Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

5 най-добри смартфона за 2018, които си струват парите
#1

Тези дни изданието Business Insider публикува своя собствена класация на най-добрите смартфони за 2018 г. Следва да се отбележи, че в списъка са включени устройства от различни ценови категории, като победителят стана този, който е бил най-малко очакван: 

1. One Plus 6 - е телефонът на годината. Според изданието, това е най-доброто, което може да се купи за $530.
2. Samsung Galaxy Note 9. Цената на Note 9 започва от $1000.
3. Samsung Galaxy S9. Цената на S9 започва от $720.
4. LG G7 ThinQ. Най-вече заради приликата му с флагмана на Apple. Цената на G7 ThinQ започва от $750.
5. Moto G6. Устройството ни предлага издръжлива батерия с опция за бързо зареждане, ципсет Snapdragon 450 и всичко това само за цена от $250.

[Изображение: d063b8f2c499b7003095f091eae71167-full.jpg] 
Източник: >>>>>>

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
Аксесоари
#2

По абсурдна класация не бях виждал.

Изпратено от моят VTR-L29 с помощта на Tapatalk

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
[-] 1 потребител изказва благодарност на maktub19 за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#3

Ами само note 9 не си е на мястото?

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#4

Класацията е абсурдна, най-вероятно е правена от някой пубер, без реална представа от възможностите на всеки един от тези телефони, а и най-добрите телефони за 2018-та тепърва ще излизат.
Цитирай
#5

XIAOMI BLACK SHARK 128GB + 8GB RAM-за мен това е най доброто,излизало до момента

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#6

Най-добрите телефони за момента с най-много вложени нови иновации са на Vivo и Oppo, а бестселъра за пето място е Xiaomi Redmi Note 5. Тая черна акула е ни рак, ни риба и няма място в подобна класация.
Цитирай
#7

То е ясно,че има сума ти класации,отворете тубата и напишете "best smartphones 2018" и ще видите различна класация.
В тази класация,ако някои телефони може да имат оправдания,то Moto G6 е абсурден избор!
"Батерия и SD450,само за 250$!!!Уау.
За тези пари,ще взема SD625+мощна батерия+добра камера!Няма да споменавам марки...

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#8

(2018-08-27, 22:31:15)joring написа:  Класацията е абсурдна, най-вероятно е правена от някой пубер, без реална представа от възможностите на всеки един от тези телефони, а и най-добрите телефони за 2018-та тепърва ще излизат.
Класацията е направена от Дейв Смит който е старши технически кореспондент на Business Insider. Неговата работи са публикувани в Tech Insider, Newsweek, ABC News, USA TODAY, Forbes, ReadWrite, Inc. Magazine, The International Business Times, NPR и др. Без коментар.

 
Цитирай
#9

Което говори доста лошо за него, ако не е взел някой долар/евро да нареди телефоните по такъв начин.
[-] 1 потребител изказва благодарност на joring за това мнение:
  • Boby13
Цитирай
#10

След поредната новина от NoMaD и то толкова безумна все повече се замислям и аз,че той е просто не добре написан форумен бот както смятат още някои от колегите Big Grin

(2016-01-12, 22:56:09)AnVen написа:  Човек колкото и хубаво да живее, накрая получава бъг в телефона
[-] 7 потребители изказват благодарност на Legend за това мнение:
  • Anastasia123, anatol06, Boby13, bobyn, cinizam, Marto.g, skiman
Цитирай
#11

Според мен, в една обективна класация, трябва да се нареди и новия Poco F1.

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#12

Никоя класация не може да обори Mi8.

Или PocoSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#13

Зависи класацията за какво е!

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#14

"5 най-добри смартфона за 2018, които си струват парите"

Това е заглавието нали? Затова говорим, а не кой е по по най?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#15

(2018-08-27, 22:31:15)joring написа:  Класацията е абсурдна, най-вероятно е правена от някой пубер, без реална представа от възможностите на всеки един от тези телефони, а и най-добрите телефони за 2018-та тепърва ще излизат.

Е как да бъдат включени в класация телефони, които още не са излезли? Изобщо преди да напишете нещо поне малко осмисляте ли го? Дом дадена класация излезе на 30.08.2018 г. е повече от ясно, че в нея влизат телефоните налични на пазара на тази дата. До колко тази класация има някаква представителност и къде са аргументите за нея е др. приказка. Призива ми е критикувайте но с аргументи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivanov_km за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#16

Мога да изброя поне три марки които си струват парите...но ще изчакам да ми платят за рекламата!

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#17

Само за samsung, sony lg huawei плащам. Другите на тоя етап не.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Цитирай
#18

1 април мина... Това, че се изброяват местата, където е публикувал неща въпросният специалист нищо неозначава Smile С подобни класации е пълно и за съжаление с някои последни публикации Номад се поизложи Smile
Цитирай
#19

(2018-08-27, 23:40:13)Legend написа:  След поредната новина от NoMaD и то толкова безумна все повече се замислям и аз,че той е просто не добре написан форумен бот както смятат още някои от колегите  Big Grin

Това на два пъти съм го казал. Лошо преписване, лош превод (машинен?), афилейт линкове към китайски магазини с регистрация на kaladata. И там новините са същите.
Цитирай
#20

Ако някой ще дава 250$ за Moto G6, защо да не си купи примерно Moto Z
Цитирай
#21

Въпросният "специалист" е натрапил личните си предпочитания. Това че е писал дописки за няколко американски сайта, въобще не прави мнението му меродавно. Честно казано, тук съм съгласен с колегите за полезността на тази новина.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай
#22

(2018-08-29, 18:46:38)solo5 написа:  Ако някой ще дава 250$ за Moto G6, защо да не си купи примерно Moto Z
Или Redmi Note 5 AI за 190$!

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)