Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

SONY Xperia XZ3 лични впечатления и коментари

Няма шанс нещата от Xperia 1 да бъдат въведени в старите модели
Цитирай
Dice.bg Аксесоари

(2019-04-30, 07:31:01)Sev написа:  Няма шанс нещата от Xperia 1 да бъдат въведени в старите модели

За съжаление и аз мисля така. Ама пък би било много готино от тяхна страна Smile

Xperia XZ3
Цитирай

Демек няма полза от купуването на флагман при положение, че след няколко месеца като излезе нов модел ще има всичко най-ново.

Sony Xperia M2 (D2303) Android Lolipop Stock ROM Rooted; Sony Xperia XA Black; Sony Xperia XZ3 Black
Цитирай

@bg_mammoth, Нов модел, съвсем не означава вмъкване на всичко ново в него от производителя.
Според мен би следвало да се разделят на ниско бюджетни устройства, среден клас и съответно висок клас мобилни устройства, с актуалното за момента наименование, флагман.
Виж, ако става дума за нов модел флагман, това вече е друг въпрос.
В тази връзка, "последната дума на техниката" в хардуера, следва да бъде изградена в нов модел флагман, а не в нов модел средно или ниско бюджетно устройство.
Високите изисквания към скъпите устройства, налага използването и на възможно най-добър хардуер в тях, а не в компромисните решения за устройства.

Xiaomi Mi Mix 2  - Android 9.0
Moto 360° - Silver-Android 6
Цитирай

Напротив, винаги флагманът си е флагман. Има обаче еволюционни и революционни промени между поколенивта флагмани. Например XZ1, 2 и 3 са близки, но Х1 отскача много по-напред. Дисплеят е с друга пропорцив, камерата е тройна. И това ще се запази според мен в следващите 3 поколения. Има монтирсн софтуер от камерата на Xz3 на Xz1. Обаче от Х1 няма да стане на Xz3 защото е писан за тройна камера. И това е жалко, защото алгоритъма е много по-добър.

Xperia XZ3
Цитирай

Oт къде може да свали.apk файл за часовника на заключения екран на XZ3..Пробвах със темите за XZ3 и XZ2,но не излиза правилно...Кръга го има,но няма час вътре.

Ето този clock Smile
[Изображение: 1535630438_635_sony_xperia_xz3.jpg]

Sony Ericsson T630 /2008/  Sony Ericsson K810 /2008-2014/  Samsung Galaxy S4 /2014-2018/ Sony Xperia XZ Premium  /2018-

Цитирай

(2019-03-22, 16:35:14)whitehart написа:  Интересно как GSM arena съпоставят xz2 и samsung s9 plus като камери и казват, че в някои отношения сонито дори е по-добро, а xz3 да е с по-слаба камера... Тия dxo mark не са им много обективни тестовете по принцип...

Изпратено от моят Sony Hotspur XZ2
След ядовете ми със скапания galaxy s9, го продадох със 800лв загуба... Това няма значение де, повече самсунг никога! Имам идея как снима камерата на самсунг и на xz2, с който съм сега. Ами на Сони камерата е на светлинни години напред. Ако гледаш на телефон дори на самсунг снимката е по-хубава, но на компютър няма детайли. Извинете, но Сони прави около 9мб снимка- естествено детайла на компютър е много по-ясен.

Изпратено от моят H8216 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)