Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

Имаш ЛС.

 
Цитирай
Аксесоари

Един въпрос ме мъчи съдейки по написаното последните няколко страници хората търсят нещо готово и работещо, по възможност с нови карти. Защо не се насочат към нещо, в което картите могат да се ъпдейтват през приложението или с някой достатъчно прост за употреба мап даунлоудър.
IGo се превърна в програма за ентусиасти, обичащи да настройват и човъркат, а за болшинството от питащите съм сигурен че предпочитат да намерят нещо "ставащо" и повече не го пипат... иначе щяха да си намерят и откъде да дръпнат "сборката" /ах тая руска дума/ и от къде да ъпдейтнат картите

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Здравейте.Някой да има проблеми с IGO на андроид 11.Става въпрос за xpera 10 .на XA 2 всичко е ок.ако може зборка за андроид 11
Цитирай

Имаш ЛС.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • mbachurov, sto7yan77@abv.bg
Цитирай

Здравейте, някой да има готова сборка iGO Nextgen LUNA за Samsung Galaxy Note 20 Ultra (Android 11)? iGO Nextgen върви без проблем, но LUNA не ще и не ще да тръгне. Продължавам борбата, но ще бъда много благодарен, ако някой сподели готова работеща сборка на LUNA.

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G | 256GB | 12RAM | Mystic Black
Цитирай

здравейте търся IGO за 1080 x 2520 пиксела, съотношение 21: 9
Цитирай

@villain,@sto7yan77,

Имате ЛС Stolt.
[-] 3 потребители изказват благодарност на stefando за това мнение:
  • GsmartaAkuA1, sto7yan77@abv.bg, villain
Цитирай

Благодарност на STEFANDO европа е ок.
Цитирай

Здравейте, може ли актуална сборка IGO с последни карти за България.
Резолюция 1024/600 7 инча Китайска мултимедия ,,,,Благодаря
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте,
Търся IGO за P20 LIte EMUI 9.1.0 Трябва ми карта само за българия.
Цитирай

от тука си теглиш къквото ти трябва

пратих ти на лично съобщение линка.в последното съобщение STEFANDO E обяснил всичко

Здравейте.Някой има ли идея как мога да кача на igo luna FTR файловете от igo nextgen.Това са файловете за камион
[-] 1 потребител изказва благодарност на sto7yan77@abv.bg за това мнение:
  • GsmartaAkuA1
Цитирай

Няма ftr-файлове за iGO-Луна за съжаление...
Луната е кракната версия от проект за Мазда-леки автомобили и като такава може и да не се появят подобни файлове...
На този етап камионски сборки само с Primo или Nextgen...
[-] 1 потребител изказва благодарност на stefando за това мнение:
  • sto7yan77@abv.bg
Цитирай

мерси.тя и тази върши работа.аз в камиона имам .ма с тази като се разхождам си търся разни неща ...магазини тем подобни...и най вече да се върна до камиона...
Цитирай

Някой може ли да ми каже, защо като си инсталирах IgoLuna и IgoPal, телефонът P20 Lite постоянно изписва, че е инфектиран и, че двете приложения са заразени. Пробвах и на телефон Хонор, също излизат съобщения за инфекция.
Цитирай

ми ако имаш анти вирусна ще изписва.купи си софтоер за навигация и няма да исписва.
Цитирай

Здравейте ползвам iGo primo в колата. Версията е 9.6.29.603974. Някой може ли да сподели откъде се теглят по-нови карти за Европа или да прати?


Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

от къде да изтегля IGO за android 10 и как да го инсталирам

Samsung Galaxy A52
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Може ли и аз да попитам за нови карти?

Galaxy S 24 ultra
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте, сложих китайска навигация на колата, откъде мога да намеря сборка на Igo за инсталация?
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте, имам Huawei p20 lite, резолюция1080 x 2060, системата е андроид 9, Бих Ви бил благодарен, ако ми помогнете с една сборка на IGO и помощ с указания за инсталиране.
Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 9 гост(и)