Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

избор между Xiaomi Pocophone F1 и Huawei Honor View 10
#26

(2018-09-30, 19:40:43)paffkata написа:  Добър коментар колега,
Единственото което не ми харесва при Поко ф1 е външния вид т.е. дизайна и ноча. В момента ползвам Huawei Honor x5,  единственото което не ми харесва при хонор в 10 е че няма фм радио, а ползвам такова. 
Интересно е че всички коментари до момента никой не е ползвал нито един от двата модела, т.е. малко или много са не дотам обективни мнения. Да се сравняват телефони само на хартия.... Също.
Аз съм пробвал Покото !

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
Аксесоари
#27

Имам Ми8- идентични са.
Само дето Poco-то е 4000батерия и е по-евтин.

Освен това съм играл няколко пъти с Поко, където живея има официален Стор на Шиоами.
Въобще приказките ни не са сухи коментари и просто агитация ей така защото ни кефи.

Щом не ти харесва външният вид, въобще темата е ясна, купи си Хуавей.
За мен лично външният вид е най-важен после е другото.
Покото въобще не се усеща евтин, но щом не те кефи пластмаса, мисля, че няма смисъл да си купуваш нещо дето няма да ти хареса.

Пс:
Но все пак, ако се прижалиш за Смарт без фм радио, ти препоръчвам МИ8- няма такъв смарт.
По-добър е от Самсунг дори- нито грее, нито лагва, страшен дизаин, не че Покото е другоSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#28

(2018-09-30, 19:40:43)paffkata написа:  ...
Интересно е че всички коментари до момента никой не е ползвал нито един от двата модела, т.е. малко или много са не дотам обективни мнения. Да се сравняват телефони само на хартия.... Също.

Еха... Интересно заключение...
[-] 1 потребител изказва благодарност на bodonance за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#29

Приятелката ми ползва Pocophone F1 от три седмици. Телефона е много бърз, ъпдейтите идват редовно, което е добре за отстраняването на бъгове. Батерията е без коментар, беше на 45% с 04:30ч СОТ, като се има предвид, че тя гледа сериали на него, играе игри и всичко е през 4G.
Само да вметна ние бяхме в дилема между Poco и Huawei Honor 10.
Купихме го от България и ако така продължава да работи покрай коледа и аз ще си взема.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
[-] 1 потребител изказва благодарност на hamilcar за това мнение:
  • Victormihov
Цитирай
#30

23-ти ноември е черният петък, ще има яки оферти в Алито за ПокотоSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#31

(2018-10-05, 11:25:36)Victormihov написа:  23-ти ноември е черният петък, ще има яки оферти в Алито за ПокотоSmile

Тази година съвпада ли черния петък в алиекспрес и тука в Бг. Сигурно ли е че за Покофон ще има отстъпки?
Цитирай
#32

В крайна сметка избрах Xiaomi Pocophonr F1 от Mi Global Store Aliexpress с DHL. Дойде малко бавно - за 17 дни, но беше поръчан по време на Cyber Monday все пак. Цена без доставка беше 310 $ за 128 ГБ версията.
Благодаря на отзовалите се.
Цитирай
#33

Колегите са прави! Poco-то е много по-добро единственото, при което се поколебах като ходих да го разглеждам е ноча, който естествено не е болка за умиране, но на мен не ми харесва. Относно цена/качество определено няма конкуренция и определено е по-добър от Huawei-я.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)