Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

Хвърли око в тази тема: Скинове и допълнения за iGO

 
Цитирай
Аксесоари

(2022-02-03, 14:42:23)NoMaD написа:  Имаш ЛС.
Колега ако е възможно карти за иго, благодаря предварително

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте,ползвам IGO Primo NextGen на Андроид12.
Не мога да накарам 《времето》да заработи някой да помогне,моля.
Не че е фатално....но все пак.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай

Здравейте, моля пратете ми линк със сборка за Samsung S21? Благодаря
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здравейте.Актуални карти за европа? Не намирам след 2018г
Цитирай

Имаш ЛС.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • hana
Цитирай

Привет, може ли и за мен един линк към актуални карни? Благодаря.

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro
Цитирай

Имаш ЛС.

 
Цитирай

Здрвейте,
Мога ли и аз да помоля за актуални карти за България/Европа на IGO Primo?
Благодаря предварително!
Цитирай

Имаш ЛС.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Очаквано от моя страна, останах неразбран. Моля модератор да изтрие публикацията ми.
Цитирай

Ако имаш конкретни забележки относно постовете тук, може да попиташ в съответната за това тема. А относно тази, не знам каква полезна информация очакваш в нея, при положение, че има изисквания, които са заложени в първия пост, а  именно "да не се публикуват линкове към пиратски/незаконен софтуер". И затова тя се изпраща на ЛС с уведомление за това тук, за да стане ясно, че постът е отразен и отговорено му е и то в най-кратки срокове. Липсата на обратна информация, която в случая те дразни, мисля, че ще създаде погрешно впечатление у всички, че въпросната тема не е активна, че на поста на питащия няма кой да отговори, както и това, че в тази тема никой не влиза, освен тези, които търсят някой да им помогне. Надявам се, че бях достатъчно конкретен и изчерпателен по въпросите, които ми зададе в поста си. Благодаря.

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • IoPetrov, sapiora
Цитирай

Здравейте, имам проблем с навигацията на телефона и таблета си.След преинстал на igo Nextgen с Pongo скин(iGO_PAL_9.18.27.719974) престана да дава информация за трафика.Може ли някой да ми даде някой съвет? Телефона и таблета са с андроид 11.Благодаря предварително.
Цитирай

Хайде вече да спрем с това: Искам сборка - Имаш Лс? Колегата @stefando (или друг) като иска да е полезен, за което го поздавявам моля всеки, който иска от тук нататък сборка да се обръща директно към него с ЛС и цялата Ви комуникация да минава само там, а не през излишно пълнене на темата, която е повече за проблеми с работата на приложението, не за това как да се снабдим с него.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 2 потребители изказват благодарност на batala за това мнение:
  • sapiora, vlado.stoyanov
Цитирай

Със  Samsung S21 ултра съм. Може ли готова сбирка за IGO.

Благодаря предварително.
Цитирай

То освен молби за сборки в темата нищо не се коментира което я обезсмисля. Молбата ми към модераторите е ако има начин да си стане нормална тема като едно време без цензура, само така ще се освежи темата и няма да се налага да ровим в други сайтове.
Цитирай

Това не зависи от модераторите, а от нас самите.
Цитирай

Здравейте!, може ли и за мен един линк към актуални карти? Благодаря. П.С. Оправих се, намерих ги.

LG Optimus 2X CyanogenMod 10.1-20130722-p990 1,3Ghz & ZTE Z3 CM-KANG 2.3.7 710MHz
Цитирай

За китасйка навигация за автомобил, ако може сборка. Благодаря!
Цитирай

сборка за Samsung S21?

LG G4 
LG G2 16GB Black

Цитирай

(2022-04-11, 20:41:36)gogyto написа:  За китасйка навигация за автомобил, ако може сборка. Благодаря!

Аз също търся за китайска андроид мултимедия.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте!
Търся iGO за Xiaomi Redmi Note 9 PRO със карти на Европа, камери. Благодаря предварително!
Цитирай

Здравейте, а бе къде точно се пипаше във файловете за да оправя резолюцията на иго, че ми избива грешка и не иска да ми зареди, а сборката ми е стара и всичко ми е настроено, но на новия ми телефон не мога да я подкарам защото ми дава, че не поддържа резолюцията?

hTC Sensation | ViperS 5.3.0 |  Android 4.1.2 | Sense 5 | Kernel: 3.4.10-Sebastian FM 1.0.4 | S-OFF | ------ | hTC ONE M9 | Android 6.0 | Sense 7 | Kernel: 3.10.84-Perf |
Цитирай

Пипа се в sys файла, ама това беше в старата версия - примо-то, в Некстгена не ми се е налагало ей така изглежда файла в некстген
[device]
type="android"

[android]
fullscreen=1
ignore_keyguard=1
disable_restart_after_phone_call=1
background_shutdown_timeout=0
check_folders_after_rebuild=0
create_sdcard_dir=1
getdeviceid_trycount=0

[rawdisplay]
;driver="gles_2_0_android"
screen_xy="auto"
;highres=0

.....
В примо трябваше да се напише точната резолюция /по спомени/

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 1 потребител изказва благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • sapiora
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)