Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Iphone X,Iphone 8,iphone 8 plus или някой от андройд флагманите?
#76

(2018-11-01, 22:15:53)enigma79 написа:  Айде още един,сега трябва да търся клипа с теста на айшита как затваря всяко 3то приложение,реално само 2приложения на заден план,мноого хитро хахаха

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk

Бъркаш айшита с Пиксел 3.
https://www.youtube.com/watch?v=Usvx_rJogxg
Аксесоари
#77

Истината е , че перфектен телефон няма, тези Android телефони, са си функционални, не са скучни за разлика от iPhone, но стигне ли се до ъпдейт, може и да не стане това, което очакваш, а и ъпдейтите не са много бързи както знаем, а това от 1 страна не е добре, защото потребителя му писва, колкото и да е не трябва да се чувства пренебрегнат, като е дал толкова пари.
Аз лично достна свикнах с iPhone, да скучен е, не може да правиш каквото искаш, осъзнавам, че съм дал повече пари за марката от колкото за телефона, но пък ме кефят иконите, това, че не забива, и че има редовни ъпдейти.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
#78

Аз пък не разбирам защо изобщо се интересувате за скорост на даден телефон!Кой отваря дадено приложение по-бързо!Нали го отваря в крайна сметка дори със секунда по-бавно или това е фатално?
Малко се прекалява с тия статистики ,повечето от нас ползват телефона за ало-бало,социални мрежи и някоя снимка.
Всяка марка си има позитиви и негативи.Който иска да даде повече за бранда Ейпъл да си дава.Който е доволен от андроида си взима такъв.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
#79

Голяма тема стана и то във този подфорум..Човека си е купил Айфон,дава съвет който иска да пробва и това е.Да си го ползва със здраве.Моля,затворете темата защото ще стане поредната каша iOS vs Android.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
[-] 1 потребител изказва благодарност на vesoisthebest за това мнение:
  • samsung s5
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)