Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

(2020-04-25, 09:48:18)malandro написа:  Можете ли да ми дадете линк към сборка Igo за Android 9 на redmi 8t? Благодаря!
Имаш ЛС.

 
Цитирай
Аксесоари

Може ли линк за сборка и на мен, ако може за мултимедия Андроид за кола. Благодаря.
Цитирай

Здравейте,имам следния проблем,на китайска мултимедия  с Android 8.1 ,си инсталирах iGO_Israel,всичко си тръгна ,но когато пусна навигацията и радиото свири,гласовете от навигацията и радиото се наслагват.При предишната ми навигация с Android 6 ,щом навигацията даваше каквото и да е известие ,звука от радиото спираше и после пак тръгваше след приключване на съобщението от навигацията.Също така ,на предния китаец ми известяваше за камери с бипкане ,сега ги показва само визуално но не предупреждава със сигнал.Някакви идеи и помощ,това е sys.txt файла.
.txt sys.txt Размер: 15.62 KB  Сваляния: 12
Цитирай

@tihoto,имаш лично съобщение с актуална "Сборка-свежа" с iGO_Nextgen.
Цитирай

Здравейте, предстои ми пътуване из Балканите-Сърбия, Турция и т.н.
Моля за готова сборка, която да инсталирам възможно най-лесно на телефона, който е Самсунг S10.
Благодаря,

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2020-05-24, 10:02:00)Legal76 написа:  Здравейте, предстои ми пътуване из Балканите-Сърбия, Турция и т.н.
Моля за готова сборка, която да инсталирам възможно най-лесно на телефона, който е Самсунг S10.
Благодаря,

Изпратено от моят SM-G973F с помощта на Tapatalk
Виж тук например

https://www.smartzona.net/showthread.php...en-Android
Цитирай

Здравейте, колеги,
може ли да ми изпратите актуални карти на България и балканския полуостров за Igo Israel_9.18 или по-нова версия с цяла сборка.

Благодаря предварително.
Цитирай

@bobsun,имаш линк на лично съобщение за сборка.
Карти ще намериш тук в последните страници на темата:
https://www.smartzona.net/showthread.php...%D0%B0-iGO
[-] 1 потребител изказва благодарност на stefando за това мнение:
  • bobsun
Цитирай

Само да спомена , че като пускате така открити линкове някой ще ги рипортне и ще ги подгонят и тях.... и после ще трябва да учите чужди езици

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Здравейте.
Трябва ми igo Israel за камион с актуални карти. 
Много Ви благодаря..
Цитирай

@pironkov_bg,имаш лично съобщение със сборки за камиони.
Ако решиш да сменяш картите,има линк 2-3 поста по-напред.
Цитирай

Здравейте, дали може линк към нова версия на навигацията, която да върви на андроид версия 10, защото стария файл не работи и също да свата за екрана на самсунг А41 - 1080 x 2400 pixels

Мерси много.
Цитирай

Свата е кат брата,
който има сват,има брат,
Сборката на свата е кат на брата,
Брата има сборката на свата,
Екрана и е на кат свата,че даже и на брата...

И т.н....

В "Сборка-свежа" има и още рими,задължително трябва да ги проверите....пишете на лични за линк...

Поздрави!
Цитирай

Здравейте, предстои ми пътуване в Германияи и работа в куриерска фирма. Моля за помощ за инсталиране на IGO , засега ще я ползвам на телефона си Xiaomi redmi 5 plus  android8.1.0
Благодаря предварително.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-01-10, 21:51:06)bodonance написа:  Има ...на prestigio  са основно с iGo ...
Бяха, но за съжаление вече не са с iGO!
Prestigio вече са само устройства без карта и навигационен софтуер (може да си качиш сам каквото искаш), а някои идва с карти на Европа и навигационен софтуер SYGIC, NAVITEL и PROGOROD.
Цитирай

(2020-04-25, 10:04:08)NoMaD написа:  Имаш ЛС.

Може ли и за мен за същия модел телефон - xiaomi redmi note 8t?
Цитирай

(2020-07-05, 16:16:32)VILA_ написа:  Може ли и за мен за същия модел телефон - xiaomi redmi note 8t?
Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте.
Трябва ми igo Israel за камион с актуални карти.Xiaomi Mi Note 3
Много Ви благодаря..
Цитирай

Здравейте,

Моля

Здравейте,

Моля за линк за IGO за Android 10 Sony xz2 premium.

Благодаря.
Цитирай

Скоро си купих телефон с инсталиран iGO_Israel, но на второто или третото пускане ми изписва: Content Error global_cfg not found , и едно бутонче с ОК. И нищо. Как да я оправя?
Телефона е OUKITEL WP6, -версията на iGO_Israel e 9.18.27.681611. Андроида е 9.

Моля дайте съвет. Искам го GPS-а да го ползвам.
Цитирай

(2020-07-12, 17:34:19)abracadabraabrac написа:  Скоро си купих телефон с инсталиран iGO_Israel, но на второто или третото пускане ми изписва: Content Error global_cfg not found , и едно бутонче с ОК. И нищо. Как да я оправя?
Телефона е OUKITEL WP6, -версията на iGO_Israel e 9.18.27.681611. Андроида е 9.

Моля дайте съвет. Искам го GPS-а да го ползвам.
По скоро посети линка от пост 233, че тук има ограничениа относно някой неща
Цитирай

Може ли някой да пусне нова сборка за Samsung A71 на лични,дайте знак!
Цитирай

(2020-07-14, 17:23:25)m_atanasoff@Yahoo.com написа:  Може ли някой да пусне нова сборка за Samsung  A71 на лични,дайте знак!
Давам знак за лично съобщение с линк...
Цитирай

Здравейте.Може ли някой да пусне нова
сборка и за P40 lite на лични,Благодаря
Цитирай

@ceckoov,имаш "свежо" лично съобщение с линк...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)