Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

iPhone Xs и iPhone Xs Max с масов проблем със зареждането!
#51

(2018-10-04, 18:47:30)pepy1 написа:  Грешката е моя, не уточних че говоря за "пожълтелите екрани" с 5 ес съм, и работи отлично с иос 12! А за 2 страници не видях "критика" изтъкват/повтарят/ се неща които чета години наред, темата става ... и отива в коша- така ще стане и с тази. Ами като не Ви харесва не го купувайте!  Останете и със здраве. Wink

Е точно твоя не е с пожълтял екран и работи отлично с иос12 (не че съм питал как работи или е тема на разговора) признавам си Smile Но над колко бройки имаш наблюдение за екрана... не питам за иос12? 
Не съм казал, че на всички пожълтява, но % е доста сериозен. Личи най добре на бяла снимка. Започва от краищата главно. Доста хорa не го забелязват, което за мен е странно. Нося очила и дори без тях не ми убягва. 

Кое не е критика според теб? Изтъкваме проблеми, които доста "болни фенове" отричат. Виждам го редовно това явление и ми е страшно странно. Проблемите са едни и същи, защото така и не ги отстраняват хардуерните, тъй като според тях не са в грешка. A като излезе иос11 имаше и нови драми, но да не навлизам в подробности, че да не излезе хейт форум за Андроид устройства.

А ти защо се опитваш да ги защитаваш? Мисля колега от форума се пошегува по рано и ти го нападна. Имаш дял във фирмата ли Smile  ? А и е АНДРОИД форум ...нормално е да има поне малко сектантство не мислиш ли? Big Grin

Май още не е забранено всеки да си дава мнението. И да, не смятам, че ме печели телефона та не бих си го купил. Не робувам на марки.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
Аксесоари
#52

Не робуваш на марки а отдолу пише, че позлваш Самсунгс от С4 насам...
Всичко е въпрос на предпочитания...Имал съм 3 Самсунга като за съжаление ползвам единия в момента и просто съм се разочаровал от тях и сигурно никога повече няма да си купя.Тази година след разцъкване на няколко Айфона на познати реших да им дам шанс и планувам покупка.
Цитирай
#53

И какво като пише? За мен е въпрос на практичност, удобство и оправдаване на средствата. Това ми съвпада с нуждите и е на добра цена, та това си и купувам.

Ако говориш за Galaxy Core --> Galaxy S3 Neo (RIP) --> Galaxy Core ...нямам какво да добавя. Айфоните нямат нисък клас като цяло. Не е редно да се сравнява машинка за 1500лв. с тази от 500лв.. Естествено евтинката ще куца.

SGS2->SGS4->SGS6->SGS8
Цитирай
#54

Айфон са заблуда за "простите хора" ,това съм се убедил през годините.Щом няква камера на А1 бе на нивото на iPhone X при теста който правих ми стана ясно,а с Note 5 отново срещу скъпия айфон ,китайския при дневни снимаше една идея по-добре.За Pixel-а няма да споменавам пък изобщо....

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#55

Ако искаш качествени снимки, купи си дслр! Това все пак е телефон!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#56

Уау...той бил направил сравнение и му станало ясно. Big Grin Ползвайте си Самсунгите и Пикселите и си мислете, че имате най-доброто.Скоро излиза новия Ноч 3 опа имам предвид Пиксел 3...да видим той колко ще струва и колко по-добър ще е от Айфоня.Ще видим и на какво ще се подиграят за да знаем какво ще направят за догодина.
Темата е за заключване.
Цитирай
#57

(2018-10-05, 16:36:49)ivo98 написа:  Уау...той бил направил сравнение и му станало ясно. Big Grin Ползвайте си Самсунгите и Пикселите и си мислете, че имате най-доброто.Скоро излиза новия Ноч 3 опа имам предвид Пиксел 3...да видим той колко ще струва и колко по-добър ще е от Айфоня.Ще видим и на какво ще се подиграят за да знаем какво ще направят за догодина.
Темата е за заключване.
Колега,като пиша нещо повярвай ми вярно е.В много постове съм показвал сравнението , колкото до Пиксел 3 за мен е поредната боза.След като 2-ката бе показана и съответно ми виси на витрина а ползвам 1-во поколение би трябвало да ти стане ясно, че когато нещо не струва просто няма смисъл да си изсмукваме дивиденти.А и новия Пиксел ще е скъп без кой знае какви подобрения,колкото и предварително да излезнаха някви данни за дизайн и камера реално нищо ново под слънцето.Така, че тук става въпрос за мнения от реални потребители не от платени влогъри

Sent from my Pixel XL using Tapatalk

(2018-10-05, 16:36:46)pepy1 написа:  Ако искаш качествени снимки, купи си дслр! Това все пак е телефон!
Имам два.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#58

Ами точно на китайците камерката им куца.
Ми8 вадеше доста лоши снимки вечер в сравнение с Айфон Х.
(качвах доста снимки в раздела на Ми8, можете да ги видите)
Ноте 8 пък си бяха размазани и през деня.

Яките снимки не са ми фактор затова и не ми пука толкова как снимат, като цяло и камерата на Поко ми стига.
Но да се казва, че камерата на Айфон Х е същата като на китаец за 200$ е несериозно.
Айфон не е за простите хора, просто е за хората който искат прости неща.
Ало ало, камера, браузване и игрите да работят гладко, без лаг из системата и минимални бъгове.
Цената обаче от 3000лв е неоправдана, независимо от дохода.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#59

(2018-10-06, 09:47:41)Victormihov написа:  Ами точно на китайците камерката им куца.
Ми8 вадеше доста лоши снимки вечер в сравнение с Айфон Х.
(качвах доста снимки в раздела на Ми8, можете да ги видите)
Ноте 8 пък си бяха размазани и през деня.

Яките снимки не са ми фактор затова и не ми пука толкова как снимат, като цяло и камерата на Поко ми стига.
Но да се казва, че камерата на Айфон Х е същата като на китаец за 200$ е несериозно.
Айфон не е за простите хора, просто е за хората който искат прости неща.
Ало ало, камера, браузване и игрите да работят гладко, без лаг из системата и минимални бъгове.
Цената обаче от 3000лв е неоправдана, независимо от дохода.
Колега влез в раздела Xiaomi Note 5 - снимки и намери постовете където съм показал сравнението на дневна светлина.

P.S. https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1487620
Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#60

Мда добре, че си признал че снимката ти е пратена през месенджър където качеството се разваля ужасно много.
Цитирай
#61

Колега...има математика ако толкова трябва да повярваш!Имаш Айфона f/1.8 (1.22um) и Нот 5 с f/1.9 (1.40um),виждаш кой има по-голям пиксел на лещата нали?Айфона бие само при нощните ,дори и P20 pro е известен с нощните си снимки.Там е разликата,при дневни почти всички марки среден клас снимат добре и трудно можеш да намериш разлика.
Темата е за ключ!

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#62

И защо да е за ключ, приказваме си.
Темата се намира в раздел общи приказки.

И на дневна и на нощна Ми8 серизоно си изостава от камерата на Айфон Х, това се вижда с просто око, без да знаеш математика.
на Ми8 снимките през деня изглеждат много нереално, особено с този Ай интелект или както се казваше.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#63

Ми 8 има софтуерен проблем с камерата,там тепърва ще се показва капацитета.Аз пиша това което реално съм сравнявал с на жената Айфона и моите телефони.
Реално айфоните никога не са имали претенции за камерите,може да си пишат колкото си искат но фактите са си факти!
То поне в нета има доста мнения от потребителите, така, че "материал има навсякъде"

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#64

Добре, щом твърдиш, че Redmi Note 5 и Mi A2 имат по-добри камери от Mi 8 и като цяло от iPhone X, вярвам ти.
Ще го имам впредвид в следваща ми покупка.
Благодаря ти, научих още нещо.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#65

(2018-10-06, 15:53:40)Victormihov написа:  Добре, щом твърдиш, че Redmi Note 5 и Mi A2 имат по-добри камери от Mi 8 и като цяло от iPhone X, вярвам ти.
Ще го имам впредвид в следваща ми покупка.
Благодаря ти, научих още нещо.
Колега,не чети между редовете.Що не пробваш сам?Аз няма да те убеждавам,вземи няколко телефона без значение какви и снимай на дневна светлина и виж после на отделен монитор има ли няква огромна разлика.И да доста "евтини" телефони повярвай ми снимат по-добре от тази ейпълска заблуда.Да не забравяме,че говорим за качеството на лещите,не на самия телефон като хардуер и софтуер защото там вече разликата е очебийна.

Изпратено от моят Pixel XL с помощта на Tapatalk
Цитирай
#66

Както казах, това и ще направя.
Благодаря ти, че ми отвори очите.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#67

Тая тема е за ключ. Теми за Apple в Android форум са като теми за Alfa във форум на VW. Тотално безсмислени с ясни последствия Big Grin
От самото начало разбрах, че ще се стигне до "OS Wars" и сравнения на камери, ще се намесят LG-та, Pixel-и и Xiaomi-та, които имат доста фенове специално в този форум съм забелязал (аз не съм им, никак).

А темата е "оти телефон за 2700 не ще да се зарежда?". Винаги съм се чудил не ги ли тестват тия работи, не ги ли виждат, или толкова им пука... ама все тая. Стават все по-скъпи и по-некачествени и важи за всички марки.

Чудно как Sony Ericsson-и от 2008 работят и досега с фабричните си батерии, които не са се подули, на хиляди цикъла и са и държат с дни. Имам два такива работещи, единия се ползва от дете и няма никакви проблеми. А са от 2008. Ади де...
Цитирай
#68

Аз бих ти отговорил така, относно некачествените и все по-скъпи марки: Консуматорство! Затова всичко е некачествено и скъпо. Хората са се превърнали в луди консуматори-купи, изхвърли, купи, безкраен процес от който печели определена прослойка от човечеството.

Сърцето на глупавите е в устата, а устата на мъдрите е в сърцето!
Цитирай
#69

Току що пробвах как снима XS , много зле ..Очаквах от Ейпъл малко да размърдат камерите ,все пак голяма реклама,голямо нещо!Снимката остана в колегата ,но все едно снимам с телефон за 200лв. Очаквах реални цветове,шарп малко или много...нищо подобно.Като бързина, еми като всичко телефони....

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#70

Това е личното ти мнение, и така го вижда твоето око! Твоето мнение за теб е правилно, а за другите? Един бърз пример: Лично на мен картините на Пикасо не ми харесват, но някои броят милиони за тях!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#71

На мен пък не ми харесват ябълките, но някои броят по 3000 лева за тях. И не е задължително този който дава милиони за картини на Пикасо да му харесват. По скоро това е инвестиция. След време тези картини ще струват още повече милиони. След 2 години ябълката от 3000 лева ще струва примерно 1500. Е има и хора (мои колеги) кото не харесват iphone, но и те го вземат за луди пари, защото било престижно

1916 
Цитирай
#72

Само да допълня, не казвам, че камерата е много зле.Но ефекта Уау го нямаше, няма да споменавам до кой среден клас го поставям.Но ми хареса дисплея и изработката като цяло, колегата си го е взел на договор от А1 .Все пак хубав телефон ама....за тия пари ще взема 2-3 хубави телефона от други марки и ще ми вършат същата работа.

Sent from my Pixel XL using Tapatalk
Цитирай
#73

Спете спокойно, защото проблема е решен с iOS 12.0.1:

[Изображение: IMG_0076.jpg]

Така, че може да заключвате темата  Lock Lock Lock

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)