Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

Здравейте, търся готова сборка на iGO за S23 ULTRA  с Android 14 One UI 6.0
[-] 1 потребител изказва благодарност на didomi за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, тъй като не мога да намеря инфо по форума.
Как да смея локацията от където да взима информация за акртите, става въпрос за Навигация за кола. Нещо от настроките на самата апликация лие ?

Благодаря ви!
Цитирай

Здравейте. Може ли някой на ЛС да ми изпрати нови карти за IGO - .fbl за Европа.

Благодаря.
Цитирай

Здравейте,
Имам мултимедия на колата с андроид 11, 8 ядрен процесор, 8 гб рам, 128 гб памет, 1280х720 разделителна способност на екрана. От миналата година ми се появи проблем със сборките на Igo.
Мултимедията ми си стои в sleep mode, паля колата и пускам Igo и всичко заработва нормално. Проблема идва след като угася колата и я запаля отново, тогава като се опитам да пусна Igo то тръгва да зарежда и забива докато не ресетна мултимедията от Ресет бутона и така всеки път. С други приложения проблеми нямам включително и с Waze и Here We Go.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Според мен, изчисти кеша и данните.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • tonus
Цитирай

Не стана с кеша и данните. Явно имаше неразбирателство с мултимедията ми когато е в sleep mode. Благодарение на колегата Stefando от всички сборки които ми даде нещата единствено сработиха с последната версия на Igo Luna Луната спи.

(2024-02-29, 12:44:43)sapiora написа:  Според мен, изчисти кеша и данните.

Всъщност получи се с изчистване на кеша и данните, но в последователност : триене на кеш, триене на данни, деинсталиране на старата версия на igo и инсталиране на новата версия.
Преди това не ми се получаваше, защото съм го правил в грешна последователност: деинсталиране на старата версия на igo, инсталиране на новата и след това триене на кеш и данни.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tonus за това мнение:
  • sapiora
Цитирай

Здравейте колеги , търся готова сборка на iGO за S23 ULTRA  с Android 14 One UI 6.0
Този нов Android 14 ме побърква !
Цитирай

Здравейте, има ли начин да се интегрират паркингите с информацията като брой налични места от "Truck parking Europe" или нещо подобно. Колега ми показа в Гармин подобна функция и дори снимки като Google Maps без наличен интернет което ме учуди... вероятно вързан през app-a на телефона с интернет...Благодаря за информацията!
Цитирай

Здравейте.Откакто съм с Xiaomi HyperOS Igo немога да го подкарам.Някой може ли да помогне
Цитирай

Имам същия проблем с Xiaomi 13T Pro с Hyper Os
На Xiaomi 11T pro си върви без проблем.
Моля,помагайте....

Huawei Mate 20 lite
Xiaomi 11T Pro
Xiaomi 13T Pro
Цитирай

Прочетете малко темата,проблема е в резолюциите на приложението!Новите апарати са с високи резолюции,които не са вписани в контролиращият файл..трябва да се добавят,има обяснено.
Цитирай

(2024-03-18, 17:28:58)vertexe написа:  Прочетете малко темата,проблема е в резолюциите на приложението!Новите апарати са с високи резолюции,които не са вписани в контролиращият файл..трябва да се добавят,има обяснено.

Бихте ли показали къде е написано защото аз нищо не можах да открия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)