Оценете темата:
  • 12 гласа - средно 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iGO Navigation - дискусия и помощ

Аз ползвам Igo Pal и си работи добре на андроид 13. За картите като отвориш папка content и след това ги поставяш в папка map
[-] 1 потребител изказва благодарност на esil2 за това мнение:
  • tihoee
Цитирай
Аксесоари

Здравейте, да попитам има ли нов набор от карти, камери и т.н. за България и Европа за 2023? 
 Благодаря предварително, видях в друг форум и след неуспешни опити се отказах...
Цитирай

(2023-09-17, 13:03:27)tiest0 написа:  Здравейте, да попитам има ли нов набор от карти, камери и т.н. за България и Европа за 2023? 
 Благодаря предварително, видях в друг форум и след неуспешни опити се отказах...

Да, вече има от второто тримесечие на 2023 г.
Цитирай

(2023-09-18, 10:44:24)kolarov написа:  Да, вече има от второто тримесечие на 2023 г.
Благодаря, ще се поразровя отново.
Цитирай

Здравейте, 

имам навигация която е с малко памет - има 4ГБ, към нея съм сложил и СД карта. Има ли вариант да сложа половината карти в паметта на навигацията и другата половина карти в СД картата и Primo да може да си чете от двете места едновременно?
Цитирай

Момчета, дайте линк към готова сборка за Samsung Galaxy Tab A6, 10.1'...
Благодаря предварително!!!

Мозъчните гънки не се виждат, но си личи като липсват...
♥LG G2 ♥ HTC 8x ♥ LG G-Watch ♥LENOVO YOGA B6000 3G www.carom3d.org
Цитирай

И аз бих се възползвал уеиза не ми изговаря до край и направо я изтрих ай го-то си е топ!
Цитирай

Уейз и Igo са доста различни като философия и нищо не пречи да се ползват и двете.
Аз да кажем имам платени и легални и Igo и Sygic, ама в България си ползвам основно Waze. Проблемите с гласа понякога са заради крив ъпдейт, задръстен телефон...

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
Цитирай

...малко помощ-} не намирам никъде (явно не търся правилно) каква програмка се ползваше, за да се ъпдейте картата на навигацията и къде бяха новите карти... може ли някой да ми помогне?
Цитирай

Привет, от известно време ме изхвърля от програмата при преминаване около голям град (например Атина), нормално ли е да се товари (iGO Pal) което съм доволен до момента или може да се дължи на някой update на android -a. 
 Благодаря, ако има някой със сходен проблем
.
Цитирай

От някой скапан ъпдейт е.Забрани всички ъпдейти,само проблеми носят.
Цитирай

Стигна до 5.1.1, то няма накъде. Уж само секюрити било...
Цитирай

Здравейте. Може ли някой на ЛС да ми изпрати нови карти на IGO за андроид 13 на Европа.Благодаря.
Цитирай

(2023-06-02, 18:01:21)deimian77 написа:  Може ли сборка на IGO с най новите карти за samsung s23 ultra .
Благодаря,
Пробвах със старата ,но нещо немога да се оправя .

Здравейте, и аз търся IGO за samsung s23 ultra. Старата не може да се инсталира, изписва, че не е съвместима с този модел.
Цитирай

(2023-11-24, 07:16:10)didomi написа:  Здравейте, и аз търся IGO за samsung s23 ultra. Старата не може да се инсталира, изписва, че не е съвместима с този модел.

Не е до модела на телефона, а до версията на операционната система.

Samsung Galaxy S24 Ultra 1TB
[-] 1 потребител изказва благодарност на duron за това мнение:
  • didomi
Цитирай

Здравейте! Търся сборка на Igo за Samsung A12. Ако може някой да помогне, ще съм благодарен. Андроида е 12
Цитирай

Здравейте, и аз търся IGO за samsung s23 ultra. Докато бях с андроид 13 igo israel си работеше перфектно . Сега като се обнови до андроид 14 ми изписва, че приложението не е съвместимо с моето устройство.
Цитирай

(2023-12-21, 13:38:49)deep0888 написа:  Здравейте, и аз търся IGO за samsung s23 ultra. Докато бях с андроид 13 igo israel си работеше перфектно . Сега като се обнови до андроид 14 ми изписва, че приложението не е съвместимо с моето устройство.

Благодарности на alexkara всичко вече .работи
[-] 2 потребители изказват благодарност на deep0888 за това мнение:
  • alexkara, kolarov
Цитирай

https://uploadfile.pl/pokaz/2270199---eixf.html

iGO_World FREE 9.35.2.250945.apk android 14

https://uploadfile.pl/pokaz/2270028---iufs.html
Luna-Install apk 14 2024


https://uploadfile.pl/pokaz/2268740---rnxv.html
iGO_PAL_9.18.27.719974 bun 14 android


https://uploadfile.pl/pokaz/2269861---itg1.html
Android 14apk 2024

https://uploadfile.pl/pokaz/2269881---ywqn.html
soft Luna Android 14 apk 2024

https://uploadfile.pl/pokaz/2269886---cmkl.html
soft iGO_NextGen Android 14 apk 2024
[-] 4 потребители изказват благодарност на bogdanlary за това мнение:
  • alexkara, didomi, dyulgeroff, sapiora
Цитирай

iGO Primo next gen Israel. Търся БГ карта за 2DIN автомобилна навигация 1200Х600.
Цитирай

Здравейте, пробвах вече няколко приложения за андроид 14, но постоянно дава съобщение, че не могат да бъдат инсталирани, защото не са съвместими с телефона. С Pixel 7 съм...
Цитирай

(2023-12-24, 01:43:09)malkotokuche написа:  Здравейте, пробвах вече няколко приложения за андроид 14, но постоянно дава съобщение, че не могат да бъдат инсталирани, защото не са съвместими с телефона. С Pixel 7 съм...

Здравей! И аз не мога да инсталирам bg maps на самсунг А54 андроид14. Изписва ми несъвместимост с версията Bu
Цитирай

От известно време ми дава грешка при опит да си възстановя купената карта от магазина.Да не би покупката да е изтекла?Дава ми отново да купя картите.

Xiaomi 11t pro 5g 128GB/8GB
Цитирай

Не би трябвало... И аз съм с купена програма, качих я на новия телефон след малко гимнастика, че имам два мейла в Gmail и гугъл плей и Igo малко се шашкат.

The dark side of the Force is a pathway to many abilities some consider to be…unnatural
[-] 1 потребител изказва благодарност на Han_Solo за това мнение:
  • fu4ko
Цитирай

Здравейте, смених телефона си с А54 преди време. На стария си телефон имах iGO_Israel. Опитах се да го инсталирам на новия, но греда, изписва че приложението е несъвместимо с телефона. И така започна борбата да си направя сборка за Android 14, но каквото и да опитвах не се получи. Бихте ли ме насочили откъде да започна, така че да мога да подкарам Igo на тоя Андроид.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)