и самото ревю: GSM Arena ревю на Pocophone F1


#58

Къде ще бъдат тези смешни цени? Дано хората са достатъчно умни, за да не си го купят от там. Къде са 600 лева, къде са 900?!

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#59

Да, лакомията на Солитрон е наистина вбесяваща! Хората ще продължават масово да пазаруват от Алиекспрес!

Дано по натам Xiaomi да влезе официално тук и да се свърши тази сага с разни представители и прекупвачи!


#60

С така обясените официални цени се обезмисля иначе прекрасния телефон, та ми 8 е толкова пари тук. Микс 2с е малко повече. Нямам думи. Наще търгаши какви казват ейго на, нов модел и сега ще им смъкнем кожичкиге от гърбовете на хорицата, да ама не, дано фалират всичкиге нагли тарикати.

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
#61

Нека видим видео представянето на Анджи от GSM Arena Smile




Този път от Gsm arena са готови с ревюто, явно са имали предварително бройка. Да се надяваме това да бъде практика и занапред  Tummenupp  Ето и самото ревю: GSM Арена ревю на Pocophone F1


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • OliQueenBG
#62

Колеги, не защитавам вносителите, но все пак има мита и данъци, които официален внос не може да прескочи. Дори и ако самите Xiaomi го внесат. Едно е Индия, където държавата там ги заставя да имат заводи, друго е Европа. Единствено печалбата на търговеца може да намелее, ако телефонът беше продаван директно от Xiaomi тук, но пък те не се интересуват, за момента, от нашия пазар и най-вероятно скоро няма да се поинтересуват.

Изпратено от моя MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
#63

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 в солитрон е 499 лв, а в €маг открай време е 399 лв, така че по-скоро цените са напомпани при официалния вносител (ако ще са те). Нямам политика да сменям телефоните си всяка година, но ако излезе на адекватна цена може да забера един.
#64

Обявената в индия цена е повече от адекватна.
Разликата в цените между България и Холандия е 120лв

Явно тук сме най-богати и можем да си го позволим.
Битката в България между Поко и Ми 8 е изкуствено изравнена.
100лв разлика между моделите и се чудиш дали искаш амолед, стъклен гръб и по-слаба батерия или Ips, пластмаса, по-добра батерия, течно охлаждане....
#65

(2018-08-23, 09:02:54)suffer написа:  .... и се чудиш дали искаш амолед, стъклен гръб и по-слаба батерия или Ips, пластмаса, по-добра батерия, течно охлаждане....

Амоледа е гарантирано с ШИМ, стъкления гръб е значително по чуплив от пластмасата, батерията си я знаем, охлаждането също ... Не виждам какво има да се избира ...
Може би по красив външен вид, които да скрием за калъф ...
[-] 2 потребители изказват благодарност на bodonance за това мнение:
  • Dowper, Mondiso
#66

Отзад ми допада повече като е центрирано
#67

Общо взето телефона е супер, дори и мрънкачите за SD карта, 3.5мм жак няма да има от какво да се оплакват.... освен IP рейтинг Big Grin . Цената наистина е бомба, и ако нямах ми8 бих се замислил за този модел.

HTC 10 / iphone 12
#68

Ако наистина го видим за под 300 долара по магазините ще си заслужава... Макар, че и цената на Mi8 пада все повече и избора май ще клони повече към Mi8...

Аз обаче мисля да изчакам появата на Mi MIX3 преди да се насоча към някой от трите модела...
#69

Колегите показаха по-горе официална цена за Холандия 100 надолу... Там също има данъци, разходи и т.н.Но пък ние сме къде, къде по-богати, нормално да ни товарят повече.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на dani_z25 за това мнение:
  • milenvn
#70

Много положително ревю в GSM Arena. Журналистите дори са отнели титлата "Флагшип килър" от One plus и са я присъдили на F1. Коментарите са над 100 и също изненадващо положителни (обикновено има яко хейт, не и този път!). Очертава се телефона да бъде хит.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • OliQueenBG
#71

Много положително ревю в GSM Arena. Журналистите дори са отнели титлата "Флагшип килър" от One plus и са я присъдили на F1. Коментарите са над 100 и също изненадващо положителни (обикновено има яко хейт, не и този път!). Очертава се телефона да бъде хит.


#72

И на мен много ми допада телефона има си всичко за добра цена. Радва ме и пластмасовия гръб, за който gsm arena пишат, че има страхотен грип това значи, че ще мога да си ползвам телефона без калъф. Както каза suffer и на мен позиционирането на камерите ми харесва повече от това на айфон. Само тоя ноч.........
#73

Вече има собствен раздел и се набират бета тестери;

http://en.miui.com/thread-3562728-1-1.html
#74

Голям минус ,че няма NFC

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
#75

Супер е POCO-то, според мен Xiaomi ще го продават на кост за да пробият на западните пазари и си мисля, че ще го поддържат добре за да е адекватен и да се продава. Също не мисля, че ще се продава особено в aliexpress, произвежда се в Индия и таргетират местния и западните контингенти, нямат интерес да стига до ali.

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)