Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

S8 vs iPhone 7 vs Xiaomi Mi6
#26

@degman, един дисплей ера прави ли, чак така, гарантирам ти, че iPhone 7 се държи по-добре спрямо Samsung Galaxy S8, а за Xiaomi Mi6  да не говориме.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#27

Ти нали си написал за дисплейчето на айфон 7? Знам как се държи, но не забравяй iOS, а и като цяло S8 е по красив, по добър, андроид, снима по добре евентуално, и екстрите като карта с памет и 3.5мм жак. Айфончето 7 изглежда като тамагочи до S8.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#28

Така е, аз затова не бих купил нито 1, но в такъв случай Samsung.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#29

С малко закъснение пиша за хората, които се отзоваха в темата ми. Избрах Xiaomi Mi 6 (6 RAM/64 storage - Global, черен), поръчах го от Алиекспрес. Комбинацията от дизайн, размер и хардуер, като че ли най ми допадна. Колкото и да обикалях да ги ръчкам по магазините все нещо не ми харесваше в другите. Ябълката скъпичка и скучна ( разправиите с Itunes ме дразнят), самсунга - всеки път като го хвана и нещо лагва, дали защото мострите всеки ги ръчка и са задръстени или не, не ми е ясно. Шаомито old school дизайн, но много бързо се случват нещата при него. Още не е дошло, чакам го по коледа. Излезе 590лв. с подарък MiBand 2, която изобщо не ми трябва, но телефона с тези параметри просто изчезна от Ali-то и само тази опция я имаше. Дори аз взех последната бройка от търговеца. От всички телефони в този ценови клас, ако се абстрахирате от дизайна, абсолютния шампион за мен е Pocophone. Нещата при него се случват адски бързо. Сега чакам и се надявам да прескоча митницата.
Цитирай
#30

Винаги ми е било интересно за хората коит купуват подобни стоки от там. Ако нещо не както трябва, има дефект и т.н как се ползва гаранция?...
Цитирай
#31

Примиряваш се, че си изхвърлил парите. Или връщаш, чакаш, разправяш се и ако имаш късмет след 2 месеца може и да получиш нов или пари.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)