Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

Здравейте, 
търся сборка за 8 инчов таблет. Таблетът e prestigio wize 3418 4g
Цитирай
Аксесоари

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте, ще ви бъда благодарен,ако и на мен ми пратите пълна сборка с описание за инсталация и карти за Бг и Балканите. Ще я ползвам на note 20 ultra и предпочитам да има и по-висока резолюция.

Поздрави
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте, може ли актуална сборка IGO с последни карти here  за балканите ? Благодаря предварително и весели празници!

Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте. От известно време търся актуална сборка IGO ЗА HUAWEI P30 lite ще може ли да се възползвам? Весели празници!
Цитирай

Имаш ЛС.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • bobar4eto899
Цитирай

@marian777,оправи си настройки за получаване на ЛС,забранени са...
Цитирай

Здравейте, търся актуална сборка с карти за Европа, ще се ползва на таблет Хуавей МедиаПад Т3 с резолюция 1280х800 с опция за камион, ако е възможно. Благодаря предварително.
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте,
Имам проблем с навигацията, по-точно с настройките. Ползвам китайска навигация 9' с вградена IgoPal. Когато задам маршрут ме води по някакви незнайни малки и черни пътища, че няма оправяне. При настройки имам само отметка на магистрали, а за избор на маршрут от "къс" го промених на "лесен", но ефекта е същия. Моля за помощ.
Цитирай

Направи настройките за маршрут така:
И вероятно китаецът ти е "вградил" сборка с много липси, хубаво е да сложиш читава сборка...

PS
Имаш ЛС с две сборки и още нещо...
[-] 1 потребител изказва благодарност на stefando за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

здравейте, на някой да му се намират актуални карти за 2020 нещо от рода на Q1 или Q2
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте, може ли актуална сборка IGO с последни карти here  за Балканите.Ще се ползва на Note 10 plus

Galaxy S2 - Google Nexus 7 - Galaxy S4 - Xiaomi MI3 - Xiaomi MI NOTE PRO -Le Eco Le MAX2 - Xiaomi MI PAD 2 - Galaxy S9 PLUS -
GALAXY NOTE 10 PLUS-Aura Glow,GALAXY Watch black
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте, имам китайска мултимедия/навигация за кола 9", резолюция 1024х800, с инсталирана навигация IGO Pongo. Наложи се да направя Factory reset и IGO си замина, деинсталира се. Моля за актуална сборка на IGO и помощ с указания за инсталиране, карти за България и Европа.
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте, имам Xiaomi Mi A3, резолюция720 x 1560, андроид 10, ако е възможно и на мен една сборка на IGO и помощ с указания за инсталиране, карти за България и Европа. Благодаря предварително !
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте, ще ви бъда благодарен,ако и на мен ми изпратите пълна сборка и описание за инсталация,с карти за Бг и Европа. Ще се използва на Xiaomi mi note 10 lite
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте,
Имам китайска мултимедия за кола 9' резолюция 1280*720 с инсталиран Igo pal, но не работи добре. Моля за актуална сборка на IGO и помощ с указания за инсталиране, карти за България и Европа.
Цитирай

Туй на ЛС не ти ли стига?

Карти за други страни се добавят не много трудно...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)