Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

Здравейте, имам навигация Igo в колата под Андроид 4.4.2. Програмата и картите бяха на SD карта(от там я инсталирах едно време). Обаче явно SD картата се повреди и я замених с нова SD карта. Качих последната от замунда с карти от 2018(по-нови няма). Сега навигацията работи , но показва само едно триъгълниче на 2Д карта, което се движи. Т.е. няма го подробния режим и не успях по-никакъв начин да го включа. Някой знае ли каква може да е причината. И още един въпрос : има ли по-нови версии на IGO , които обаче да работят на Андроид 4.4.2. и съответните им карти за Европа? Благодаря.
Цитирай
Аксесоари

Здравеите.Някой да има нови карти за европа,ще съм много благодарен.
Цитирай

Здравейте!
Някой може ли да помогне с възможно най-нова и пълна версия (сборка) на IGO и набор карти за Европа..
За телефон G71 Motorola Android 12
Благодаря.
Цитирай

Здравейте, до скоро имах стара верси igo ,но сложих IGO NextGen LUna и немога да намеря как да си сваля и обновя картите.На старото свалях here map и ги слагах в папка contect map.На тази нова версия картите са друг формат и няма такава папка.Ако някои може да обясни как се обновяват картите ще съм много благодарен!

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай

[quote="nasttii" pid="1735071" dateline="1684080662"]
Здравейте, до скоро имах стара верси igo ,но сложих IGO NextGen LUna и немога да намеря как да си сваля и обновя картите.На старото свалях here map и ги слагах в папка contect map.На тази нова версия картите са друг формат и няма такава папка.Ако някои може да обясни как се обновяват картите ще съм много благодарен!
[/quote /] Картите са само един вид и са в папка content/mg/baseline.Последните са HERE 2022-Q2
Цитирай

Някой да има под ръка последната версия Иго Луна...линк на лично?

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Цитирай

(2023-05-22, 23:55:54)bam написа:  Някой да има под ръка последната версия Иго Луна...линк на лично?

Sent from my SM-S908B using Tapatalk
Ина мен ако може,ще съм благодарен
Цитирай

От 2 години не ползвам професионалната камионджийска навигация, защото не пътувам в Европа. Но не бих отказал ъбдейт и аз. Вече съм си в България и гугъл и уейз са ми достатъчни. Но нищо не се знае, затова и аз ще съм благодарен на ъп за ай го!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай

(2021-06-28, 12:12:17)NoMaD написа:  Имаш ЛС.

Може ли сборка на IGO с най новите карти за samsung s23 ultra .
Благодаря,
Пробвах със старата ,но нещо немога да се оправя .
Цитирай

Здравейте.
Съвет от Вас: На 16.01.23г и 30.01.23г. по банков път заплатих суми, за да ползвам официалната версия на iGO за Европа /вкл.България + всички съседи+Турция/. GSM-ма тогава ми бе HUAWEI - вече е отпадък  Angry Закупих нов апарат - SAMSUNG. Всички приложения бяха прехвърлени на новото устройство. НО - iGO навигацията не тръгваше?! Въпреки, че съм заплатил сумите за горепосочените карти  - приложението ме вкарва в първоначалните изисквания за "пробен пакет"...и т.н. - сякаш съм нов клиент, който нищо не е плащал?! Никъде не открих контакт с iGO представителство /E mail или др./, за да се консултирам как да действам?
Какво бихте ме посъветвали да сторя? Не става въпрос за /евентуално/ изгубените финанси, а за принципа, че съм платил за нещо, което не мога да ползвам, щото мобилен апарат е сменен с друг мобилен апарат ?!  SIM-карта / 08886 3322хх / не е променена с години!!!
С уважение - Иванов - Свищов
Цитирай

Вижте на кой сте превел парите и се свържете с него.
[-] 1 потребител изказва благодарност на sapiora за това мнение:
  • rotsen
Цитирай

Здравейте, 
пуснах E mail до фирма NNG, на която заплатих сумите по iGO-картите (appopadmin@nng.com) . 
Отговора бе, че ... ще се свържат с мен ... ?! 
Въпреки това, не вярвам, че ще има развитие по моя казус !!!
-------------------  
Поздрави
Цитирай

На сайта на NNG има линк за support да се отиде тук: https://www.naviextras.com/shop/portal/support
Горе в дясно се регистрирате и след това вероятно ще може да създадете запитване по вашия въпрос.

Явно това е официалния начин да получите помощ и по мейла не се знае дали ще ви отговорят.
[-] 1 потребител изказва благодарност на admin за това мнение:
  • rotsen
Цитирай
Sad 

Здравейте! Искам да си инсталирам Igo Primo Israel на телефона ( Самсунг А50). Ако някой може да помогне с инсталационен файл. Благодаря предварително!
Цитирай

(2023-06-17, 03:45:46)admin написа:  На сайта на NNG има линк за support да се отиде тук: https://www.naviextras.com/shop/portal/support
Горе в дясно се регистрирате и след това вероятно ще може да създадете запитване по вашия въпрос.

Явно това е официалния начин да получите помощ и по мейла не се знае дали ще ви отговорят.
Отговарят и по мейл - аз също съм си купил igo и прехвърлих на нов апарат програмата... купена беше през Гугъл плей. Доколкото си спомням за гореописания проблем трябваше да се изчака да изтече пробния период, ама беше преди две години и не си спомням много добре, трябва да изровя мейлите

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

Благодаря!
Цитирай

Все пак след малко ровене стигнах до тук:
https://nng.my.site.com/naviextrasknowle.../s/support

А в сайта прочетох следното:
DESCRIPTION
In case you would like to restore or reinstall your previously purchased content packages on your (new) device, please follow the instructions below according to the Operating System on your phone:



Android: Sign in the Google Play Store through the Google account you used with your previous device, and go to “All” in the “My Apps” menu to download iGO Navigation to your new device. Please start your seven-day trial period, and then follow the steps below to access your previously purchased content:


In iGO Navigation go to Shop > Purchased Items > Tap on the arrow in the bottom right corner > Restore Purchases

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 3 потребители изказват благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • admin, rotsen, sapiora
Цитирай

И аз изпаднах в затруднение.Не мога да се справя с инсталацията на I go на телефон Google Pixel.Каквото и да сложа не тръгва.Ако някой има идея да помага,моля?Android 13 е.Благодаря предварително.

Google Pixel 7Pro
Цитирай

Здравейте колеги.След няколко дни в опити да се справя сам се обръщам към вас за помощ.Купих си китайска авто мултимедия на кто продавача беше инсталирал IGO NEXTGEN IZRAEL ,незнам коя версия беше,не проверих.Наложи се връщане до фабрични настройки и до там с игото.Андроида е 12. Резолюцията е 1024/600.Пробвам с гугъл мапса,но 4-ри ядрения процесор не се справя.Затова ми трябва помощ за нова инсталация igo.Благодаря предварително.
Цитирай

Здравейте може ли да ми изпратите актуална версия сборка на igo за китайска мултимедия андроид версия 10. Китаеца от алиекспрес ми е сложил някяква версия вградена IGO BASARSOFT , но не тръгва изписва грешка " please insert sd card" а то дори нямям слот за SD карта имам само флашки. 
Благодаря!
Цитирай

Здравейте,

Искам само да попитам коя версия може да се счита за най-нова и най-актуална? Ако има значение - ще се слага на Huawei без Google Play.
Цитирай

Здравейте,
Моля ако някой има желание и възможност да сподели самоделен готов работещ вариант на nextgen-а за android12, включващ резолюция 1080х2400
До сега, години наред тормозих с огромно удоволствие IGo-то, последно време само Primo-то и доста поизлязох от курса на Nextgen. Но и последното приемливо устройство с android7 се предаде. Сега ще трябва да си припомням всичко за Nextgen...

Големи благодарности на колегата за полезните съвети, които ми даде.
От 2008ма се чудя на "продуцентите" на iGO - хем знаят чудесно къде интерфейса им е сакат и какво искат потребителите, какво им трябва и как да го направят, хем всеки път всичко свястно се случва в интернетот.
Вероятно защото нищо не разбирам от бизнеса с навигационен софуер.

btw Човекът(с главно "Ч" и пълен член), който е дал такива богоугодни имена има две каси белгийска бира от мен Big Grin
Цитирай

Здравеите.Някой да има нови карти за европа
Цитирай

Колеги, някой може ли да ми помогне, с актуалните карти за Европа за NextGen 9.18.27.702387
Цитирай

Здравейте, налага се да ползвам iGo, понеже ще чътъвам в държави в които няма да имам интернет и установявам, че вече не ми работят на телефона. Телефона ми е S23 с Android 13. Пробвах 3 версии, но при всичките се появява съобщение, че не намира карти. Картите са си поставени в папка "content" и лиценз файла в папка "license". Не слагам за първи път програмата и съм помагал на много приятели за инсталация и карти, но когато стигнах до там, че да ми потрябва на мен и се издъних. Моля за помощ. Някой да ме насочи къде се слагат картите в Андроид 13 или пък има някакъв друг метод вече.

P.S. Благодаря за бързата и полезна намеса на stefando. Всичко вече работи!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)