Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

Здравейте ,някой мойе ли даде последна или по нова сборко на iGO Nextgen ,може и без карти?
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари

Здр,имам телефон кубот кинг конг 2 с андроид 10,може ли някой да ми изпрати работеща сборка на iGO.Благодаря!
Цитирай

Здравейте, може ли готова сборка за Redmi 5, карта на България!? Smile
Цитирай

Оправих се.
Благодаря,
Цитирай

Здравейте, може ли да споделите нови POI за хотели в Турция.

Samsung Galaxy S>S2>S3>S4>S5>S7 Edge>Huawei P10 plus>Huawei P20 Pro>Huawei P40 Pro Silver Frost
Цитирай

Най-сигурно - гледаш в гугъл карти местата и набираш координатите в навигацията дето ползваш.
Последно ползвах poi на igo за хотели преди 10-12 години в Гърция и Турция... А съдейки по това колко изостават сравнени с OSM и Гугъл, поне в района около мен /радиус 5км/ бих си имал едно наум... не са оправили еднопосочни улици, има затворени ресторанти, банки, магазини дето още си ги има като poi ... И това с давност една година, а от тогава са излезнали няколко ъпдейта на картите

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Здравейте , купих си мултимедия за колата и има инсталитано Igo , но се оказва , че картата е 2019 Q4.
От къде може да се намери версия 2022 и как се инсталира на медията - тя е с ANDROID 11
Цитирай

Здравейте, в САЩ съм и се нуждая от карта за моето iGO. Ако може някой да помогне! Благодаря предварително!
Цитирай

Привет, може ли актуална сборка IGO с последни карти за Европа (може само България и Румъния) и Турция.
Резолюция 1024/600, 7 инча, таблет DIVA QC7704GM, ARM Cortex A53, 1.5 GHz. Благодаря предварително.
Цитирай

Здравейте!Дали може някой да помогне с бг карти за igo primo 2022г.(Samsung A52).Благодаря!
Цитирай

Здравейте,  скоро си смених таблета 8инча със 10,5 инча Samsung A8 с 4gb ram (стария ми беше с 1gb). Привърженик съм на старото примо от 2016г. Копирах го, указах пътя до SD картата, но излязоха няколко проблема... Резолюцията която коригирах 1920_1128 е точната, когато зареди и маршрута крашва и изхвърля на различен интервал от време,     понякога или при отбиване на бензиностанция или на някой изход, при преизчисляване изписва "недостатъчна памет, опитайте коригиране на метода в параметрите на пътя" и изтрива зададения маршрута. Сложих и igo_pal skin pongo, но е много по сложно с много менюта и опции, което при интензивна работа се объркваш... а и по лошото е че не мога да коригирам шрифта (километри, текуща и следваща посока, инфо за пътуването и т.н.)     по голям и удобен, но плюса е интернет трафика. Ще приложа снимки, ще съм много благодарен за помощта поне за едното да се получи!
Поздрави и благодаря!
Цитирай

Всичко относно шрифта се нареди.
 Големи благодарности за бързия и точен отговор на stefando  Smile   Storstark


Прикачени файлове Миниатюри
           
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiest0 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Здравейте,

с iGO Primo NextGen 9.18.27.687519 съм. Преди имаше опция за ориентацията на картата. Сега картата винаги е в посока Север и не ме кефи. Изрових менюто, но не открих откъде да изключа опцията.
Цитирай

Не мога да намеря карти Европа.
Може ли линк
Цитирай

(2022-09-17, 21:10:24)tibuzdrev написа:  Имаш ЛС
Цитирай

Ако може и на мен един линк за нови карти.Благодаря предварително.
Цитирай

(2022-09-18, 11:36:30)bajchoni написа:  Имаш ЛС
Цитирай

Някой може ли да съдейства с линк за нови карти, ако има някаква разлика ще се ползват с камион.
Предварително благодаря!
Цитирай

Благодаря за картите, коя версия на igo работи на андроид 12.
Igo Israel не разпознава картите,с igo luna не може да стартира
Цитирай

Igo lina е с различен формат карти

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Здравейте колеги. Може ли да ми изпратите линк за най-актуалната карта на България за IGO.
Цитирай

Здравейте напълно нов съм имам андроид медия в колата и може ли някои да помогне да обновя картата с иго навигация е
Цитирай

Здравейте, нов съм и за първи път се включвам. Имам въпрос на който не намерих отговор.Купих 2-DIN  навигация с IGo nextgen by Pongo от фирма която ги предлага в БГ. Вероятно е китайски продукт с Android 9. Но имам проблем: курсора на позицията на колата на картата( стрелка или кола няма значение) по права линия се движи добре., но ако завия по пряка сините точици дето премигват след курсора (вероятно симулират газовете) си завиват заедно с колата в движение...Но курсорчето продължава напред и след 7-8 секунди и то се намести на истинската позиция. Имал ли е някой подобен проблем?

Благодаря !
Цитирай

(2022-10-03, 13:41:12)Morty написа:  Прочети последните мнения на предходната 35 страница, там където колегите говорят за изместването на курсора встрани от точката. Предполагам, че е това.
Цитирай

Точката си върви добре, картата е точна, забавя се курсора да се намести до точката ...има забавяне.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)