Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Iphone X,Iphone 8,iphone 8 plus или някой от андройд флагманите?
#51

Мерси.

Iphone Xs 64gb Space Gray
Аксесоари
#52

Честито колега ! Аз от днес съм с iPhone 6S и направо се преродих.
#53

Честито.
#54

Благодаря на всички.Само да кажа ако някой има желание да пробва iOS нека го направи,няма да остане разочарован.

Iphone Xs 64gb Space Gray
#55

Аз имам X-ка ,по-точно жената,пробвал съм я

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
#56

(2018-11-01, 17:51:58)samsung s5 написа:  Благодаря на всички.Само да кажа ако някой има желание да пробва iOS нека го направи,няма да остане разочарован.
Честито,но незнам за кое да честитя и определено не искам да припаря до тази система,просто не искам да ставам донор на пари.Ето едно точно ревю:
https://youtu.be/YlD4XRd3kT0

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
#57

Да не навлизаме в спорове, всеки си има вкус.Който го радва Андроид си взима андроид,който го кефи Ейпъл си взима Айфон.Всеки има позитиви и негативи.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • NaniG, samsung s5
#58

Аз отидох на обратния бряг откакто ползвам iPhone не искам и да чуя за андройд.Пак казвам това си е лично мое мнение,но аз приключих с тази операционна система.

Iphone Xs 64gb Space Gray
#59

Ми кво търсиш в андройд.бг ?

Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

Samsung GT-I9105P  Android 6 AOSP rom 32gb A-DATA
Lenovo A536  Android  4.4.2  MIUI 7   8gb SanDisk Ultra
[-] 1 потребител изказва благодарност на bullyboy за това мнение:
  • boris.stz
#60

(2018-11-01, 19:47:27)samsung s5 написа:  Аз отидох на обратния бряг откакто ползвам iPhone не искам и да чуя за андройд.Пак казвам това си е лично мое мнение,но аз приключих с тази операционна система.
И аз да потроша толкова пари за нещо където хардура е доста назад и един куп ограничения,ами и аз ще съм доволен,как да кажа че съм се прецакал.Честито че ядеш нагризана ябълка...

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
#61

Ми то гроздето е кисело, защото ...

времето е като парите - никога не стига
#62

Честно казано аз от първия ден не мога да свикна с промяната.IOS наистина се чувства малко като затвор а реално мога да правя всичко което съм правил на Андроид.Друго което ми направи впечатление, че всички приложения работят много по-добре дори гугълските.Например YouTube лети на IOS и има някакви "екстри" като това първия клип на страницата да се пуска автоматично(без звук), също така има Dark Mode от много по-отдавна.След 1 ден с iPhone вече разбирам андроид потребителите...наистина не е за всеки, но лично мен ме устройва защото не забива и работи плавно...а това е най-важно за мен.Всеки сам си избира какво да ползва, но не казвайте, че Ябълката е назад защото наистина не е.
#63

(2018-11-01, 21:38:31)ivo98 написа:  Честно казано аз от първия ден не мога да свикна с промяната.IOS наистина се чувства малко като затвор а реално мога да правя всичко което съм правил на Андроид.Друго което ми направи впечатление, че всички приложения работят много по-добре дори гугълските.Например YouTube лети на IOS и има някакви "екстри" като това първия клип на страницата да се пуска автоматично(без звук), също така има Dark Mode от много по-отдавна.След 1 ден с iPhone вече разбирам андроид потребителите...наистина не е за всеки, но лично мен ме устройва защото не забива и работи плавно...а това е най-важно за мен.Всеки сам си избира какво да ползва, но не казвайте, че Ябълката е назад защото наистина не е.
А желязото вътре викаш не е,с една дума кеф,малка-батерия,памет,рам,за допълнителни екстри да не говорим.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
#64

(2018-11-01, 21:37:21)pepy1 написа:  Ми то гроздето е кисело, защото ...

..... тоя лаф много се изтърка.


Апле има най добрия процесор. Има iOS. Това са двете предимства. Други няма. Андроид отдавна не забива, не лагва, стига с тия легенди. Андроид е много по функционален. Има всякакви телефони с него, самите телефони хардуерно са по функционални от айфоните. Ъпдейтите са една лъжа при апле, при андроид пък вероятността да са бъгави е огромна. Ползвайте си айфоните, кой каквото го кефи, но неща като грозде и бавен андроид телефон си ги повтаряйте за ябълката като ви се износят под 80% батериите.

За новите айфони специално - ама вие изобщо виждали ли сте грозната изпъкнала камера на Xs? Прилича на магнит за хладилник. Недейте да хвалите в андроид форум нещо за 3000 лева което е по зле откъм функционалност и всякакви екстри от редми ноут 5 който е 350 лева. Осъзнайте се малко, айфон отдавна вече не е това отпреди време.

Sent from my LM-G710
[-] 1 потребител изказва благодарност на degman за това мнение:
  • boris.stz
#65

То може хардуерно да е назад,но в реално време виждаме какво се случва със всички андройди,докато все още ползвах с8 плюс реших да сравня с един айфон 8 плюс еми..айфона направо разби самсунга на бързина.За процесора пък какво да кажем,андройд след две години може и да го стигнат.Батерията уж малка ама xs със същото ползване изкарва повече от с8 плюс.За камерата в магазина директно сравних с Ноут 9 еми за мен айфона победи.Вижте и клипове в интернет.Също да попитам,защо всичко което излезе на пазара винаги се сравнява с айфон не ми отговаряите знам отговора.Да айфона е скъп,но е най-доброто устройство.

Iphone Xs 64gb Space Gray
#66

(2018-11-01, 21:55:20)samsung s5 написа:  То може хардуерно да е назад,но в реално време виждаме какво се случва със всички андройди,докато все още ползвах с8 плюс реших да сравня с един айфон 8 плюс еми..айфона направо разби самсунга на бързина.За процесора пък какво да кажем,андройд след две години може и да го стигнат.Батерията уж малка ама xs със същото ползване изкарва повече от с8 плюс.За камерата в магазина директно сравних с Ноут 9 еми за мен айфона победи.Вижте и клипове в интернет.Също да попитам,защо всичко което излезе на пазара винаги се сравнява с айфон не ми отговаряите знам отговора.Да айфона е скъп,но е най-доброто устройство.
Сравнява се защото има доста зомбирани овце зад океана,въпреки че и те се осетиха вече че ги цакат с топла бира.За камерата,хм доста сравненея гледах че чак последните,айфона вече го няма в тестовете за камерата,случайност,едва ли.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
#67

Виж и аз си мислех,че хората които ползват айфона са заблудени овце,но откакто го ползвам се убедих,че не е така.Искам да те питам,защо отговаряш избирателно,а не отговориш на всичко от мнението ми.Специално пък за камерата въобще не ми хвали Ноута или Хуауей видях ги много добре с очите си...

Iphone Xs 64gb Space Gray
#68

(2018-11-01, 21:55:20)samsung s5 написа:  То може хардуерно да е назад,но в реално време виждаме какво се случва със всички андройди,докато все още ползвах с8 плюс реших да сравня с един айфон 8 плюс еми..айфона направо разби самсунга на бързина.За процесора пък какво да кажем,андройд след две години може и да го стигнат.Батерията уж малка ама xs със същото ползване изкарва повече от с8 плюс.За камерата в магазина директно сравних с Ноут 9 еми за мен айфона победи.Вижте и клипове в интернет.Също да попитам,защо всичко което излезе на пазара винаги се сравнява с айфон не ми отговаряите знам отговора.Да айфона е скъп,но е най-доброто устройство.
Айфона е най лошото устройство всъщност. Терминал заключен към компанията майка. Избрал си си айфон, много добре, ама поне не го хвали защото знаем много добре какво може и какво не може Wink Радвай му се, той така или иначе за друго не става. Не ме питай защо, разбери сам. Ако не можеш, значи това е устройството за теб.

Sent from my LM-G710
#69

Колега, ненужно е това което правиш! Да убеждаваш в андроид форум колко са добри нагризаните... Сменяй ника от самсунг на аппле и напускай форума.
П.П. Жена ми е с ифонХ,а аз със мейт 10, знам, а и не само аз, много добре за какво става въпрос. Всички стари хвалби за ябълката, са в историята. Ъпдейти, камери, стабилност, подчертавам стабилност, не са това което бях преди 5г.
Със здраве да си го ползваш.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на boris.stz за това мнение:
  • degman
#70

(2018-11-01, 22:04:49)samsung s5 написа:  Виж и аз си мислех,че хората които ползват айфона са заблудени овце,но откакто го ползвам се убедих,че не е така.Искам да те питам,защо отговаряш избирателно,а не отговориш на всичко от мнението ми.Специално пък за камерата въобще не ми хвали Ноута или Хуауей видях ги много добре с очите си...
Последно не исках да го пиша защото ще излезе че си хваля моето но нот9 отвя айшита дори и по камера.Сори има доста тестове в тубата,гледай ги Wink

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
#71

(2018-11-01, 21:43:31)enigma79 написа:  А желязото вътре викаш не е,с една дума кеф,малка-батерия,памет,рам,за допълнителни екстри да не говорим.

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Защо гледаш само цифрите ? Малката батерия не пречи да оставям телефона на 100% като легна вечер и да се събудя с 99% при включен Wi-fi.2 GB RAM са достатъчно да имам към 10 работещи приложения на заден фон.Да говоря за iPhone 6S който излезе през 2015...може напълно да издуха 90% от новите Андроиди.Ползвайте си каквито устройства искате, но не ни правете на маймуни...ползвали ли сме и Самсунги и знаем какво представляват.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivo98 за това мнение:
  • samsung s5
#72

(2018-11-01, 22:11:17)ivo98 написа:  Защо гледаш само цифрите ? Малката батерия не пречи да оставям телефона на 100% като легна вечер и да се събудя с 99% при включен Wi-fi.2 GB RAM са достатъчно да имам към 10 работещи приложения на заден фон.Да говоря за iPhone 6S който излезе през 2015...може напълно да издуха 90% от новите Андроиди.Ползвайте си каквито устройства искате, но не ни правете на маймуни...ползвали ли сме и Самсунги и знаем какво представляват.
Айде още един,сега трябва да търся клипа с теста на айшита как затваря всяко 3то приложение,реално само 2приложения на заден план,мноого хитро хахаха

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Samsung Nот 3 64gb --> Samsung Nот 9 128gb
#73

Аз гледам тестове в тубата и гледам как дори един xr размазва Ноут 9 във всичко ти ми говориш,че Ноута ще бие xs.Може да си вярвате,че андройда не забива да пооправи се последните години,но все още е далеч от гладкоста на ios.Аз спирам да споря както казах който иска да си ползва роботчето,но ябълката го отвява.

Iphone Xs 64gb Space Gray
#74

(2018-11-01, 22:08:30)degman написа:    разбери сам. Ако не можеш, значи това е устройството за теб.

Sent from my LM-G710

Аз да питам ваша милост не е ли модератор?
Ако отговорът е Да, то защо вместо да обиждате хората по този начин не затворите темата, която отдавна не изпълнява предназначението си?

Ако не сте, значи съм се заблудил и се извинявам, но обидите към другите нямат място тук.
#75

Каква обида те гони пък теб? Ако човек не може да разбере че е ограничен от iOS това означава че няма проблем да я ползва и айфон му е точния избор. Какво лошо има в това че нещо не схващам?

Sent from my LM-G710
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)