Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

Едно рамо помощ за Xiaomi redmi 5 plus Wink или за Хуавеи П20 лайт?

Huawei Mate 20 pro + Samsung S21 5G 256gb
Цитирай
Аксесоари

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте ,

не съм влизал тук от години - до преди да поевтинеят мобилните данни в Европа ползвах различни версии и карти за IGO все теглени от тук Smile .
Сега обаче ми трябва за да инсталирам на таблет на мой роднина, който е шофьор на камион из Европа и не мога да се ориентирам във форума къде да търся Smile та за това се нуждая от малко помощ.
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Може ли едно лс и на мен, последна версия и карти, ако може и за камион да става!
Благодаря предварително!

                       
              Xiaomi 13

                
               
                     
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравей NoMaD, може ли едно ЛС и на мен, последна версия карти за Европа, мерси .
Цитирай

Имаш ЛС.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • IRI
Цитирай

може ли и за мен една сборка за 1080x2340
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Може ли сборка за Mi 9T . Благодаря !
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Ако може и на мен последна версия с карти или готова сборка. Благодаря

Nokia 6.1 plus
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте,

Отскоро имам OnePlus 7T(8/128) с Андроид 10. Какво iGo ще е най-добре за този телефон?
Благодаря!
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте, може ли линк към приложението и карти на България на ЛС Става дума за P20 lite. Поздрави!
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Който иска сборка "Луната спи",с най-нова версия iGO Luna,с последен скин pongo и всичко най-ново за БГ,да пишееееееее....на личноооооо....
[-] 1 потребител изказва благодарност на stefando за това мнение:
  • harimari007
Цитирай

(2020-12-02, 22:46:53)stefando написа:  Който иска сборка "Луната спи",с най-нова версия iGO Luna,с последен скин pongo и всичко най-ново за БГ,да пишееееееее....на личноооооо....

Как да ти пишем на лично, като квотата ти за ЛС е пълна Bu

Вградената антивирусна на телефона ми (Аваст) вчера засече иГо коато инфектирано с вирус и ми препоръчва деинсталиране. От 2 месеца поне не съм ползвал навигацията, но не съм имал проблеми преди това, нито съм качвал нещо към сборката, която ми изпрати. Нормално ли е?
Може би най-добре е да ми пратиш новата сборка и да инсталирам нея след като деинсталирам старата Angel


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Пълна е щот е "голем" интерес към "Луната спи" Tongue.

Изтрих си старите съобщение...пишетееееееее...
[-] 1 потребител изказва благодарност на stefando за това мнение:
  • Mondiso
Цитирай

Инсталирах VocalizerEx2
В настройките на телефона като активирам VocalizerEx2 TTS/Език ми дава като опция само Daria и изписва, че не се поддържа, защото е стара версия?! С Андроид 10 съм.
Нямам опция за избор Daria'PremHigh, нямам опция и да чуя пример
Също така вгарденият Аваст на телефона пак изпищя - "Засечена е 1 заплаха. Име на вируса - APK:RepSandbox [Trj]IIarep". Явно е след последния пач за сигурността на телефона.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай

Не е трябвало да преинсталираш,след като вече го имаш...
И при мен беше станало нещо подобно преди време след преинсталиране на VocalizerEx2, забраИх обаче как го оправих...
Кат за начало си рестартирай телефона и подобните неща...
Цитирай

Имам iGO_ Israel , със  скин Понго, може ли някой да ми прати малко линкове и за други скинове, и малко разяснение как точно се инсталират, и къде по точно във  папка ,, content,, ? Bu
Цитирай

@oliver B,
Имаш лично съобщение с обяснения и линк към сборка със скин arimi и всичко необходимо за България и Северна МакедонияSmile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)